<

Zobacz wyniki ankiety: Jaki jesty według was najciekawszy niedokończony wątek?

Głosujących
187. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Szyneczko i Nia

    8 4.28%
  • Dziadek Felixa

    81 43.32%
  • Paula

    39 20.86%
  • Ojciec Niki

    9 4.81%
  • Netrom/Morten/trzy tryby

    50 26.74%
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 13 z 18 PierwszyPierwszy ... 3 11 12 13 14 15 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 179
  1. #121
    Zegix Awatar Zegarmistrz
    Dołączył
    Jan 2007
    Płeć
    Posty
    3,648

    Domyślnie Odp: Najciekawszy niedokończony wątek.

    No właśnie... Też się nad tym zastanawiałem, szczególnie, że jeszcze
    Felix znalazł też pamiętnik babci

  2. #122
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Wiana
    Dołączył
    Mar 2008
    Wiek
    29
    Posty
    1,028

    Domyślnie Odp: Najciekawszy niedokończony wątek.

    No właśnie, to było... dziwne. Przecież babcia wyraźnie sobie życzyła, żeby przyjaciele go przeczytali. A teraz znowu będziemy czekać na rozwiązanie zagadki

  3. #123
    Super Moderator FNiN Awatar Jasti
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    2,728

    Domyślnie Odp: Najciekawszy niedokończony wątek.

    To chyba było celowe e strony pana Kosika Też mi się trochę żal zrobiło, jak go nie przeczytał... Ech
    "Bar Najlepsze Żeberka Hargi w pobliżu portu prawdopodobnie nie zalicza się do najlepszych lokali miasta. Obsługuje klientów, którzy preferują ilość nad jakość i rozbijają stoły, jeśli jej nie dostaną. Nie szukają potraw wyszukanych czy egzotycznych, ale wolą dania konwencjonalne, jak embriony ptaków nielotów, mielone organy w powłoce jelit, plastry ciała świń czy bulwy bylin przypalane w zwierzęcym tłuszczu; w ich gwarze określa się je jako jajka, kiełbasę, bekon i frytki."

  4. #124
    Zegix Awatar Zegarmistrz
    Dołączył
    Jan 2007
    Płeć
    Posty
    3,648

    Domyślnie Odp: Najciekawszy niedokończony wątek.

    Wróci do niego... Jestem pewnien(niemalże )
    Zacznie się akcja, coś będą musieli rozwiązać, staną w miejscu, będą się nad tym długo głowili i nagle pyk! Pamiętnik! I wszystko wyda się bardzo oczywiste

  5. #125
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Wiana
    Dołączył
    Mar 2008
    Wiek
    29
    Posty
    1,028

    Domyślnie Odp: Najciekawszy niedokończony wątek.

    Ale i tak się dziwię, dlaczego jeszcze go nie przeczytali
    Ostatnio edytowane przez Wiana ; 08-12-08 o 19:27

  6. #126
    Zaciekawiony FNiN Awatar Mars-11
    Dołączył
    Dec 2008
    Wiek
    27
    Posty
    7

    Domyślnie Odp: Najciekawszy niedokończony wątek.

    Dziadek Felixa

    //Sorry, że się czepiam, ale może jakieś uzasadnienie, dlaczego tak a nie inaczej?//Zeg
    Ostatnio edytowane przez Zegarmistrz ; 08-12-08 o 19:13

  7. #127
    Zaciekawiony FNiN Awatar Melanie
    Dołączył
    May 2009
    Płeć
    Wiek
    29
    Posty
    9

    Domyślnie Odp: Najciekawszy niedokończony wątek.

    Hm, kiedy przeczytałam tę ankietę, zaczęłam się wahać między dwoma. Paula czy Dziadek Felixa? Jako urodzona romantyczka... zaznaczyłabym to pierwsze. Ale czy Paula to naprawdę niedokończony wątek? Nie powiedziałabym.
    A Dziadek Felixa... Właśnie... Kim mógł być? Dlaczego Babcia Lusia chciała o nim właśnie wtedy opowiedzieć Feliksowi (Tak, przez 'x', wiem. Ale tak lepiej wygląda.)? Czemu nie zrobiła tego wcześniej? A poza tym... Biorąc pod uwagę charakter ojca Felixa i niego samego... Jego dziadek musiał być dość ciekawym człowiekiem.
    A wiecie co? A'propos Pauli, to kurczę no... Feliksowi jednak przydałaby się jakaś dziewczyna. Ten wątek Net+Nika i nieco osamotniony Felix, zaczyna mi się nieco przejadać. Ale to trochę nie na temat.
    'Kiedyś pytałeś, co to znaczy "tęsknić za Tobą".
    W przybliżeniu to taka hybryda zamyślenia, marzenia, muzyki, wdzięczności za to, że to czuję, radości z tego, że jesteś i fal ciepła w okolicach serca. '
    Janusz L. Wiśniewski, Samotność w sieci.

  8. #128
    Lunatyk Awatar Drago
    Dołączył
    Sep 2008
    Płeć
    Wiek
    32
    Posty
    1,226

    Domyślnie Odp: Najciekawszy niedokończony wątek.

    Cytat Zamieszczone przez Melanie Zobacz posta
    Hm, kiedy przeczytałam tę ankietę, zaczęłam się wahać między dwoma. Paula czy Dziadek Felixa? Jako urodzona romantyczka... zaznaczyłabym to pierwsze. Ale czy Paula to naprawdę niedokończony wątek? Nie powiedziałabym.

    Zgadzam się że z Paulą to wszystko wyjaśnione...

    Cytat Zamieszczone przez Melanie Zobacz posta
    A Dziadek Felixa... Właśnie... Kim mógł być? Dlaczego Babcia Lusia chciała o nim właśnie wtedy opowiedzieć Feliksowi (Tak, przez 'x', wiem. Ale tak lepiej wygląda.)? Czemu nie zrobiła tego wcześniej? A poza tym... Biorąc pod uwagę charakter ojca Felixa i niego samego... Jego dziadek musiał być dość ciekawym człowiekiem.
    Babcia Lusia to o ile się nie mylę mama mamy Felixa; czyli babia Lusia to mama Marleny Polon...

    Cytat Zamieszczone przez Melanie Zobacz posta
    A wiecie co? A'propos Pauli, to kurczę no... Feliksowi jednak przydałaby się jakaś dziewczyna. Ten wątek Net+Nika i nieco osamotniony Felix, zaczyna mi się nieco przejadać. Ale to trochę nie na temat.
    Podczas targów gdy przeprowadzaliśmy wywiad z Panem Kosikiem, zapytaliśmy się o ten wątek; na co pan Kosik odpowiedział że właśnie poszukiwania dziewczyny przez Felixa mają być nieskuteczne z czego wynika mnóstwo śmiesznych sytuacji...

  9. #129
    Zaciekawiony FNiN Awatar Melanie
    Dołączył
    May 2009
    Płeć
    Wiek
    29
    Posty
    9

    Domyślnie Odp: Najciekawszy niedokończony wątek.

    Cytat Zamieszczone przez Drago Zobacz posta
    Babcia Lusia to o ile się nie mylę mama mamy Felixa; czyli babia Lusia to mama Marleny Polon...
    Dziękuję za zwrócenie uwagi. Istotnie, teraz mi się przypomniało. O tym chyba było w drugim tomie, kiedy przyjaciele odwiedzili 'dawną' Warszawę, prawda? A może jeszcze wcześniej o tym było. Nieważne.
    'Kiedyś pytałeś, co to znaczy "tęsknić za Tobą".
    W przybliżeniu to taka hybryda zamyślenia, marzenia, muzyki, wdzięczności za to, że to czuję, radości z tego, że jesteś i fal ciepła w okolicach serca. '
    Janusz L. Wiśniewski, Samotność w sieci.

  10. #130
    Królik Doświadczalny Kama Awatar Snorri
    Dołączył
    Jan 2009
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    536

    Domyślnie Odp: Najciekawszy niedokończony wątek.

    Ja będę się trzymał (że tak powiem ) wątku głównego, czyli TT (trzy Tryby) Morten i Netromu.
    Ostatnio edytowane przez acrobot ; 02-04-10 o 08:15
    Jeśli nie chcesz mojej zguby,
    krrrokodyla daj mi luby.

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 13 z 18 PierwszyPierwszy ... 3 11 12 13 14 15 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę