<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 15 z 15 PierwszyPierwszy ... 5 13 14 15
Pokaż wyniki od 141 do 149 z 149

Wątek: Wasze hobby...

  1. #141
    Misiaczek Awatar Justi
    Dołączył
    May 2012
    Płeć
    Posty
    553

    Domyślnie Odp: Wasze hobby...

    Oprócz spędzania godzin przed książką/ekranem, moim ulubionym zajęciem jest chodzenie po parkach linowych i ściankach. Co do pierwszych, to raczej w lato, a na ściankę staram się chodzić min. raz na rok. W tym półroczu miałam dość sporą aktywność w tej kwestii, więc postarałam się o buty.
    Oprócz tego góry, najlepiej nasze, polskie Tatry. Ciągnie mnie do nich sentyment i zamiłowanie do wchodzenia z pomocą łańcuchów. Prawie tak samo bardzo lubię jaskinie - szczególnie Mylną.
    Chyba ostatnim z moich "hobby" jest harcerstwo. Każdemu, kto poznał uroki przebywania ze swoją drużyną - wie o czym mowa. Momentami survival, ale zawsze fajna przygoda.
    Ostatnio edytowane przez Drago ; 06-01-13 o 00:00
    Biedne dziecko matfizu

  2. #142
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    Dec 2012
    Płeć
    Wiek
    29
    Posty
    18

    Domyślnie Odp: Wasze hobby...

    Moją wielką pasją jest ezoteryka, w szczególności Tarot, numerologia i astrologia...

  3. #143
    Zainspirowany FNiN
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Wiek
    25
    Posty
    80

    Domyślnie Odp: Wasze hobby...

    Kiedy akurat nie siedzę przy kompie, nie czytam i nie uczę się, rysuję. Nie robię tego zbyt dobrze, ale mi to nie przeszkadza Lubię też fotografię. A kiedy mam fazę na ruch, chodzę na łyżwy (zima), rower (pozostała część roku) albo na basen.

  4. #144
    Zainspirowany FNiN Awatar Nika_ Mickiewicz
    Dołączył
    Oct 2012
    Płeć
    Wiek
    23
    Posty
    74

    Domyślnie Odp: Wasze hobby...

    Harcerstwo (ZHP) i haft krzyżykowy
    Jedno z drugim nie związane ale cóż. Chociaż harcerstwo u mnie górą!

  5. #145
    Zaciekawiony FNiN Awatar COMEin
    Dołączył
    Oct 2013
    Płeć
    Wiek
    29
    Posty
    20

    Domyślnie Re: Wasze hobby...

    Od dłuższego czasu tańczę, przerodziło się to w pasję. W taniec włączam elementy teatru. Od czasu do czasu coś narysuję (technika ołówkowa), no i jestem wolontariuszką

  6. #146
    Zaciekawiony FNiN Awatar Maratka
    Dołączył
    Apr 2013
    Płeć
    Posty
    43

    Domyślnie Odp: Wasze hobby...

    Moim największym hobby jest czytanie. Poza tym kocham piłkę ręczną i nożną. Lubię też grać na pianinie (uczyłam się siedem lat) i pisać opowiadania, a także limeryki.

  7. #147
    Samobójca Roku :D Awatar Patrycjolona
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Wiek
    26
    Posty
    752

    Domyślnie Odp: Wasze hobby...

    Kreatywność, kreatywność i jeszcze raz kreatywność w każdej postaci. To nie tylko rysunki i szkice, bo miałam ostatnio pół roczna przerwę od tego, alw naszczęścię już wraca, bez obaw . To tylko jedna z niewielu dziedzin. Ekspeymenty w kuchni, grafitti, pisanie listów (tak, w dzisiejszych czasach to też kreatywność), estetyka porządku, vlogowanie (mam zamiar tego spróbować, ale jeszcze wiele oporów jest za przeciw), setki godzin spędzonych na pogłębianiu wiedzy artystycznej oraz analiza wszelakich tekstów. To ostatnie tyczy się też książek, uwielbiam analizować je porównując fabułę do rzeczywistości.

    Rozpisałam się jakotako o niczym w dziwny sposób, ale jakkolwiek by to nie brzmiało: moje hobby to kreatywność i budowanie przyjacielskich kontaktów z innymi

  8. #148
    Zainspirowany FNiN
    Dołączył
    Feb 2014
    Płeć
    Wiek
    21
    Posty
    75

    Domyślnie Odp: Wasze hobby...

    Ja lubię rysować i czytać. Jestem też harcerką.
    Ostatnio edytowane przez Drago ; 17-06-14 o 17:32

  9. #149
    Zainspirowany FNiN Awatar _Fninka_
    Dołączył
    Dec 2013
    Płeć
    Wiek
    34
    Posty
    102

    Domyślnie Odp: Wasze hobby...

    Czytanie chyba nie wymaga komentarza. Mój ulubiony sposób spędzania wolnego czasu to DIY. Najczęściej inspiracje czerpię z internetu, np. z Zszywka.pl Jest to coraz popularniejsze, ale ja zaczynałam 8-9 lat temu. Tylko czasu mało...

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 15 z 15 PierwszyPierwszy ... 5 13 14 15

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę