<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 46
  1. #11
    Zainspirowany FNiN Awatar Kos
    Dołączył
    Jul 2008
    Wiek
    29
    Posty
    95

    Domyślnie Odp: Polska historia, szwedzki zespół

    Nom bardzo fajna piosenka......
    Przynajmniej oni pamietaja
    Pozdrowienia dla szwedow

  2. #12
    Super Moderator FNiN Awatar Jasti
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    2,728

    Domyślnie Odp: Polska historia, szwedzki zespół

    Cytat Zamieszczone przez Mc_Lee
    Nie mój. Nie ja zrobiłem filmik i nie komentowałem.
    Nie wiem o czym mówisz, ale ja mówiłam o Twoim podpisie pod postami na forum I to chyba z tekstu tej piosenki?
    "Bar Najlepsze Żeberka Hargi w pobliżu portu prawdopodobnie nie zalicza się do najlepszych lokali miasta. Obsługuje klientów, którzy preferują ilość nad jakość i rozbijają stoły, jeśli jej nie dostaną. Nie szukają potraw wyszukanych czy egzotycznych, ale wolą dania konwencjonalne, jak embriony ptaków nielotów, mielone organy w powłoce jelit, plastry ciała świń czy bulwy bylin przypalane w zwierzęcym tłuszczu; w ich gwarze określa się je jako jajka, kiełbasę, bekon i frytki."

  3. #13
    Dawniej MC_LEE Awatar Lee
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Wiek
    32
    Posty
    738

    Domyślnie Odp: Polska historia, szwedzki zespół

    Aaaaa, ja myślałem że bezpośrednio pod filmikiem na jutubie I tak, to z tekstu

    Soldiers of hate, nazi leaders and civilians
    I will take them to where they belong
    For I've seen many wars,
    Heard a hundred calls to arms
    Salvation is my name

  4. #14
    Super Moderator FNiN Awatar Jasti
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    2,728

    Domyślnie Odp: Polska historia, szwedzki zespół

    Heh

    Ja dziś puściłam tę piosenkę i brat do mnie: "Co to jest i czemu brzmi jak Rammstein?" Może i miał rację, bo klimacik i melodia serio pasuje. A to on w tym domu od słuchania Rammteina Ja noszę tylko koszulkę (po bracie, taka fajna, za duża ) tego zespołu

    I w ogóle zauwayłam, że na YT są bardzo wysokie notowania dla tego filmiku. To coś znaczy, to przemawia do ludzi...
    "Bar Najlepsze Żeberka Hargi w pobliżu portu prawdopodobnie nie zalicza się do najlepszych lokali miasta. Obsługuje klientów, którzy preferują ilość nad jakość i rozbijają stoły, jeśli jej nie dostaną. Nie szukają potraw wyszukanych czy egzotycznych, ale wolą dania konwencjonalne, jak embriony ptaków nielotów, mielone organy w powłoce jelit, plastry ciała świń czy bulwy bylin przypalane w zwierzęcym tłuszczu; w ich gwarze określa się je jako jajka, kiełbasę, bekon i frytki."

  5. #15
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Mazda
    Dołączył
    Jun 2008
    Wiek
    29
    Posty
    1,515

    Domyślnie Odp: Polska historia, szwedzki zespół

    to super! Ja wogóle nie mogę uwierzyć, ze ta piosenka jest realna, a nie ze z Polaków kpią.

  6. #16
    Dawniej MC_LEE Awatar Lee
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Wiek
    32
    Posty
    738

    Domyślnie Odp: Polska historia, szwedzki zespół

    Ten zespół akurat (jestem fanem, może nawet pójdę na koncert w październiku) zawsze prawie śpiewa o wojnie, waleczności i zawsze teksty są anty-niemiecko\nazistowskie.

    Soldiers of hate, nazi leaders and civilians
    I will take them to where they belong
    For I've seen many wars,
    Heard a hundred calls to arms
    Salvation is my name

  7. #17
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Mazda
    Dołączył
    Jun 2008
    Wiek
    29
    Posty
    1,515

    Domyślnie Odp: Polska historia, szwedzki zespół

    anty-niemiecko\nazistowskie? nie wierzę... ciekawe...ktos się postawił i nie boi się skutków wojny szwedzko-niemieckiej? (nie mam dziś humoru, zdeptałam ślimaka...)

  8. #18
    Zafascynowany FNiN Awatar agencja
    Dołączył
    Dec 2007
    Płeć
    Posty
    356

    Domyślnie Odp: Polska historia, szwedzki zespół

    Jak to obejrzałam, chciałam to oglądać bez końca. To jest niesamowite.
    Po prostu nie wiem co powiedzieć to jest piękne
    I am Iron Man!
    Has he lost his mind?
    Can he see or is he blind?
    Can he walk at all
    Or if he moves will he fall?

  9. #19
    Zafascynowany FNiN
    Dołączył
    Jun 2008
    Wiek
    29
    Posty
    269

    Domyślnie Odp: Polska historia, szwedzki zespół

    Ja jeszcze nie wymiękam, bo nie chce mi się załadować. Ale i tak mówię że się wzruszyłam. Tak dla zasady. Ten teledysk, wcześniej zachwalany, jest naprawdę świetny. Może trochę za mało horrorystyczny... To znaczy, ja nie wiem, może inni dostawali drgawek na widok tych kościotrupów czy zbrodni, ja raczej nie. A teraz zabieram się do oglądania. Skoro tak wychwalacie... Taki trend, no nie?

    Już obejrzałam. ?uups, ale nabroiłam... A ja tylko chciałam, żeby mój nick brzmiał oryginalnie... Nie miałam na myśli nic złego... A tu: "Walczyli 3 dni przeciwko wsparciu lotniczym LUFTWAFFE" Nie chcę, żeby nazywano mnie nazistką. Po prostu zafascynowała mnie ich zręczność i zaradność na polu bitwy, a nie nienawiść do Polaków. To nie tak, jak myślicie. Zresztą, czy nie przytaczałam tu kiedyś słów mego idola, Ericha "Bubi" Hartmana? "Pamiętaj, że ten Rosjanin był kiedyś malutkim synkiem pięknej Rosjanki. Ma takie samo prawo do życia i miłości jak my."? Oni nie mogliby tego zrobić z własnej woli. Byli mieczem w ręku Hitlera... Ale co to da, i tak będę tu postrzegana jako... Boże, już nie wiem, co powiedzieć, tak mi wstyd... Chyba jak najszybciej zmienię nicka.
    Ostatnio edytowane przez As Luftwaffe ; 27-07-08 o 11:13

  10. #20
    Zainspirowany FNiN
    Dołączył
    Jun 2008
    Wiek
    27
    Posty
    85

    Domyślnie Odp: Polska historia, szwedzki zespół

    O co ci chodzi ? As luftwaffe. Niech zostanie. Czemu masz być nazistką? Bo to jest pochodzenia niemieckiego? Walić nazizm, to było dawno temu, a poza tym twój nick może równie dobrze oznaczać oddział, że taki był - o, po prostu.
    'Za dużo myśli.'

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę