<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 130 z 141 PierwszyPierwszy ... 30 80 120 128 129 130 131 132 140 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,291 do 1,300 z 1408

Wątek: Przedstaw się!

  1. #1291
    Misiaczek Awatar Justi
    Dołączył
    May 2012
    Płeć
    Posty
    553

    Domyślnie Odp: Przywitaj się!

    No to witamy na forum, RandR, Fninka. Piszcie dużo (pamiętając o regulaminie), wchodźcie na shoutboxa (na dole strony głównej) i uzupełniajcie wikifnin. A tak po za tym to miłej zabawy

  2. #1292
    Zainspirowany FNiN Awatar FankaFNIN!
    Dołączył
    Dec 2013
    Płeć
    Posty
    51

    Domyślnie Odp: Przywitaj się!

    Cześć, nazywam się Emilka, chodzę do gimnazjum. Uwielbiam czytać książki i słuchać muzyki. FNiN czytam od paru lat, pierwsza część nie przypadła mi do gustu, no ale czytałam ją już dawno i nie rozumiałam większości. Potem wpadły mi w ręce kolejne części i strasznie się wciągnęłam.Na forum jestem od miesiąca i jeszcze wszystkiego nie ogarniam , np. jak robi się te fajne niebieskie chmurki, żeby coś zacytować. Jakby ktoś mi powiedział, byłabym wdzięczna

  3. #1293
    Zafascynowany FNiN Awatar Stempel
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Posty
    404

    Domyślnie Odp: Przywitaj się!

    Cześć! Niebieskie chmurki robisz, klikając na ikonkę przedstawiającą chmurkę. Wtedy pojawiają się takie znaczniki, między które wstawiasz cytowany tekst. Ewentualnie możesz kliknąć na "Odpowiedz z cytatem", przy poście kogoś innego, wtedy pojawi Ci się również kto napisał cytowane słowa. Mam nadzieję, że pomogłem . Miłego pobytu na forum!
    "Nie wiem, jaka broń będzie użyta w trzeciej wojnie światowej, ale czwarta będzie na maczugi"
    Albert Einstein

  4. #1294
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Andrzej
    Dołączył
    Apr 2010
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    1,570

    Domyślnie Odp: Przywitaj się!

    np. jak robi się te fajne niebieskie chmurki, żeby coś zacytować.
    Ahaha Już Cię lubię. Witaj na forum!
    There are no atheists in foxholes

    Ernie Pyle

    Lotnisko Rhein-Main we Frankfurcie. Ląduje angielski samolot. wyhamowuje, staje i stoi. Wieża każe mu kołować do terminala, Anglik stoi. Wreszcie przyznaje się, że nie wie, w którą to stronę. Wieża tłumaczy mu drogę, przy okazji rzuca uwagi pod adresem Brytyjczyka, kończąc pytaniem: Nigdy nie byłeś we Frankfurcie?
    Anglik odpowiada: Byłem, w 1944 roku. Ale wtedy tylko coś zrzucałem i nie lądowałem tutaj.

  5. #1295
    Zainspirowany FNiN Awatar FankaFNIN!
    Dołączył
    Dec 2013
    Płeć
    Posty
    51

    Domyślnie

    Niebieskie chmurki robisz, klikając na ikonkę przedstawiającą chmurkę. Wtedy pojawiają się takie znaczniki, między które wstawiasz cytowany tekst.
    Dzięki Stempel!

    np. jak robi się te fajne niebieskie chmurki, żeby coś zacytować. Ahaha Już Cię lubię. Witaj na forum!
    Andrzej, szczerze to chciałam wykorzystać te "chmurki" już jak odpowiadałam na Twój post o Sabatonie, nwm czy już widziałeś, jak nie to zobacz i wyobraź sobie te chmurki, tam gdzie powinny być.

    //Jak już wiesz gdzie są chmurki, to podpowiem, że ten ołówek u dołu posta to przycisk - "edytuj", którego używamy, zamiast pisać dwa posty pod rząd.//
    Fileas
    Ostatnio edytowane przez Fileas ; 30-12-13 o 16:31

  6. #1296
    Zaciekawiony FNiN Awatar feliks
    Dołączył
    Mar 2014
    Płeć
    Wiek
    33
    Posty
    2

    Domyślnie Odp: Przywitaj się!

    Witajcie, ja mam 24 lat i dopiero odkrylem Felixa - naprawdę świetna opowieść, szkoda, że tutaj nikt nie napisał od 3 miesięcy... forum umiera?
    Ostatnio edytowane przez feliks ; 20-03-14 o 23:18 Powód: poprawa błędów
    Zajmuje sie projektowaniem dekoracji o charakterze prowansalskim dekoracje prowansalskie oraz interesuje mnie oprogramowanie komputerowe arante insert rachmistrz

  7. #1297
    Samobójca Roku :D Awatar Patrycjolona
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Wiek
    26
    Posty
    752

    Domyślnie Odp: Przywitaj się!

    Zapraszam na shoutboxa. Forum nigdy nie umiera

  8. #1298
    Zaciekawiony FNiN Awatar Kaka
    Dołączył
    Mar 2014
    Płeć
    Posty
    15

    Domyślnie Odp: Przywitaj się!

    Witam wszystkich, mam na imię Kasia chodzę do technikum, zamierzam zostać logistyczką
    FNIN czytam od 3-4 lat a zaczęłam czytać bo spodobała mi się okładka.
    Mam pytanko gdzie jest shoutbox?

  9. #1299
    Misiaczek Awatar Justi
    Dołączył
    May 2012
    Płeć
    Posty
    553

    Domyślnie Odp: Przywitaj się!

    Witaj Kaka .
    Shout jest na dole strony głównej.
    Także ten, no... Ciesz się pisaniem, rozmawieniem, a także uzupełniaj wikifnin.

  10. #1300
    Jestę Bukom. Awatar Bookish'a
    Dołączył
    Nov 2009
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    1,349

    Domyślnie Odp: Przywitaj się!

    Cytat Zamieszczone przez Justi Zobacz posta
    Shout jest na dole strony głównej.
    Strona główna to fnin.eu


    Shoutbox jest na stronie głównej forum.
    forum.fnin.eu, na samym dole możesz znaleźć okienko rozmowy.

    Także tego.
    Cześć
    [2014-10-26 23:28]Patrycjolona: Swoja drogą, to Buka rysowała tę nikę w banerze?
    [2014-10-26 23:28]Mortenka: spójrz na cycki
    [2014-10-26 23:28]Mortenka: i się domyśl xD

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 130 z 141 PierwszyPierwszy ... 30 80 120 128 129 130 131 132 140 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę