<

Zobacz wyniki ankiety: W którym województwie mieszkasz?

Głosujących
101. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • zachodniopomorskie/pomorskie

    14 13.86%
  • warmińsko-mazurskie/podlaskie

    4 3.96%
  • kujawsko-pomorskie

    6 5.94%
  • wielkopolskie/lubuskie

    8 7.92%
  • mazowieckie

    17 16.83%
  • łódzkie/świętokrzyskie

    7 6.93%
  • lubelskie

    10 9.90%
  • dolnośląskie

    8 7.92%
  • opolskie/śląskie

    12 11.88%
  • małopolskie/podkarpackie

    15 14.85%
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 4 z 74 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 14 54 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 733

Wątek: Spotkania

  1. #31
    Zainspirowany FNiN
    Dołączył
    Jun 2008
    Wiek
    27
    Posty
    85

    Domyślnie Odp: Spotkania

    Chodzi po prostu o obawę, że dziecku może się coś stać - normalne, ja sam też nie mógł bym jechać np. do Warszawy.
    'Za dużo myśli.'

  2. #32
    Zegix Awatar Zegarmistrz
    Dołączył
    Jan 2007
    Płeć
    Posty
    3,648

    Domyślnie Odp: Spotkania

    Tak, świetne wychowanie! "Nigdy Ci na to nie pozwolimy... Nawet jeśli spotkanie będzie 3m od naszego domu."

    Ale nie o tym temat. Teraz pewnie większość z nas to małolaty I tak sobie pomyślałem, że możemy się spotkać w jakimś pubie na meczu Polaków. Za cztery lata Wtedy nasz wiek będzie się wahał 16-20 lat, więc większość rodziców pewnie się by na to zgodziła? Co wy na to xD XD :]

  3. #33
    Zafascynowany FNiN Awatar zuxia
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Posty
    303

    Domyślnie Odp: Spotkania

    nie... 3 m. od domu to by się zgodzili


  4. #34
    Zegix Awatar Zegarmistrz
    Dołączył
    Jan 2007
    Płeć
    Posty
    3,648

    Domyślnie Odp: Spotkania

    To nie do Ciebie było Bardziej do agencji

  5. #35
    Zafascynowany FNiN Awatar zuxia
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Posty
    303

    Domyślnie Odp: Spotkania

    no trudno
    ale mnie rodzice na pewno nie puściliby samej... tata by musiał pewnie mnie podwieźć. ale jak widać spotkanie nie będzie w Warszawie, więc myślę, że niestety, ale ja... odpadam
    mówi się trudno i żyje się dalej, i żyje się dalej... <śpiewa>
    ale i tak nikt nie będzie tak nad tym ubolewał


  6. #36
    Super Moderator FNiN Awatar Jasti
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    2,728

    Domyślnie Odp: Spotkania

    Akurat raczej nie w Wa-wie, najwięcej osób (dobra, cztery ) ma blisko do Katowic Ale nie no, ja wiem o co chodzi, moja mama też się o mnie martwi. Z tymże nauczyłam się nie martwić rodziców i nie stresować ich za bardzo, więc jak nie muszą nic wiedzieć, to nie wiedzą. Ale oczywiście jak gdzieś dalej się wybieram, to mówię...

    I tak sobie pomyślałem, że możemy się spotkać w jakimś pubie na meczu Polaków. Za cztery lata Wtedy nasz wiek będzie się wahał 16-20 lat, więc większość rodziców pewnie się by na to zgodziła? Co wy na to xD XD :]
    Ach, Zeg, zrozumiałam, że na piwie, chcesz upijać nieletnich w tym niższym wieku? Dobra, żartuję. Ale pomysł nie byłby zły, jeśli wierzyć, że za cztery lata dalej będę miała czas na forum i wszystko. Ale bądźmy dobrej wiary
    "Bar Najlepsze Żeberka Hargi w pobliżu portu prawdopodobnie nie zalicza się do najlepszych lokali miasta. Obsługuje klientów, którzy preferują ilość nad jakość i rozbijają stoły, jeśli jej nie dostaną. Nie szukają potraw wyszukanych czy egzotycznych, ale wolą dania konwencjonalne, jak embriony ptaków nielotów, mielone organy w powłoce jelit, plastry ciała świń czy bulwy bylin przypalane w zwierzęcym tłuszczu; w ich gwarze określa się je jako jajka, kiełbasę, bekon i frytki."

  7. #37
    Zafascynowany FNiN Awatar zuxia
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Posty
    303

    Domyślnie Odp: Spotkania

    ale opowiecie mi jak było??
    gdyby wszyscy mieszkali w stolicy to jak dla mnie moglibyśmy się spotkać w złotych tarasach w Wedla (jak to się pisze?!) ...


  8. #38
    Dawniej MC_LEE Awatar Lee
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Wiek
    32
    Posty
    738

    Domyślnie Odp: Spotkania

    Oj nie wiem czy na meczu Polaków to dobry czas.... ?le zapamiętamy to spotkanie...

    Soldiers of hate, nazi leaders and civilians
    I will take them to where they belong
    For I've seen many wars,
    Heard a hundred calls to arms
    Salvation is my name

  9. #39
    Super Moderator FNiN Awatar Jasti
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    2,728

    Domyślnie Odp: Spotkania

    Buahaha Znaczy, że już skreślasz Polskę i źle zapamiętamy, bo przegrają? Ja właściwie nie interesuję się piłką, zatem mnie to jedno
    "Bar Najlepsze Żeberka Hargi w pobliżu portu prawdopodobnie nie zalicza się do najlepszych lokali miasta. Obsługuje klientów, którzy preferują ilość nad jakość i rozbijają stoły, jeśli jej nie dostaną. Nie szukają potraw wyszukanych czy egzotycznych, ale wolą dania konwencjonalne, jak embriony ptaków nielotów, mielone organy w powłoce jelit, plastry ciała świń czy bulwy bylin przypalane w zwierzęcym tłuszczu; w ich gwarze określa się je jako jajka, kiełbasę, bekon i frytki."

  10. #40
    Zegix Awatar Zegarmistrz
    Dołączył
    Jan 2007
    Płeć
    Posty
    3,648

    Domyślnie Odp: Spotkania

    Cytat Zamieszczone przez Jasti Zobacz posta
    Ach, Zeg, zrozumiałam, że na piwie, chcesz upijać nieletnich w tym niższym wieku?
    No jakbym mógł? Napisałem pub, bo tam zazwyczaj są mecze Może być i restauracja, jeśli znajdziesz taką z telebimem I nikt nie będzie zmuszany do picia alkoholu(przynajmniej przeze mnie) W pubach można też przecież zamówić np... cole
    A co do wyniku, to trzeba pamiętać, że mistrzostwa u nas,więc może remis będzie... xD

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 4 z 74 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 14 54 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę