<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 13 z 31 PierwszyPierwszy ... 3 11 12 13 14 15 23 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 304

Wątek: Fluskaki

  1. #121
    Zainspirowany FNiN
    Dołączył
    Oct 2008
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    74

    Domyślnie Odp: Fluskaki

    Też jakoś dziwnie to zrozumiałam. Najlepiej było by napisać "coś co nie istnieje LUB coś co istnieje pod zmienioną nazwą" Wobec tego może to być coś typu beton - znali już Rzymianie, zapomnieli i został odkryty (PN)


  2. #122
    Zafascynowany FNiN Awatar ApViKeicam
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Wiek
    28
    Posty
    267

    Domyślnie Odp: Fluskaki

    Cytat Zamieszczone przez Jasti Zobacz posta
    Zaprzeczenie samemu sobie


    W pierwszym zdaniu twierdzisz, że to jeszcze nie istnieje, w drugim, że to może jednak istnieć
    Nie nie zaprzeczam, ponieważ pierwsze było pod "z książki wynika" a drugie "moja własna teoria"

    Zegarmistrzu, wnioskuję to z fragmentu:
    Nikt nie ma sumienia mu powiedzieć że bezprzewodowy rozmownik już wymyślono.
    - Chyba osiągnął by lepsze wyniki śledząc rozwój techniki - zauważył Felix
    - Niby tak, ale jego podejście może zaowocować wynalezieniem czegoś zupełnie nowego, czegoś, co nigdy nie zostałoby wynalezione w tradycyjny sposób. Jak już skonstruuje na nowo telefon komórkowy, ma zamiar zająć się stworzenie fluskaków.
    A i pominąłeś fragment mojej wypowiedzi "Przynajmniej tak mi się wydaje że wynika" każdy może to interpretować na różne sposoby.
    Sometimes I feel I don't want to change
    And think we all have to rearrange
    And now I feel there's no more losing me

  3. #123
    Zafascynowany FNiN
    Dołączył
    Sep 2008
    Wiek
    27
    Posty
    350

    Domyślnie Odp: Fluskaki

    Zagmatwaliście bez potrzeby. Może to zresztą być wszystko...
    ApViKeicam, z tego fragmentu nie jest napisane dosłownie, że to fluskaki będą taką rzeczą, więc nie do końca jest to właściwe, że w książce tak jest napisane...

  4. #124
    Zegix Awatar Zegarmistrz
    Dołączył
    Jan 2007
    Płeć
    Posty
    3,648

    Domyślnie Odp: Fluskaki

    Tam jest napisane, że może wynaleźć... I tak dalej A to wiemy

    EDIT @DOWN:
    Chyba Ty tu nie czytasz ze zrozumieniem Ale już się nie odzywam, bo wiem jak to się skończyło poprzednio
    Ostatnio edytowane przez Zegarmistrz ; 10-10-08 o 19:56

  5. #125
    Zafascynowany FNiN Awatar ApViKeicam
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Wiek
    28
    Posty
    267

    Domyślnie Odp: Fluskaki

    Ja nie powiedziałem że to jest napisane dosłownie, z tych właśnie niejasności są moje dwie tezy.
    Hey!! Ludzie czytajcie ze zrozumieniem, ciągle mi wytykacie, że to "nie jest napisane dosłownie ", czy ja gdzieś napisałem że jest to napisane dosłownie?? Napisałem, że WYNIKA (wynikać "&#171;wypłynąć jako wniosek&#187;") a wnioski można wyciągać różne zależy od punktu interpretacji.
    Sometimes I feel I don't want to change
    And think we all have to rearrange
    And now I feel there's no more losing me

  6. #126
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Wiana
    Dołączył
    Mar 2008
    Wiek
    29
    Posty
    1,028

    Domyślnie Odp: Fluskaki

    Ogólnie wiele rzeczy zależy od punktu widzenia (a propo - punkt interpretacji jakoś głupio brzmi), dlatego w takich tematach zawsze będą spory i kłótnie

  7. #127
    Zafascynowany FNiN Awatar ApViKeicam
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Wiek
    28
    Posty
    267

    Domyślnie Odp: Fluskaki

    Jak dla mnie lepiej brzmi punkt interpretacji bo punkt widzenia to może być na drzewo.

    W każdym temacie są kłótnie (chociaż to kłótnie raczej nie są, spory też nie bo jednak to jest rozważanie a nie wyzywanie się itp jest to zazwyczaj polemika) bo każdy ma inne poglądy. Właśnie dlatego to na czym piszemy (jak to głupio brzmi, pisać można na kartce...) nazywamy forum, miejscem do polemiki.
    Sometimes I feel I don't want to change
    And think we all have to rearrange
    And now I feel there's no more losing me

  8. #128
    Zafascynowany FNiN
    Dołączył
    Sep 2008
    Wiek
    27
    Posty
    350

    Domyślnie Odp: Fluskaki

    Gdybyśmy mieli takie samo zdanie, to forum byłoby strasznie nudne. Takie dyskusje dodają coś fajnego

    //Ej, dobra... Stop. Wystarczy, Wera nie kontynuuj, Apart Ty też//Zeg
    Ostatnio edytowane przez Zegarmistrz ; 10-10-08 o 20:36

  9. #129
    Zafascynowany FNiN Awatar Nataliasz95
    Dołączył
    Aug 2008
    Płeć
    Wiek
    28
    Posty
    413

    Domyślnie Odp: Fluskaki

    Mi ostatnio kojarzy się z fluskakami zależnie od nastroju sushi, lody o smaku sorbetu malinowego i truskawkowego oraz coś co pięknie pachnie i smakuje również, np. błyszczyk do ust o zapach malinowym i takim samym smaku(mniam, mniam), bo obecnie nie ma takich chyba.

    PS.Moja koleżanka jadła dzisiaj wazelinę do ust.
    Historie nigdy nie mają końca, chociaż książki nam to sugerują. One nie kończą się na ostatniej stronie ani nie zaczynają na pierwszej.

  10. #130
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Wiana
    Dołączył
    Mar 2008
    Wiek
    29
    Posty
    1,028

    Domyślnie Odp: Fluskaki

    Eaae... jak byłam mała to próbowałam jeść krem NIVEA.. nawet dobry, ale jak mnie po tym głowa bolała A błyszczyki rzeczywiście cudnie pachną Jednak nie sądzę, żeby fluskaki to były rzeczy do makijażu... Ale z drugiej strony - "Makijaż doskonale dostosowany do twoich potrzeb", "A byłam umówiona na makijaż"... Ale z trzciej (albo tej pierwszej) strony "Zapingować makijaż" jakoś dziwnie brzmi. A może to jest cośw rodzaju mechanicznego fryzjera albo stylisty???
    Ostatnio edytowane przez Wiana ; 11-10-08 o 12:50

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 13 z 31 PierwszyPierwszy ... 3 11 12 13 14 15 23 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę