<
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: problem z GG...

  1. #1
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    30

    Domyślnie problem z GG...

    Hej mam problem, może ktoś mi coś poradzi sensownego. Mam gg od ponad roku. od trzech dni jednak nie moge przelaczyc statusu na inny niż "niedostepny". moje gg nie ma połączenia z serwerem gg... to sprawdzilam. napisalam do pomocy technicznej gg, ale mi powiedzieli tylko tyle ze jest to najprawdopodobniej problem z ustawieniami komputera. wszystko sprawdzialm. zainstalowalam nawet nowa wersje, ale to nic nie dalo... podejrzewam ze chodzi o firewall'a. ale sprawdzialm wszystko i nic... nic nie instalowalam nowego ostatnio ani nie ruszalam w kompie... teraz nie wiem co zrobic... gg jest mi potrzebne, ale ja nie umiem go "naprawic" . poradzi mi ktos? moze ktos mial taki sam problem? czekam pzdr ;**
    PS. przeskanowałam rowniez kompa w poszukiwaniu wirusow ale nic nie wyszlo...

  2. #2
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Luk
    Dołączył
    Oct 2007
    Płeć
    Posty
    1,752

    Domyślnie Re: problem z GG...

    Cytat Zamieszczone przez Melmanka
    moje gg nie ma połączenia z serwerem gg... to sprawdzilam.
    Znaczy... gg nie może się połączyć z serwerem? Jeśli dobrze zrozumiałem (co jest dość trudne, ponieważ piszesz jakoś tak... chaotycznie) to musisz poczekać (może mają chwilowe problemy z serwerem) lub po prostu zerknij tu
    http://programy.pcworld.pl/pc/progra...0.pl.html.html .
    Każdą sprawę można rozwiązać w trojaki sposób: dobrze, źle i po mojemu.
    Fear leads to anger; anger leads to hate; hate leads to suffering. - Yoda


    "Cudzej pizzy się nie zeżera!"
    ~Buka

  3. #3

    Domyślnie Re: problem z GG...

    Szczerze mówiąć ja też mam takie same problemy... dlatego nie mam GG xD. Tylko Skype... Tylko że ja mam to od ponad 2 lat xD.

  4. #4
    Zainspirowany FNiN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    129

    Domyślnie Re: problem z GG...

    Miałem tak samo Długo nad tym siedziałem, ale nic. Jedyne co zadziałał to było ściągnięcie jakiejś starszej wersji. Pisałem trochę czasu na starszej wersji, niedawno ściągnąłem najnowszą i wszystko nadal śmiga.
    A co do awarii serwera to ja nie wiem. Dużo osób pisze, że często im się to zdarza, a ja przez tyle lat miałem to raz i to na zasadzie jestem dostępny, ale nie dostaje żadnych wiadomości, ani ktoś nie dostaje moich.

    Pozdro.

  5. #5
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Luk
    Dołączył
    Oct 2007
    Płeć
    Posty
    1,752

    Domyślnie Re: problem z GG...

    Taaa.. Też tak miałem (status "dostępny" i problemy z pisaniem), ale problem rozwiązywał się po zresetowaniu mojego kochanego kompa, którego z chęcią rozwaliłbym siekierą .
    Każdą sprawę można rozwiązać w trojaki sposób: dobrze, źle i po mojemu.
    Fear leads to anger; anger leads to hate; hate leads to suffering. - Yoda


    "Cudzej pizzy się nie zeżera!"
    ~Buka

  6. #6

    Domyślnie Re: problem z GG...

    Ja próbowałem wszystkiego... Starsze wersje też ściągałem i nic. Ciągle mam status niedostępny i ta ikonka czasami mruga.

  7. #7
    Zainspirowany FNiN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    129

    Domyślnie Re: problem z GG...

    Kopytko u ciebie to już na pewno wina kompa. Coś musi blokować sygnał od GG. Firewall albo antywirus.

  8. #8
    Zegix Awatar Zegarmistrz
    Dołączył
    Jan 2007
    Płeć
    Posty
    3,648

    Domyślnie Re: problem z GG...

    Albo, jak ktoś ma, GG może nie działać z powodu routera. Mogą być zablokowane jakieś porty, czy cóś... Nie wiem, nie znam się na tym

  9. #9

    Domyślnie Re: problem z GG...

    Sprawdzałem Fierwalla a internet ma za pomocą modemu nie routera

  10. #10
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    30

    Domyślnie Re: problem z GG...

    ja mam routera, ale nie moge zrozumieć dlaczego nagle mi sie wszystko wywaliło... skoro nic nie robilam

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę