<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 102 z 141 PierwszyPierwszy ... 2 52 92 100 101 102 103 104 112 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,011 do 1,020 z 1408

Wątek: Przedstaw się!

  1. #1011
    Misiaczek Awatar Justi
    Dołączył
    May 2012
    Płeć
    Posty
    553

    Domyślnie Odp: Przywitaj się!

    @Kam: No fakt.
    Witajcie Kiwen & bromek.
    Biedne dziecko matfizu

  2. #1012
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    Oct 2012
    Płeć
    Posty
    1

    Domyślnie Odp: Przywitaj się!

    Hej. Mam na imię Ola i chodzę do szóstej klasy. Razem z moja najlepszą przyjaciółką, która także ma na imię Ola jesteśmy WIELKIMI fankami FNIN-u. Dosłownie połykałyśmy wszystkie książki! A o mnie: interesuje się teatrem i oczywiście chirurgią (ponieważ zamierzam zostać chirurgiem ). Lubie też śpiewać i wygłupiać się z najlepszymi przyjaciółmi! To chyba tyle... Papa.

  3. #1013
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    Oct 2012
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    2

    Domyślnie Odp: Przywitaj się!!!

    Cześć ! jestem Ema i lubię czytać, grać w siatę i pływać. Przeczytałam chyba 10 razy każdą książke "Felixa, Neta i Niki"! Mam 15 lat i chodzę do 3g.
    Ostatnio edytowane przez kam193 ; 13-10-12 o 19:15 Powód: polskie znaki

  4. #1014
    Samobójca Roku :D Awatar Patrycjolona
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Wiek
    26
    Posty
    752

    Domyślnie Odp: Przywitaj się!

    Hej Wszyscy! Mam ma imię Patrycja i mam 15 lat! Witam wszystkich nowych i zapraszam was nie tylko do udziału w konkursie ale i udzielaniu się na shoutboxie i forum! To tyle ode_mnie
    Ostatnio edytowane przez kam193 ; 13-10-12 o 19:16

  5. #1015
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    Oct 2012
    Płeć
    Wiek
    22
    Posty
    4

    Domyślnie Odp: Przywitaj się!

    Jestem ola birut i dokładniej mieszkam w Rynarcicach to koło Lubina. Napisałam, że mieszkam w Lubine, bo by nikt nie wiedział o co chodzi, bo to bardzo mała miejscowość. Bardzo lubie dużo rzeczy lubie: matmę, technike, informatyke, religie, niemiecki i muzyke i w szkole miałam 6 na koniec 4 klasy. Nie chwaląc się miałam 5,6

  6. #1016
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Posty
    4

    Domyślnie Odp: Przywitaj się!

    hej, jestem Natalia. Przygody Felixa, Neta i Niki śledzę od początku, a więc już ładnych parę lat... No cóż, czytając pierwszą część, byłam bodajże w czwartej klasie podstawówki, a teraz czuję się staro przy fanach tej serii Moją pasją są języki obce, historia, sztuka współczesna. Szczerze uwielbiam skoki narciarskie, a w wolnych chwilach - czyli raczej rzadko - trochę piszę.
    Ostatnio edytowane przez Drago ; 13-10-12 o 19:48

  7. #1017
    Zaciekawiony FNiN Awatar kajana1
    Dołączył
    May 2012
    Płeć
    Wiek
    26
    Posty
    5

    Domyślnie Odp: Przywitaj się!

    Jestem Wiola, mam ok. 15 lat, jestem Saadystką. Tak, tak przez 2 a, tak nazywają siebie czasami fani Erica Saade, który jest Szwedzkim wokalistą. Mieszkam w Krakowie, mam wielu znajomych. Trenuje karate, i jestem w nim naprawdę dobra . Uwielbiam śpiewać i interesuje się biologią.

  8. #1018
    Zafascynowany FNiN Awatar Keitissa
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Posty
    359

    Domyślnie Odp: Przywitaj się!

    Witam wszystkich! Zachęcam do udzielania się we... wszystkim Jakby ktoś nie przeczytał jeszcze mojego nicku, to się przedstawię i poweim, że jestem Keitissa, dla przyjaciół [Alexbobi się nie wlicza] Keiti.
    @kajana1: Jakie karate trenujesz? Jest szanse że jesteśmy w tej samej organizacji
    Skoro forum jest trupem, to nikt nie zauważy braku sygnatury, nie?

  9. #1019
    Zaciekawiony FNiN Awatar katbest
    Dołączył
    Aug 2010
    Płeć
    Wiek
    28
    Posty
    4

    Domyślnie Odp: Przywitaj się!

    Hej Na forum od chyba, tak jakoś dwóch lat. Wielka fanka FNiN. Coś jeszcze? Mam 17 lat, uwielbiam czytać, pisać i abstrakcyjnie malować
    "Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać." - Antoni de Saint - Exupery

  10. #1020
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    Oct 2012
    Płeć
    Posty
    1

    Domyślnie Odp: Przywitaj się!

    Cześć wszystkim!!!
    Moje imię brzmi Marta i chociaż jestem w liceum (plastycznym) to przeczytałam wszystkie książki pana Rafała z serii przygód Felix, Net i Nika. O sobie powiem tyle, że kocham sztukę, kulturę i wszystko co jest z nimi związane. W przyszłości chciałabym być konserwatorem zabytków, ale to odległe plany i wszystko może się zmienić. Mam dużo przyjaciół, którzy ochrzcili mnie pseudonimem Enej i prawie nikt po imieniu się do mnie nie zwraca. Nie przeszkadza mi to ani trochę. Na swoim koncie mam parę wygranych konkursów plastycznych ale co ja się będę chwalić. Wszyscy moi nowi znajomi mają o mnie opinie wyrobioną i w miarę mnie lubią, więc to mi wystarczy. Nie będę już dużo pisać bo się wam znudzi i będzie mi przykro, więc mówię do widzenia i życzę powodzenia.
    Ostatnio edytowane przez Drago ; 13-10-12 o 20:13

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 102 z 141 PierwszyPierwszy ... 2 52 92 100 101 102 103 104 112 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę