<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 139 z 141 PierwszyPierwszy ... 39 89 129 137 138 139 140 141 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,381 do 1,390 z 1408

Wątek: Przedstaw się!

  1. #1381
    Zafascynowany FNiN Awatar Magix Slayer
    Dołączył
    Sep 2010
    Płeć
    Posty
    498

    Domyślnie Odp: Przedstaw się!

    Cytat Zamieszczone przez KaiShouri Zobacz posta
    No to i ja się przedstawiam, chociaż z opóźnieniem
    Hej, dobrze, że jeszcze wchodzisz na to forum, wciąż zaglądam raz po raz czy nie ma dalszej części fanfika
    No nieźle, robi się ciasno w tym Lublinie pod względem liczby forumowiczy Coś mam sentyment kurczę do Lublina, bardzo przyjemnych ludzi stamtąd znam. No proszę, prawdopodobnie mamy podobne gusta, zobacz mojego lasta poniżej. O ile nie mam awersji do angielskojęzycznych utworów, to za to jakoś przyciągają mnie polskie twory muzyczne (tudzież ew. skandynawskie). Oczywiście nie jest to żadna sztywna reguła A ze słowiańskością to mnie zainteresowałaś, sam śpiewam w zespole wokalnym dawne pieśni Słowian, coś na kształt chociażby takich kapel jak Jar, jeśli kojarzysz, albo orkiestra św. Mikołaja. Jakie gry komputerowe KaiShouri lubi? Witaj w klubie prokrastynatów!

  2. #1382
    Zaciekawiony FNiN Awatar KaiShouri
    Dołączył
    Nov 2014
    Płeć
    Wiek
    29
    Posty
    24

    Domyślnie Odp: Przedstaw się!

    Wchodzę, wchodzę, tylko póki co mało aktywna jestem Co do fanfika, ten forumowy jest one-shotem, ale jestem w trakcie pisania dłuższego, kilkurozdziałowego fanfiction, ale na to jeszcze potrzeba trochę czasu - sesja w pełni
    Lublin lubię i to bardzo (a da się go nie lubić? ), chociaż u mnie jest na drugim miejscu po moim miasteczku, jednak lokalny patriotyzm wygrywa. Półtora roku tu studiuję i jest naprawdę fajnie.
    Jar znam, bardzo lubię, ma taki magiczny, pogańsko-słowiański klimat. Percivala i R.U.T.Ę też lubię. Co do angielskiego, to nie tyle awersja, co znudzenie tym językiem, który jest wszędzie. Ostatnio się pruskim, ukraińskim i łemkowskim fascynuję.
    Gry Elder Scrolls, Saints Row, Mount & Blade (zwłaszcza Ogniem i Mieczem), Civilization 5, Wiedźmin, Metro 2033, przeważnie RPG/action RPG/action.

  3. #1383
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    Feb 2015
    Płeć
    Wiek
    21
    Posty
    2

    Domyślnie Odp: Przedstaw się!

    Skoro każdy się przedstawił, to ja też

    Nazywam się Łukasz, mam 12 lat, moje ogólne zainteresowania to technika, elektryka itp. (można powiedzieć, że to samo co Felix ). W wolnym czasie lubię odpocząć przy tworzeniu modeli samolotów i czytaniu dobrej książki. FNiN jest najlepszą serią jaką czytałem.

    Nie wiem co więcej mógłbym o sobie napisać.

  4. #1384
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    Feb 2015
    Płeć
    Wiek
    23
    Posty
    16

    Domyślnie Odp: Przedstaw się!

    Cześć, jestem Natasza, mam 14 lat. Pochodzę z małego miasteczka w okolicach Wrocławia, a od ponad 2 lat mieszkam w Niemczech. Lubię: języki obce, szczególnie Francuski, matematykę, książki, wszelkiego rodzaju seriale i filmy. FNiN czytam od jakichś 5/6 lat i udało mi się zarazić brata, który raczej nie przepada za książkami. Na forum zagląam już od jakiegoś czasu, a dzisiaj uznałam, że wypadałoby się zarejestrować.

  5. #1385
    Lunatyk Awatar Drago
    Dołączył
    Sep 2008
    Płeć
    Wiek
    32
    Posty
    1,226

    Domyślnie Odp: Przedstaw się!

    Witaj, Chloe28.
    Pisz dużo i mądrze. Zapraszam do udzielania się nie tylko w tematach, ale i na shoutboxie (na dole strony głównej forum).
    Cytat Zamieszczone przez Rafał Kosik, Vertical
    A tak naprawdę, otrzymać po śmierci Łaskę Jasności może tylko człowiek doskonale niewierzący, bo tylko jego prawe uczynki płyną ze szlachetnych, bezinteresownych pobudek, a nie ze strachu przed strąceniem w Wieczny Mrok.

  6. #1386
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    Feb 2015
    Płeć
    Posty
    1

    Domyślnie Odp: Przedstaw się!

    Cześć! Mam na imię Paula, jestem z Tychów, mam niecałe 13 lat. Chodzę do szóstej klasy. Lubię psy, konie, czytanie książek. FNiN czytam od ok. 2/3 lat. Mam nadzieję, że uda mi się zaglądać tu często.

  7. #1387
    Zafascynowany FNiN Awatar Nubes
    Dołączył
    Mar 2013
    Płeć
    Posty
    271

    Domyślnie Odp: Przedstaw się!

    Witaj Pau27La!
    Mam nadzieję, że będziesz się chętnie udzielać na forum oraz WikiFNiN, zapraszam też na shoutboxa (shoutbox jest na dole strony głównej forum).
    Ja sobie poczytam, bo życie jest krótkie.

  8. #1388
    Zainspirowany FNiN
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    51

    Domyślnie Odp: Przedstaw się!

    Hej, witam się z Wami! Jako nick przyjęłam imię Charlotte, bo je lubię po prostu, więc śmiało się tak do mnie zwracajcie.
    Niby jestem nowa, ale nie do końca. FNiN czytam od 6 lat, a forum śledzę... niewiele mniej. Co do moich zainteresowań, to w sumie interesuję się wszystkim. Jestem miłośniczką kina, książek, fantastyki, podróży, uwielbiam pisać, czasem rysuję piórem albo maluję.
    Jeśli chcielibyście wiedzieć coś więcej - pytajcie śmiało. Przeważnie nie gryzę.

  9. #1389
    Misiaczek Awatar Justi
    Dołączył
    May 2012
    Płeć
    Posty
    553

    Domyślnie Odp: Przedstaw się!

    Witaj Charlotte
    Zapraszam do udzielania się we wszystkich wątkach, na shouboxie, oraz na wikiFNiN .
    Życzę miłej zabawy i poznania wielu fajnych ludzi .

  10. #1390
    Zaciekawiony FNiN Awatar Szreniczka
    Dołączył
    Jul 2015
    Płeć
    Wiek
    28
    Posty
    2

    Domyślnie Odp: Przedstaw się!

    Cześć, jestem Patrycja Parę lat temu dostałam pierwszy tom FNiN i się w tej serii zakochałam bez reszty. Zajmuje szczególne miejsce na mojej półce Uwielbiam zwierzaki, sama mam ich w domu 5 (3 koty i 2 psy). Po za tym interesuję się mangą i anime (Moim faworytem jest InuYasha). Lubię próbować nowych rzeczy, nieważne, czy chodzi o potrawy, czy inne atrakcje.

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 139 z 141 PierwszyPierwszy ... 39 89 129 137 138 139 140 141 OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę