<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 40 z 141 PierwszyPierwszy ... 30 38 39 40 41 42 50 90 140 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 391 do 400 z 1408

Wątek: Przedstaw się!

  1. #391
    Zaciekawiony FNiN Awatar Ann2
    Dołączył
    Jan 2010
    Płeć
    Posty
    13

    Domyślnie Odp: Przywitaj się!

    Hejka ! Ja nazywam się Ania i pochodzę z Poznania. Na punkcie kotów totalnie mi odwala . Uwialbiam czytać. Czytam ciągle (jeśli nie siedzę przy kompie), w każdej wolnej chwili, nawet w nocy. Do ulubionych zaliczam serie Potterów, FNiN, Kot, który..., Dziedzictwo, Tomek w..., kroniki Wardstone i wiele wiele innych ale nie podam wszystkich, nie mam tyle czasu Słucham muzyki, głównie rocka i wszystkiego na Eska Rock. Lubię mleko na śniadenie i bułkę z szynką. To chyba tyle o mnie. Pozdrawiam wszystkich co lubią Plemiona !
    " -Brisingr ! - krzyknął i wystrzelił.
    Strzała ze świstem przecięła powierze, połyskując oślepiającym błękitnym światłem. Trafiła prosto w czoło pierwszego urgala. W uliczce rozległ się donośny wybuch. Z głowy potwora wystrzeliła błękitna fala, zabijając na miejscu drugiego stwora. Nim Eragom zdążył zareagować, fala uderzeniowa dotarła do niego - i przeszła dalej, nie czyniąc mu szwanku. "

  2. #392
    Zaciekawiony FNiN Awatar TeddY
    Dołączył
    Sep 2009
    Płeć
    Wiek
    26
    Posty
    26

    Domyślnie Odp: Przywitaj się!

    HaY.! Ja jestem Filip... Fajny jestem. Mieszkam... Gdzieś na jakiejś tam ulicy. Mam 12 lat...
    //Nie używanie wielkich liter podchodzi pod błąd ortograficzny, a podobno piszesz poprawnie po polsku.; Przydałoby się też zawrzeć w treści coś o zainteresowaniach, bo w tym poście są aż dwie informacje.//Klaudia
    Ostatnio edytowane przez Klaudia cD. ; 06-01-10 o 17:24
    What is it pursuit of happiness? It is fear. [...]
    Sydney Jones


    Piszę poprawnie po polsku!

  3. #393
    Zaciekawiony FNiN Awatar czaka93
    Dołączył
    Jan 2010
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    9

    Domyślnie Odp: Przywitaj się!

    Cześć Jestem Kinga i pochodzę z niewielkiego miasta na Podkarpaciu. Uczę się w liceum w tzw. biol-chemie.
    Jak widać lubię biologię i chemię, z czego bardziej chemię. Lubię też języki, a nienawidzę historii.
    Moje zainteresowania? Przede wszystkim muzyka. Oprócz tego książki (chyba oczywiste), troszkę fotografia, teatr.
    Trafiłam tu szukając jakichkolwiek informacji na temat ekranizacji FNiN. Mam nadzieję, że pociągnę na tym forum jak najdłużej
    Pozdrawiam wszystkich

  4. #394
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    Jan 2010
    Płeć
    Wiek
    28
    Posty
    8

    Domyślnie Odp: Przywitaj się!

    Cześć wszystkim Jestem Kasia, mam 14 lat i mieszkam w małym miasteczku w województwie lubuskim ;D
    Uwielbiam czytać książki, najbardziej przygodowe i fantasty.
    Najczęściej słucham rocka i popu. Mam 5 miesięcznego kotka Felixa i 6 letniego psa Sarę.
    Moimi ulubionymi przedmiotami w szkole są: biologia i historia. Lubię oglądać programy naukowe, a także pisać książki ;D
    Jeśli oglądam film, nie patrze na jego gatunek, bo lubię oglądać wszystkiego po trochu. No dobra, nie będę dalej przynudzać ;P
    Pozdrawiam wszystkich fanów FNiN

  5. #395
    Zaciekawiony FNiN Awatar Zomger
    Dołączył
    Jan 2010
    Płeć
    Wiek
    28
    Posty
    1

    Domyślnie Odp: Przywitaj się!

    Witam wszystkich. Mam na imię Michał, mam 13 lat, jak chyba każdy na tym forum uwielbiam czytać Felix'a.
    Lubie (co pewnie was zdziwi) chodzić do szkoły. Moimi ulubionymi przedmiotami są: Matematyka Informatyka jak i Język polski. Umiem i nawet lubię grać na gitarze. Moją ulubioną muzyką jest Rock jak i jego odmiany typu: Rock'n'Roll czy Punk Rock. Jestem kinożercą, uwielbiam amerykańskie komedie, jak również dramaty. Moimi ulubionymi serialami są: Dr House, Scrubs, Lie to Me.

  6. #396
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    Jan 2010
    Płeć
    Wiek
    26
    Posty
    19

    Domyślnie Odp: Przywitaj się!

    Hej jestem Wika Mam 12 lat
    Lubie:
    Surfowac po necie
    Czytac książki
    Słuchac muzy (najbardziej Rock i Pop )
    Pisac własne opowiadania
    Oglądac filmy xD

  7. #397
    Zaciekawiony FNiN Awatar TeddY
    Dołączył
    Sep 2009
    Płeć
    Wiek
    26
    Posty
    26

    Domyślnie

    Dobra, Klaudiu xd. To 4 you... ;ss

    Jestem Filip, mam 12 lat, interesuję się piłką, FNiN, chemia... Lubię grać na PS3 i komputerze... Mam ambicje na mikrobiologa, jestem przezabawny... Lubię ładne dziewczyny... :** I miły zresztą też (jestem)... IQ mam raczej wysokie xD. bujną mam też wyobraźnię. Nie myślcie, że jako przyszły mikrobiolog... To kujon... ;o Mnie to pasjonuje...
    xD O mnie tyle... :p Mam nadzieję, że mnie pokochacie... :]

    xd.

    Aha no i.... Mieszkam w Elblągu... Ulicy i tak nie podam...

    //Zapraszam do zapoznania się z 9. punktem Regulaminu forum.//Zeg
    //Dla mnie? A dzięki.; Zeg, mogłeś mu od razu literówy poprawić.//Klaudia
    Ostatnio edytowane przez Klaudia cD. ; 29-01-10 o 12:46
    What is it pursuit of happiness? It is fear. [...]
    Sydney Jones


    Piszę poprawnie po polsku!

  8. #398
    Zaciekawiony FNiN Awatar luka224
    Dołączył
    Jan 2010
    Płeć
    Wiek
    26
    Posty
    13

    Domyślnie Odp: Przywitaj się!

    Nazywam się Grzegorz i mam 11 lat. Uwielbiam czytać a moją ulubioną serią jest FNIN. Interesuję się wieloma rzeczami głównie przyrodą, informatyką i matematyką. Mieszkam w Woli. Jest mała wieś leżąca na Śląsku, w powiecie pszczyńskim, w gminie Miedźna.W klasie podobno jestem najmądrzejszy lecz co dziwne w ogóle się nie uczę. Jestem tylko
    maszyną do robienia zadań domowych.

  9. #399
    Zaciekawiony FNiN Awatar haneczka88
    Dołączył
    Jan 2010
    Płeć
    Wiek
    24
    Posty
    13

    Domyślnie Odp: Przywitaj się!

    Nazywam się Hania i mam 10 lat(jestem chyba najmłodsza na tym forum).Lubię czytać FNiN i Harry'ego Potter'a.Interseuję się matematyką i origami.Mieszkam na Pradze Południe na Gocławku.Prowadzę własne forum www.forumfnin.fora.pl .Kiedy jestem zdenerwowana(wiem że to dziwne)myję lustra.
    Udało się dostaliśmy w kość,
    niech żyje Potter nam,
    a Voldek gnije w piekle
    za którym tenskił sam!!!


    cyt.:''Harry Potter i Insygnia Śmierci''

  10. #400
    Zaciekawiony FNiN Awatar Futrzak
    Dołączył
    Jan 2010
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    34

    Domyślnie Odp: Przywitaj się!

    Jestem Kacper z Lublina. Mam 12 lat, lubię czytać książki jak np. Century, FNiN, Atramentowy Świat, Winetou itp.
    Mam 2 siostry (starsze).
    Lubię informatykę, technikę i matmę.
    W przyszłości chcę zostać szefem firmy RK Niedziałek (R- Robert mój tata i K-Krzysztof mój wujek).
    Lubię Chupa Chupsy i rysowanie (ale nie bardzo mi to wychodzi).
    No to tyle.
    (Forum jest świetne.)

    Zaznaczyłam na czerwono to, co robisz źle. Przede wszystkim końcówki -ę, przecinki i kropki. I zaznaczam już któryś raz w historii tego forum, że w Polsce nie piszemy nazw przedmiotów wielkimi literami, to nie angielski tylko polski
    PS Nice to meet you //Jasti
    Ostatnio edytowane przez Jasti ; 28-01-10 o 20:35

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 40 z 141 PierwszyPierwszy ... 30 38 39 40 41 42 50 90 140 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 7 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 7 gości)

     

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę