<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 132 z 141 PierwszyPierwszy ... 32 82 122 130 131 132 133 134 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,311 do 1,320 z 1408

Wątek: Przedstaw się!

  1. #1311
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    Jun 2014
    Płeć
    Posty
    2

    Domyślnie Odp: Przywitaj się!

    Cześć! nazywam się hania (jakby nikt jeszcze nie zauważył), chodzę do gimnazjum i kocham czytać gram na instrumentach, rysuję, piszę... no to nie będę się tak dłuuuuuuuuugo rozpisywać pzdr ze Szczecina
    Ostatnio edytowane przez Drago ; 01-06-14 o 17:09

  2. #1312
    Misiaczek Awatar Justi
    Dołączył
    May 2012
    Płeć
    Posty
    553

    Domyślnie Odp: Przywitaj się!

    Witaj, hania!
    Skoro piszesz i rysujesz, chętnie zobaczymy twoją twórczość , a teraz to zapraszam do udzielania się w wątkach, na shoutboxa i do wikifnin .

  3. #1313
    Zaciekawiony FNiN Awatar Aniluap
    Dołączył
    Jun 2014
    Płeć
    Posty
    7

    Domyślnie Odp: Przywitaj się!

    Cześć i czołem! Nazywam się Paulina. FNiN zaczęłam czytać w szóstej klasie, bo zainteresowała mnie okładka. Jest to jedna z moich ulubionych serii.
    Co jeszcze mogę powiedzieć... Lubię śpiewać, grać w teatrze i pisać opowiadania... I co najważniejsze: kocham czytać książki
    Pozdrawiam

  4. #1314
    Zafascynowany FNiN Awatar Nubes
    Dołączył
    Mar 2013
    Płeć
    Posty
    271

    Domyślnie Odp: Przywitaj się!

    Witamy Aniluap.
    Nie ty jedna kochasz czytać książki na tym forum chyba wszyscy kochają książki.
    Także miło nam cię powitać. Piszesz, że zajmujesz się opowiadaniami, więc zapraszam do zajrzenia do Kącika Artystycznego, ale również na wikifnin i shoutboxa oraz udzielanie się w wątkach
    Ja sobie poczytam, bo życie jest krótkie.

  5. #1315
    Zainspirowany FNiN Awatar Toster
    Dołączył
    Jun 2014
    Płeć
    Wiek
    22
    Posty
    62

    Domyślnie Odp: Przywitaj się!

    Mam na imię Martyna, ale praktycznie wszyscy mówią na mnie Toster. Mam 12 lat.
    Lubię czytać wszystko, co wpadnie mi w ręcę, a najbardziej książki fantasty, młodzieżowe, przygodowe, czasem też SF i obyczajowe. Na FNiN po raz pierwszy natrafiłam około trzy lata temu i od razu się zakochałam . Namiętnie tarmoszę "Angorę", "Focusa" i "Świat Wiedzy" oraz czytam różne artykuły w internecie. Tworzę własne teksty - najczęściej artykuły i miniaturki, a ostatnio i drabble, bo to dłuższych tekstów nie mam głowy (dotychczas najdłusze opowiadanie, które napisałam liczyło 15 rozdziałów).
    Mam najlepszą klasę pod słońcem i nie chcę myśleć o tym, że za rok będziemy musieli sie rozstać. Posiadam już plany na przyszłość - chce iść do gimnazjum na profil humanistyczny, później do liceum (również na humana) i na studia dziennikarskie. Lubię język polski i historię, ale matematyka nie jest dla mnie problemem. Uwielbiam WF i wszystkie rodzaje aktywności fizycznej - pływam, biegam, skaczę w dal, gram w siatkówkę, zbijaka i piłkę nożną.

  6. #1316
    Misiaczek Awatar Justi
    Dołączył
    May 2012
    Płeć
    Posty
    553

    Domyślnie Odp: Przywitaj się!

    Witaj, Toster
    Udzielaj się w wątkach (nie tylko w hydeparku (i kto to mówi...) ), zapraszam a shoutboxa i do wikifnin. Dobrej zabawy!

  7. #1317
    Super Moderator FNiN Awatar Jasti
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    2,728

    Domyślnie Odp: Przywitaj się!

    Cześć, Toster Podoba mi się, że w dość młodym wieku umiesz poprawnie pisać i formułować sensowne zdania. Wygląda na to, że masz jakieś zainteresowania, plany i wydajesz się ogarnięta - takich ludzi potrzebujemy na forum, więc zapraszamy do dyskusji na różne tematy, odwiedzania wątków zarówno o FNiN, jak i innych książkach oraz do wszystkich tych o całkiem różnej tematyce - dla każdego coś się znajdzie Możesz tworzyć też własne tematy, choć polecam przeszukać to, co już tu stworzyliśmy - jest tego naprawdę mnóstwo. W ramach integracji i lepszego poznania ludzi oraz zwykłej rozrywki można też zaglądać na shoutboxa jak już wspomniała Justi.

    Rozgość się na forum, życzę przyjemnego użytkowania
    Ostatnio edytowane przez Jasti ; 18-06-14 o 10:17
    "Bar Najlepsze Żeberka Hargi w pobliżu portu prawdopodobnie nie zalicza się do najlepszych lokali miasta. Obsługuje klientów, którzy preferują ilość nad jakość i rozbijają stoły, jeśli jej nie dostaną. Nie szukają potraw wyszukanych czy egzotycznych, ale wolą dania konwencjonalne, jak embriony ptaków nielotów, mielone organy w powłoce jelit, plastry ciała świń czy bulwy bylin przypalane w zwierzęcym tłuszczu; w ich gwarze określa się je jako jajka, kiełbasę, bekon i frytki."

  8. #1318
    Zegix Awatar Zegarmistrz
    Dołączył
    Jan 2007
    Płeć
    Posty
    3,648

    Domyślnie Odp: Przywitaj się!

    W sumie mógłbym się podpisać pod postem Jasti.
    Czytając Twoje posty i widząc, że napisałaś w tym temacie stwierdziłem, że powinienem odpisać i Cię powitać, bo ogarniasz jak mało kto. Witaj i pisz śmiało!

  9. #1319
    Zainspirowany FNiN Awatar Cherry
    Dołączył
    Jun 2014
    Płeć
    Wiek
    22
    Posty
    85

    Domyślnie Odp: Przywitaj się!

    Witajcie! Mam 13 lat. Dużo czytam, pasjonuje mnie poezja Zbigniewa Herberta. Lubię sport, ale sama uprawiam tylko szermierkę. Już długi czas przeglądam forum. Teraz nadszedł czas na rejestrację Mam nadzieję, że będziemy się dogadywać.
    Ostatnio edytowane przez Cherry ; 09-11-14 o 18:37

  10. #1320
    Misiaczek Awatar Justi
    Dołączył
    May 2012
    Płeć
    Posty
    553

    Domyślnie Odp: Przywitaj się!

    Cześć, Cherry
    Udzielaj się w wątkach, zapraszam też na shoutboxa i do wikifnin.
    Miłej zabawy
    P.S.: Szermierka...? Floret...?
    Ostatnio edytowane przez Drago ; 22-06-14 o 12:38

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 132 z 141 PierwszyPierwszy ... 32 82 122 130 131 132 133 134 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę