<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 57
  1. #21
    Zegix Awatar Zegarmistrz
    Dołączył
    Jan 2007
    Płeć
    Posty
    3,648

    Domyślnie Odp: Safari

    Co do klasycznych przeglądarek, na komputery.
    Safari używałem tylko kilka minut, dla testu. Całkiem to ładne, ale jakoś tak pierwsze wrażenie nie było za dobre, na dodatek dwie strony nie potrafiły się prawidłowo wczytać.
    Explorera używałem bardzo dawno, więc nie wiem jak tam ta najnowsza wersja, ale skoro wszyscy twierdzą, że do kitu to nawet nie sprawdzam.
    Opera jest bardzo fajna, ma mnóstwo funkcji (kilka razy więcej niż w FF) tylko problem jest taki, że z nich nie korzystam. Fajne są gesty i wbudowany klient IRC. Reszta nie jest mi potrzebna, a nawet jeśli jest tam jakaś funkcja, która by mi się przydała to i tak bym jej nie znalazł, bo jest tego strasznie dużo, a na dodatek ponazywane strasznie profesjonalnie (tak przynajmniej brzmi ) I ma jedną wielką wadę... Nie działa na nim quakelive
    Chroma mam na dysku i czasami nawet z niego korzystam. ?adnie wygląda, jest dużo miejsca na przeglądaną stronę, działa dość szybko (szybciej niż FF) dzięki genialnemu pomysłowi oddzielnych procesów na każdą kartę przy zawieszeniu się jednej reszta działa. Niestety to dopiero wstępna wersja, nie wszystko działa jak należy, mało ma wtyczek.
    FireFox, stary dobry FireFox. Działa nie tak szybko jak przeglądarka Google, ale za to działa (prawie) zawsze. Nie ma tak dużej ilości funkcji jak Opera, ale jest możliwość pobrania jeszcze większej ilości wtyczek do niego, wygląda jak wygląda, ale wygląd zawsze można zmienić. A przede wszystkim już się do niego przyzwyczaiłem i trudno mi to będzie zmienić. Czasami zdarza się mu zaciąć i zamulić windowsa, rzadko, ale zdarza. No ale cóż poradzić? Kocha się pomimo wad (a, no i quake działa )
    Tyle ode mnie.

  2. #22
    Fan FNiN Awatar Woju
    Dołączył
    Jun 2007
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    730

    Domyślnie Odp: Safari

    Mi Firefox po włączeniu kompa ładuje się 30 sek xD To już nawet "Nowe Gadu-Gadu" (chłam taki że się nie wypowiadam) włącza się na moim "komputerze" jakieś 5 sek.
    Wszystkie błędy w moich wypowiedziach są celowe. Umiem pisać i czytać

  3. #23
    Super Moderator FNiN Awatar Jasti
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    2,728

    Domyślnie Odp: Safari

    O.o Mój Firefox włącza mi się od razu... Chyba że komp ma jakieś zwiechy, ale i tak nigdy 30 sekund... Ale nie wiem jaką wersję Firefoxa mam nawet "

    A tak teges, czy to Safari jest w czymkolwiek lepsze od MF dla takiego zwykłego, szarego usera jak ja?
    "Bar Najlepsze Żeberka Hargi w pobliżu portu prawdopodobnie nie zalicza się do najlepszych lokali miasta. Obsługuje klientów, którzy preferują ilość nad jakość i rozbijają stoły, jeśli jej nie dostaną. Nie szukają potraw wyszukanych czy egzotycznych, ale wolą dania konwencjonalne, jak embriony ptaków nielotów, mielone organy w powłoce jelit, plastry ciała świń czy bulwy bylin przypalane w zwierzęcym tłuszczu; w ich gwarze określa się je jako jajka, kiełbasę, bekon i frytki."

  4. #24
    Fan FNiN Awatar acrobot
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Posty
    969

    Domyślnie Odp: Safari

    Yhy! Np. przy włączeniu podgląd ostatnio otwartych stron(b. ładny), karty na pasku tytułowym(żeby nie zaśmiecać miejsca), szybciej otwiera strony.
    Quidquid latine dictum sit, altum videtur.

  5. #25
    Super Moderator FNiN Awatar Jasti
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    2,728

    Domyślnie Odp: Safari

    Znaczy... Ja zasadniczo nie korzystam z czegoś takiego jak 'ostatnio otwierane strony' bo przy każdym wyłączaniu przeglądarki kasuję historię i ciasteczka. Szybsze otwieranie stron - hm A ma podkreślanie błędów przy pisaniu? (no kurczę, przydaje się Już nie mówię, że orty, ale literówek to ja sporo robię...)
    "Bar Najlepsze Żeberka Hargi w pobliżu portu prawdopodobnie nie zalicza się do najlepszych lokali miasta. Obsługuje klientów, którzy preferują ilość nad jakość i rozbijają stoły, jeśli jej nie dostaną. Nie szukają potraw wyszukanych czy egzotycznych, ale wolą dania konwencjonalne, jak embriony ptaków nielotów, mielone organy w powłoce jelit, plastry ciała świń czy bulwy bylin przypalane w zwierzęcym tłuszczu; w ich gwarze określa się je jako jajka, kiełbasę, bekon i frytki."

  6. #26
    Zainspirowany FNiN Awatar DeemR
    Dołączył
    Jan 2009
    Płeć
    Wiek
    29
    Posty
    54

    Domyślnie Odp: Safari

    Wiele opcji do Firefoxa można dodać dodatkami





  7. #27
    Fan FNiN Awatar acrobot
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Posty
    969

    Domyślnie Odp: Safari

    Jasti: ma, ale beta tylko po angielsku
    Quidquid latine dictum sit, altum videtur.

  8. #28
    Zaciekawiony FNiN Awatar bulion
    Dołączył
    Jan 2009
    Wiek
    32
    Posty
    49

    Domyślnie Odp: Safari

    a ja firefoxa mam i mnie denerwuje, bo ciągle się zawiesza -.-
    a o czymś takim jak safari, to nigdy nie słyszałam xd
    "Poezję pisze się łzami, powieść krwią, a historię rozczarowaniem." Carl Ruiz Zafón

  9. #29
    Fan FNiN Awatar acrobot
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Posty
    969

    Domyślnie Odp: Safari

    Jak chcesz zobaczyć, to wejdź na http://www.apple.com/safari/
    Quidquid latine dictum sit, altum videtur.

  10. #30
    Antyspiskowiec Awatar kam193
    Dołączył
    Apr 2009
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    2,967

    Domyślnie Odp: Safari

    A ja i tak preferuję IE, ale tylko 8. 6 i 7 są niedopracowane. Firefoxa nie lubię (baaardzo), Opera mi nie za bardzo odpowiada, choć w wakacje trochę z nią pokombinuję. Chrome nawet nie dotknę, ze względu na uprzedzenia do wydawcy, a po informacjach które do mnie dotarły o tym, ile informacji wysyła do google nawet nie spojrzę. Do Safari ręki nie przykładam - Apple też nie lubię, nawet bardziej od google i Firefoxa.

    PS. nazwa google celowo jest pisana z małej litery.
    Dobranoc.
    Doba powinna trwać 30 godzin!

    Skargi, prośby, odwołania do mnie - poradnik > > >
    - [...] Eee... A co znaleźliśmy?
    - Zobaczysz. Idziemy do pałacu. Sprowadź Anguę, może być nam potrzebna. I przygotuj nakaz rewizji.
    - To znaczy młot, sir?

    Vimes i Marchewa,
    Na glinianych nogach, T. Pratchett

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę