<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 136 z 141 PierwszyPierwszy ... 36 86 126 134 135 136 137 138 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,351 do 1,360 z 1408

Wątek: Przedstaw się!

  1. #1351
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    Nov 2014
    Płeć
    Posty
    1

    Domyślnie Odp: Przywitaj się!

    hej wszystkim
    Godne polecenia: Deweloper zabki Warto zajrzeć
    Polecam: Frezarka CNC Warto odwiedzić

  2. #1352

    Domyślnie Odp: Przywitaj się!

    Ciao! ^-^
    Nazywam się Bacardie. FNiN czytam już od dość dawna - zaczęłam czytać gdzieś około wydania Pałacu Snów, tylko do tej pory jakoś nie trafiłam na forum ;D Co do zainteresowań - dość dużo czytam, szczególnie fantastykę (najchętniej Pratchetta <3) i detektywistyczne, lubię muzykę, rysować, szyć i ogólnie zajmować się rękodziełem. Moje artystyczne zapędy zwykle realizuję na pullipach - lalkach kolekcjonerskich :3 Poza tym, wręcz uwielbiam Sherlocka, Doctora Who i LotR. Miło mi Was poznać i mam nadzieję, że będzie mi się tu dobrze pisało ;D
    Ostatnio edytowane przez Bacardie ; 08-11-14 o 22:31
    http://forum.fnin.eu/signaturepics/sigpic3238_1.gif

  3. #1353
    Dawniej MC_LEE Awatar Lee
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Wiek
    32
    Posty
    738

    Domyślnie Odp: Przywitaj się!

    Widzę po sygnaturze, że fanka anime :3 Zapraszamy do specjalistycznego tematu w celu wypowiedzenia się na temat ulubionych hińskich bajek ;D No i za Praatchetta na starcie ogromny plus

    Soldiers of hate, nazi leaders and civilians
    I will take them to where they belong
    For I've seen many wars,
    Heard a hundred calls to arms
    Salvation is my name

  4. #1354
    Zaciekawiony FNiN Awatar Gavran
    Dołączył
    Oct 2014
    Płeć
    Wiek
    25
    Posty
    4

    Domyślnie Odp: Przywitaj się!

    Cześć.
    Mam na imię Agnieszka i jestem z Gdyni. FNiN czytam od chyba 7 lat. Lubię czytać i pisać. Z muzyki to najbardziej preferuję muzykę poważną lub filmową, uwielbiam duże orkiestry. Do tego interesuję się forami PBF, animcami i... i to chyba tyle no. Także hejo~

  5. #1355
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    Nov 2014
    Płeć
    Wiek
    22
    Posty
    3

    Domyślnie Odp: Przywitaj się!

    Witajcie!
    Jestem Justyna. Mieszkam w woj. małopolskim. FNiN zaczęłam czytać w piątej klasie. Uwielbiam te książki i cieszę się, że dołączyłam do FanClubu.
    Pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez Mortenka ; 14-11-14 o 20:55

  6. #1356
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Andrzej
    Dołączył
    Apr 2010
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    1,570

    Domyślnie Odp: Przywitaj się!

    Do tego interesuję się forami PBF, animcami i... i to chyba tyle no. Także hejo~
    Już Cię lubię. Czuj się jak u siebie i koniecznie odwiedź temat o anime.
    There are no atheists in foxholes

    Ernie Pyle

    Lotnisko Rhein-Main we Frankfurcie. Ląduje angielski samolot. wyhamowuje, staje i stoi. Wieża każe mu kołować do terminala, Anglik stoi. Wreszcie przyznaje się, że nie wie, w którą to stronę. Wieża tłumaczy mu drogę, przy okazji rzuca uwagi pod adresem Brytyjczyka, kończąc pytaniem: Nigdy nie byłeś we Frankfurcie?
    Anglik odpowiada: Byłem, w 1944 roku. Ale wtedy tylko coś zrzucałem i nie lądowałem tutaj.

  7. #1357
    Zainspirowany FNiN Awatar Toster
    Dołączył
    Jun 2014
    Płeć
    Wiek
    21
    Posty
    62

    Domyślnie Odp: Przywitaj się!

    Cytat Zamieszczone przez Gavran Zobacz posta
    Cześć.
    Mam na imię Agnieszka i jestem z Gdyni.
    Też jestem z Gdyni! W jakiej części miasta mieszkasz?
    – A tak właściwie, co oznacza treść tego egzorcyzmu?
    – Idź stąd i wychędoż się sam.
    ~ "Ostatnie Życzenie", Andrzej Sapkowski

  8. #1358
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    Nov 2014
    Płeć
    Posty
    2

    Talking Odp: Przywitaj się!

    Dobry wszystkim :D
    Mówią: fajnie jest się przywitać... Więc jestem.
    W internetach mówią na mnie inFinite. W swoim życiu porzuciłam blogów kilka. Dumna z tego nie jestem, jednak obiecałam sobie, że kiedyś któryś dokończę. Fanfiction popełniałam w kilku fandomach - "Sherlock", "Harry Potter" i "Pingwiny z Madagaskaru" to te najczęstsze. Nigdy nie pisałam opowiadania na podstawie FNiN i raczej nie zamierzam, bo do pracy pana Kosika mam szacunek. Jestem Hiddelstoner.
    Jeśli chodzi o FNiN... Swoją przygodę rozpoczęłam w czwartej lub piątej klasie podstawówki, a obecnie kończę gimnazjum. W domu mam drugiego wspólnika, który jest fanem - mojego brata. Zaraziłam go FNiNem w [jego] czwartej klasie. Śmiało mogę stwierdzić, że jest on dużo wierniejszy - przeczytał wszystkie części, a ja nie przebrnęłam przez Alternautów.
    Z serii najbardziej lubię Hańczę, potem 3K. Hańcza podoba mi się ze względu na postacie Felixa i Niki, które w tej książce zostały świetnie wykreowane. Sądzę też, że na moją ocenę wpływa fakt, że siadałam do tej książki z nastawieniem: pan Kosik się wypalił, a jednak treść mnie zaskoczyła. I styl. I właściwie wszystko. Ta książka pokazała mi, że można napisać wiele książek o tych samych bohaterach i cały czas zaskakiwać nowością.
    To chyba wszystko...
    Zdrówka!

  9. #1359
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    Nov 2014
    Płeć
    Wiek
    24
    Posty
    3

    Domyślnie Odp: Przywitaj się!!!

    Siemeczka
    Jestem total new, ale tylko na tym forum. F,NiN czytam już od podstawówki. Mam 15, prawie 16 lat. Pochodzę z Bydgoszczy. Interesuję się i zajmuję się... Ostrzegam, trochę sporo tego...: książkami różnej maści, sportami ekstremalnymi (BMX, skoki spadochronowe, Wakeboard, Longboard, Snowboard, Skateboard, motory, gokarty itp.), pisaniem opowiadań, rysowaniem, zwiedzaniem opuszczonych miejsc, szukaniem przygód (których z jakiegoś chorego powodu nigdzie nie ma ), zwierzętami. Jeny. Tego serio jest jeszcze więcej.
    Co jeszcze mogę o sobie powiedzieć? Jestem towarzyska, więc śmiało zapraszam do pisania, chętnie nawiązuję nowe znajomości. Uwielbiam majstrować, ale moje kieszonkowe mnie ogranicza -_- . Tak bywa. . Mam pozytywne nastawienie, ale umiem też być wręcz śmiertelnie poważna.
    Trochę długie, ale chyba dzięki temu można mnie lepiej poznać i są na później tematy do rozmów, czyż nie?
    Więc zapraszam i pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

  10. #1360
    Misiaczek Awatar Justi
    Dołączył
    May 2012
    Płeć
    Posty
    553

    Domyślnie Odp: Przywitaj się!

    Hej Nicole
    Zapraszamy na shouta, na wikifnin i do udzielania się we wszystkich wątkach jakie znajdziesz . Mówisz, że piszesz... Może zechciałabyś zaprezentować swoją twórczość?

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 136 z 141 PierwszyPierwszy ... 36 86 126 134 135 136 137 138 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 7 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 7 gości)

     

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę