<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 141 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 12 52 102 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 1408

Wątek: Przedstaw się!

  1. #11
    Zafascynowany FNiN Awatar zuxia
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Posty
    303

    Domyślnie Odp: Przywitaj się!!!

    Cytat Zamieszczone przez Caban Zobacz posta
    Zuuuuuxiaaaaa!!!!! Czeeeeść, kochana!!! A co, widzę, że ty nicku nie zmieniłaś, co? Tylko usunęłaś dwunastkę, nie? Ale fajnie - chociaż jeden użytkownik starego forum! No, ale jeszcze jest Katakumby - ale ona raczej nie była pozytywnym użytkownikiem, no nie? Ja jestem tu zalogowana także jako Netomanka, ale... zapomniałam hasła...
    A wiesz, że znalazłam na tym forum KK? To znaczy chyba... Ma teraz nicka KamcioKowal. Też za bardzo nie zmieniła nicka . Ale tamte stare forum usuneli wiesz? Bo ja sobie zapisałam adres w ulubionych... Wchodze... Na początku bardzo się ździwiłam, że jeszcze nikt nic nie napisał od wczorajszego dnia... Pisze posta, a nagle wyskakuje mi wiadomość:
    UWAGA! Forum jest moderowane, więc może troche potrfać zanim dojdzie twoja wiadomość!
    Od tego momentu nikt już nigdy nic nie napisał...

  2. #12
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Mazda
    Dołączył
    Jun 2008
    Wiek
    29
    Posty
    1,515

    Domyślnie Odp: Przywitaj się!!!

    Cześć, Eviltin1, miło mi cię poznać. Ojejuśku, ZUXIA I NETOMANKA!!! Jak mi miło was "widzieć"!!! Stęskniłam się za wami. A ja to ten straszny N2 Wiem, że się cieszycie, wiem "Jeszcze jej tu brakowało". A dlatych, którzy nie mieli szansy mnie poznać przedstawiam się: jestem Ania, Anna, ale nie Andzia. Interesuję się historią (ale chwilami jej nie znoszę), kocham motoryzację! (ale to tak amatosko, nie profesjonalnie), uwielbiam gitarę, jazdę na rowerze i rolkach (i samochodach), wieku nie podaję A FNiN to to, co tygrysy lubią najbardziej.

  3. #13
    Zafascynowany FNiN Awatar zuxia
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Posty
    303

    Domyślnie Odp: Przywitaj się!!!

    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Witaj kochana N2!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    ja też się ciesze, że Ciebie "widze"

    i wcale nie jesteś koszmarna! prędzej ja jestem koszmarna zdążyłam już nawet pare razy złamać jedną zasade tego forum x]
    Ostatnio edytowane przez zuxia ; 01-07-08 o 15:15

  4. #14
    Zafascynowany FNiN
    Dołączył
    Jun 2008
    Wiek
    29
    Posty
    269

    Domyślnie Odp: Przywitaj się!!!

    Eeeen dwaaaa!!!! Jejku, super, super, że Ty też tu jesteś!!! Tak się cieszę!!! A tak w ogóle to fajny masz obecnie nick. Co prawda, tamten był lepszy, ale... Ja się chciałam nazwać Hummer... Albo As Luftwaffe, dlaczego, chyba każdy stary wyjadacz z Forum wie.

  5. #15
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Mazda
    Dołączył
    Jun 2008
    Wiek
    29
    Posty
    1,515

    Domyślnie Odp: Przywitaj się!!!

    Neeeeeeeeeeetomaaaaaankaaaaaa!!!! Ojeju, zaraz się chyba rozpłacze ze wzruszenia! Tak się nie zastanawiałam, czy Caban to przypadkiem nie Ty (zwoleń ). Normalnie... a wczoraj "gadałam" z Zuxią. Nie no, super. A naprawdę uważasz, ze fajny był tamten nick? U ciebie też by spoko wyglądał As Lutwaffe Super, nie ma tu Katalumb, jest bosko. Ale tam się przyzwycziłam pisac... Ach, super, super, super!


    *przepraszam Bimie i Procesorze (i jeszcze tych "najgłówniejszych, a nie wiem kto to), za zagracanie forum, ale sami wiecie... heh

  6. #16
    Zegix Awatar Zegarmistrz
    Dołączył
    Jan 2007
    Płeć
    Posty
    3,648

    Domyślnie Odp: Przywitaj się!!!

    Nie no... Może nie jestem żadną władzą, ale ten temat to "Przywitaj się!", a Wy siębie witacie na wzajem Więc uważam, że to nie żaden grzech

  7. #17
    Dawniej MC_LEE Awatar Lee
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Wiek
    32
    Posty
    738

    Domyślnie Odp: Przywitaj się!!!

    Cześć, jestem Mateusz i lubię czytać książki, słuchać muzyki, oglądać anime itd... Serią FNiN zainteresował mnie kolega, też aktywny "czytacz" PN skończyłem prawie w jedną noc 460 stron... do 2 w nocy siedziałem xD

    Soldiers of hate, nazi leaders and civilians
    I will take them to where they belong
    For I've seen many wars,
    Heard a hundred calls to arms
    Salvation is my name

  8. #18
    Zafascynowany FNiN
    Dołączył
    Jun 2008
    Wiek
    29
    Posty
    269

    Domyślnie Odp: Przywitaj się!!!

    Nie no, zawsze, w każdej chwili niemalże mogę zmienić. Dzięki, że mi przypomniałaś, Mazdo. Ten Twój obecny nick też jest fajny, taki pomysłowy, ale przywykłam do gadania z N2...
    Never stick your hand in my face again bitch
    FUCK YOU
    I don't need this shit
    You stupid sadistic abusive fucking whore
    How would you like to see how it feels mommy
    Here it comes, get ready to die...

  9. #19
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Mazda
    Dołączył
    Jun 2008
    Wiek
    29
    Posty
    1,515

    Domyślnie Odp: Przywitaj się!!!

    a ja z Netomanką Ale widzę, ze już zmieniłaś nick. A ja zadałam ci bezsensowne pytanie "daczego?"

  10. #20
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Procesor
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Posty
    1,756

    Domyślnie Odp: Przywitaj się!!!

    A ja widzę, że np. katakumby się nie przeniosła, za co jej bardzo dziękuję xD

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 141 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 12 52 102 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę