<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 8 z 9 PierwszyPierwszy ... 6 7 8 9 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 81

Wątek: Gazety

  1. #71
    Antyspiskowiec Awatar kam193
    Dołączył
    Apr 2009
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    2,967

    Domyślnie Odp: Gazety

    Gazety czytam po kilka minut, średnio raz dwa-trzy tygodnie - jak mam chwilę czasu i jestem w bibliotece, przeglądam tamtejsze prenumeraty (Wyborcza, Rzeczpospolita i jeden lokalny dziennik). Na tym mój kontakt z prasą drukowaną się praktycznie kończy, jeszcze tylko jakieś tygodniki wpadają mi w ręce zwykle 3-4 razy do roku. Do niedawna moje informacje o tym, co się dzieje ograniczały się tylko do rzadkich spotkań z gazetami, od jakiegoś czasu zaglądam częściej na różne portale internetowe (ale i to coraz rzadziej, odrzucają mnie głównie wytwarzane na siłę "sensacyjne" nagłówki, a i poprawność merytoryczna oraz przede wszystkim techniczno-językowa artykułów pozostawia wiele do życzenia).
    Dobranoc.
    Doba powinna trwać 30 godzin!

    Skargi, prośby, odwołania do mnie - poradnik > > >
    - [...] Eee... A co znaleźliśmy?
    - Zobaczysz. Idziemy do pałacu. Sprowadź Anguę, może być nam potrzebna. I przygotuj nakaz rewizji.
    - To znaczy młot, sir?

    Vimes i Marchewa,
    Na glinianych nogach, T. Pratchett

  2. #72
    Zainspirowany FNiN
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Wiek
    25
    Posty
    80

    Domyślnie Odp: Gazety

    Dawniej czytałam różne gazety o psach i Victora Gimnazjalistę, a teraz - raczej nic. Raz na jakiś czas czytam Wiedzę i Życie, jak ktoś z rodziny kupi.

  3. #73
    Samobójca Roku :D Awatar Patrycjolona
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Wiek
    26
    Posty
    752

    Domyślnie Odp: Gazety

    Często z braku lektóry zaglądam do Angory czy Przyjaciółki. Częściej jednak rozwiązuję krzyżówki w TT niż czytam jakąkolwiek prasę.

  4. #74
    Zainspirowany FNiN Awatar DDaga
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Wiek
    23
    Posty
    58

    Domyślnie Odp: Gazety

    Ja czytam "Victor Junior''. Unikam gazet o gwiazdach i ogólnie o takich tam bzdetach.
    Ostatnio edytowane przez Drago ; 11-01-13 o 20:17
    Jeśli sądzisz że w dobie komputerów sztuka czytania zanika, zwłaszcza u dzieci to niezawodny znak że jesteś MUGOLEM!

  5. #75
    Zafascynowany FNiN
    Dołączył
    Dec 2012
    Posty
    280

    Domyślnie Odp: Gazety

    Znacie stare czasopismo "Fenix"? Jak prezentuje się jego poziom? Zastanawiam się nad kupieniem kilku numerów na allegro. Treści w nim zawarte raczej się nie zestarzały, a i cena jest bardzo niska. Opinie?

  6. #76
    Zainspirowany FNiN Awatar FankaFNIN!
    Dołączył
    Dec 2013
    Płeć
    Posty
    51

    Domyślnie Odp: Gazety

    Kiedyś czytałam Victora Juniora, teraz okazjonalnie Gimnazjalistę. Czasem przejrzę Do Rzeczy, W Sieci albo Uważam Rze, jak leży akurat na stole. Tyle z gazet politycznych, nie czytam żadnej wyborczej, Wprostu czy Newsweek, nawet rodzice nie kupują. Jeśli już coś z politycznych to tylko to co wymieniłam. Nie znoszę polityki. (tak jak Felix!).

  7. #77
    Zainspirowany FNiN Awatar Toster
    Dołączył
    Jun 2014
    Płeć
    Wiek
    21
    Posty
    62

    Domyślnie Odp: Gazety

    Ja regularnie (kupuje co tydzień!) czytam "Angorę". Interesujące artykuły, jest o polityce, o sporcie (nowa rubryka o zdrowiu), o świecie... Lubię też "Świat Wiedzy" i "Focusa", a zwłaszcza artykuły o historii, psychologii i technologii. Jeśli trafię, to czytam "Victor Junior" lub "Victor Gimnazjalista", ale u mnie w okolicy rzadko się trafiają. Sporadycznie czytuje "Bravo", "Bravo Girl" lub "Twista", ale kupuje je tylko kiedy są jakieś interesujące mnie plakaty, to wtedy czytuje sobie "artykuły". W sumie, gazety tego typu nie byłyby takie złe, gdyby nie ciągle te same gwiazdeczki typu 1D, Bieber, Kwiatkowski czy Saszan. Jakby nie mogli napisać o czymś lub o kimś ambitniejszym :/.
    Ostatnio edytowane przez Drago ; 20-06-14 o 20:58
    – A tak właściwie, co oznacza treść tego egzorcyzmu?
    – Idź stąd i wychędoż się sam.
    ~ "Ostatnie Życzenie", Andrzej Sapkowski

  8. #78
    Zainspirowany FNiN Awatar _Fninka_
    Dołączył
    Dec 2013
    Płeć
    Wiek
    34
    Posty
    102

    Domyślnie Odp: Gazety

    O, temat dla mnie. Codziennie rano kupuję jakieś gazety. Najczęściej Newsweek, Wprost, Wyborcza, Angora, no i dodatkowo jakąś lokalną prasę. Chociaż czytam je w biegu, w drodze na uczelnię, bo jeśli mam więcej czasu to czytam książki. Jadąc autobusem do domu rodzinnego wybieram gazety z artykułami, które mnie zainteresowały, ale zabrakło mi na nie czasu. Dodatkowo będąc u fryzjerki/kosmetyczki przeglądam tabloidy

  9. #79
    Zainspirowany FNiN Awatar Asiorek
    Dołączył
    Apr 2013
    Płeć
    Wiek
    26
    Posty
    124

    Domyślnie Odp: Gazety

    Ja czytam Świat Wiedzy i Focusa

  10. #80
    Zainspirowany FNiN
    Dołączył
    Feb 2014
    Płeć
    Wiek
    21
    Posty
    75

    Domyślnie Odp: Gazety

    Gdy moja mama ma w bibliotece, jakieś stare numery "Victor Junior" lub "Victor Gimnazjalista", chętnie sobie poczytam

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 8 z 9 PierwszyPierwszy ... 6 7 8 9 OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę