<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 103 z 141 PierwszyPierwszy ... 3 53 93 101 102 103 104 105 113 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,021 do 1,030 z 1408

Wątek: Przedstaw się!

  1. #1021
    Zafascynowany FNiN Awatar Keitissa
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Posty
    359

    Domyślnie Odp: Przywitaj się!

    Wita na Forum, szanowna Enej! ;D
    Skoro forum jest trupem, to nikt nie zauważy braku sygnatury, nie?

  2. #1022
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    Oct 2012
    Płeć
    Posty
    1

    Domyślnie Odp: Przywitaj się!

    Cześć wszystkim jestem nowy na forum,_jakimkolwiek ale zainteresowała mnie ta książka i chce o niej porozmawiać z innymi.
    Lubie czytać książki najbardziej podróżnicze, historyczne i detektywistyczne, więc FNiN jest najlepszą serią jak dla mnie.
    Ostatnio edytowane przez Drago ; 13-10-12 o 20:14

  3. #1023
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    Oct 2012
    Płeć
    Posty
    2

    Domyślnie Odp: Przywitaj się!

    Siemka!
    Nazywam się Malwina, mieszkam w Łodzi. Mam 13 lat (pierwsza gim). Interesuję się grami komputerowymi, czasem amatorsko) śpiewam... zajmuję się też kotami (sama mam jednego, nazywa się Blue i od niego pochodzi mój nick) i kiedyś jeździłam konno, ale, niestety, nie mam teraz czasu ...
    Serię FNIN czytam od jakiś trzech lat.. (zaczęłam w czasie wakacji pomiędzy wydaniem OS2 i TK)... Czytam też inne serie książek, np. Heartland, Harry Potter czy Zmierzch...
    ogólnie lubię czytać książki...

  4. #1024
    Zafascynowany FNiN Awatar Keitissa
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Posty
    359

    Domyślnie Odp: Przywitaj się!

    Witaj BlueCat!
    Że się tak wyrażę: Czytających ci u nas dostatek, ale i ciebię przyjmiemy, jako znak, że czytający jeszcze nie wyginęli
    Skoro forum jest trupem, to nikt nie zauważy braku sygnatury, nie?

  5. #1025
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    Mar 2011
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    1

    Domyślnie Odp: Przywitaj się!

    Hej, jestem Gosia. Mam osiemnaście lat i niestety wisi nade mną piętno bycia uczennicą klasy maturalnej, co naturalnie wiąże się z brakiem czasu na dosłownie wszystko, co tylko chciałabym robić. Serię czytam od 10 roku życia, czyli w zasadzie od momentu pierwszego wydania "Gangu Niewidzialnych Ludzi". Niedawno wróciłam z ekranizacji, zabrałam tam grupkę przyjaciół, było nas pięć osób i oprócz nas były same dzieci, ale podobno tak jest wszędzie. Może ten film nie był do końca wierny książce, ale bardzo dużo mi się w nim podobało, oczywiście były gorsze i lepsze momenty, ale jak na polskie kino - było znakomicie. Poza tym zajmuję się pisaniem, uwielbiam muzykę rockową i metalową, sporadycznie country (Johnny Cash), kocham swoich przyjaciół i jestem z Małopolski : D

  6. #1026
    Zainspirowany FNiN Awatar Gosiaw
    Dołączył
    Jan 2012
    Płeć
    Posty
    163

    Domyślnie Odp: Przywitaj się!

    Witaj moja imienniczko
    "Nikt nie zasługuje na twoje łzy,
    a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi Cie do płaczu."
    Gabriel García Márquez

  7. #1027
    Zaciekawiony FNiN Awatar Cathy
    Dołączył
    Oct 2012
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    7

    Domyślnie Odp: Przywitaj się!

    Hej, jestem Kasia. Bardzo lubię czytać książki, jak można się domyślić uwielbiam serię FNiN. W mojej klasie, a także szkole jest to dość mało popularny sposób spędzania wolnego czasu, więc bardzo cieszę się widząc, że tyle osób podziela moje zainteresowania Niestety zaczął się ciężki rok szkolny (ostania klasa gim) i nie mam czasu czytać Dlatego też z niecierpliwością czekam na najbliższe wolne Poza czytaniem lubię też zajmować się psami i słuchać dobrej muzyki. Na początek to chyba tyle
    Ostatnio edytowane przez Drago ; 13-10-12 o 21:52

  8. #1028
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    Feb 2011
    Płeć
    Posty
    3

    Domyślnie Odp: Przywitaj się!

    Hej, jestem Marika. Mam 14 lat, a więc właśnie zaczęłam 2 klasę gimnazjum. Na szczęście jest to czas, kiedy jeszcze mam wolą chwilę na robienie rzeczy które lubię, a domyślam się, że za rok może się to zmienić. Kocham czytać mangi i książki, w tym oczywiście FNiN. Bardzo często oglądam anime i seriale takie jak np. Pamiętniki Wampirów. Oprócz tego rysuję postacie z mang i anime, gram na gitarze i jestem dosłownie uzależniona od słuchania muzyki (zazwyczaj jest to rock, ale inne gatunki też lubię). Mój ulubiony zespół bez którego chyba nie mogłabym żyć to Paramore. Jestem totalną kociarą, ale w domu posiadam niestety tylko jednego kotka (rasa brytyjczyk krótkowłosy), a chciałabym więcej oczywiście

  9. #1029
    Dawniej FNiN_addict Awatar Addictowa
    Dołączył
    May 2009
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    653

    Domyślnie Odp: Przywitaj się!

    Plus ode mnie za koty, Paramore. Czytanie to wiadomo, każdy. Zapraszamy do pisania i udzielania się w innych tematach, mądrze i składnie.
    [dziś 14:57]Zegarmistrz: ja mam teorię odnośnie tego - po prostu papier, okładka, zapach, to wszystko nam się kojarzy z czytaniem, czyli czymś fajnym i to kwestia przyzwyczajenia, trochę jak psy Pawłowa, widząc nową książkę czy czując zapach farby drukarskiej, odczuwamy przyjemność, bo te nam się kojarzą z istotą książki - czytaniem
    [dziś 14:58]Drago: czyli tak jakby orgazm na widok książki?


    [dziś 16:56]Drago: Magda, my tylko kontemplujemy Twoje matematyczne kształty

  10. #1030
    Zaciekawiony FNiN Awatar maksiu106
    Dołączył
    Oct 2012
    Płeć
    Wiek
    25
    Posty
    16

    Domyślnie Odp: Przywitaj się!!!

    Więc siema, mam na imię Krzysiek, chodzę do 1 klasy gimnazjum,
    mam wszystkie tomy FNiN (co za zaskoczenie!), gram w piłkę nożną
    w klubie...
    Kiedyś chciałbym pójść na AWF.

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 103 z 141 PierwszyPierwszy ... 3 53 93 101 102 103 104 105 113 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 2 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 2 gości)

     

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę