<
+ Odpowiedz w tym w±tku
Strona 1 z 19 1 2 3 11 ... OstatniOstatni
Poka¿ wyniki od 1 do 10 z 190
  1. #1
    Zagorza³y Fan FNiN Awatar Luk
    Do³±czy³
    Oct 2007
    P³eæ
    Posty
    1,752

    Domy¶lnie Pierwsze wra¿enie - opinie i pogl±dy.[Uwaga! Mog± byæ spoilery]

    Nooo. W koñcu pojawi³ siê dzia³ "pogawêdka" o tej czê¶ci . No wiêc. Co s±dzicie o PN? Jak oceniacie j± na tle innych czê¶ci?

    Mojm zdaniem jest trochê nudna. Mia³a byæ podobna do TMK, tym czasem nie widzê ¿adnych podró¿y w czasie, teorii fantastycznych ani wielkich mechanizmów i gad¿etów. Jest co prawda kilka ciekawych pomys³ów ale nie ¿eby by³y rewelacyjne. Najciekawsze (czasem szokuj±ce, czasem ¶mieszne, a czasem daj±ce do my¶lenia) wydawa³y mi siê jednak w±tki poboczne . G³ówna historia by³a troszkê nudnawa.
    Plusy:
    1. Ciekawe w±tki poboczne.
    2. Podziemia warszawy.
    3. W±tek Neta i Niki.
    Minusy:
    1. Klika rzeczy nie zosta³o wyja¶nionych (tak jak by gdzie¶ po drodze ksi±¿ki zgubiæ kawa³ek tekstu).
    2. Troszkê ma³o teori Felixa i jego wynalazków.
    Ale ogólnie nie jest ¼le. PN lokuje siê u mnie na drugim miejscu najlepszych ksi±¿ek z FNiN .

    PS: Niektórzy jeszcze nie przeczytali wiêc postarajmy siê nie opisywaæ fabu³y .
    Ka¿d± sprawê mo¿na rozwi±zaæ w trojaki sposób: dobrze, ¼le i po mojemu.
    Fear leads to anger; anger leads to hate; hate leads to suffering. - Yoda


    "Cudzej pizzy siê nie ze¿era!"
    ~Buka

  2. #2
    Zafascynowany FNiN
    Do³±czy³
    Jun 2006
    Posty
    254

    Domy¶lnie Re: Pierwsze wra¿enie - opinie i pogl±dy.

    u mnie chyba tak samo druga po TMK.
    dla mnie ksiazka troche za szybko przeleciala. Nie to, zeby sie malo dzialo, ale po przeczytaniu czulem sie tak, jakbym ja dopiero co otworzyl .
    swietny koniec(wyjasnienie zagadki)

  3. #3
    Zafascynowany FNiN Awatar Avalyah
    Do³±czy³
    Dec 2006
    Posty
    328

    Domy¶lnie Re: Pierwsze wra¿enie - opinie i pogl±dy.

    Zgodzê siê z poprzednikami, PN jest drugi po TMK. Powody?
    Za du¿o rzeczy niewyja¶nionych, Troszkê ma³o techniki
    Za to rozdzia³ z pierwsz± wizyt± w pewnym starym domu (nie chce spoilowac) by³ wed³ug mnie najlepszym rozdzia³em ze wszystkich FNiN, zdecydowany lider, dziêki temu nawet gdyby reszta ksi±¿ki by³a nudna, on i tak wszystko by nadrobi³. Szkoda tylko, ¿e prawie nic co by³o z nim zwi±zane nie wyja¶ni³o siê...

  4. #4
    Zafascynowany FNiN
    Do³±czy³
    May 2006
    Posty
    395

    Domy¶lnie Re: Pierwsze wra¿enie - opinie i pogl±dy.

    Chyba nie zd±¿y³em nadmieniæ... ale w rozdziale o pogawêdce spoilowaæ mo¿na.

  5. #5
    Zagorza³y Fan FNiN Awatar Luk
    Do³±czy³
    Oct 2007
    P³eæ
    Posty
    1,752

    Domy¶lnie Re: Pierwsze wra¿enie - opinie i pogl±dy.[Uwaga! Mog± byæ spoile

    Ten dzia³ jest wyj±tkiem i tu nie mo¿na. Niektórzy jeszcze czytaæ nie skoñczyli, wiêc wstrzymajmy siê jeszcze parê dni .
    Ka¿d± sprawê mo¿na rozwi±zaæ w trojaki sposób: dobrze, ¼le i po mojemu.
    Fear leads to anger; anger leads to hate; hate leads to suffering. - Yoda


    "Cudzej pizzy siê nie ze¿era!"
    ~Buka

  6. #6

    Domy¶lnie Re: Pierwsze wra¿enie - opinie i pogl±dy.[Uwaga! Mog± byæ spoile

    W³a¶nie skoñczy³em. Ksi±¿ka ma ¶wietny klimat. Aczkolwiek mia³em syndrom przewidywania wydarzeñ. Wiedzia³em co stanie siê za chwilê, jakie bêdzie nastêpne zadanie itp. Sam nie wiem sk±d, mo¿e ju¿ za du¿o czê¶ci przeczyta³em i jestem wprawiony . Ksi±¿ka jak ksi±¿ka, na pewno nie by³a nudna. Czyta³em szybko, w³a¶ciwie w dwie noce i jeszcze teraz pó³ godzinki przeczyta³em. Mi siê podoba³ motyw balu w sierociñcu. Sam konkurs miêdzyklasowy to te¿ w sumie dobry pomys³, napêdza³ mocno akcjê. Jak ju¿ kto¶ wcze¶niej napisa³, urywaj± siê w±tki. Po prostu mam wra¿enie, ¿e z ksi±¿ki wylecia³o kilka stron. Ale jest to swoista gwarancja nastêpnej czê¶ci, bo nie s±dzê ¿eby mog³o siê to skoñczyæ tak brutalnie urwane. Mam mieszane uczucia co do w±tku z Aureli±, nie przypad³o mi to do gustu, ja ci±gle ca³owa³a Neta. Sztuczne takie to by³o.

  7. #7
    Zainspirowany FNiN
    Do³±czy³
    Nov 2007
    Wiek
    28
    Posty
    78

    Domy¶lnie Re: Pierwsze wra¿enie - opinie i pogl±dy.[Uwaga! Mog± byæ spoile

    skoñczy³em j± ju¿ dawno (tu¿ po premierze) i s±dzê, ¿e jest... SUPER!!!
    Ci co siê ze mn± nie zgadzaj± to niech... e tam, nie warto.
    ta ksi±¿ka powinna byæ ksi±¿k± roku!

  8. #8
    Zainspirowany FNiN
    Do³±czy³
    Oct 2007
    Wiek
    29
    Posty
    180

    Domy¶lnie Re: Pierwsze wra¿enie - opinie i pogl±dy.[Uwaga! Mog± byæ spoile

    Ksi±¿ka ¶wietna, jak zwykle. Racja, sporo niewyja¶nionych w±tków, ale ogólnie mi siê podoba³o. Znowu pojawi³ siê ¶w.Miko³aj.. nawet ciekawie to by³o opisane. Mam kilka pytañ, np. co do Pauli, ale nie wiem czy w koñcu mo¿na tu spoilowaæ czy nie wiêc poczekam z nimi jeszcze trochê.
    //Mo¿na./ 3bik

  9. #9
    Zaciekawiony FNiN
    Do³±czy³
    Nov 2007
    Posty
    47

    Domy¶lnie Re: Pierwsze wra¿enie - opinie i pogl±dy.[Uwaga! Mog± byæ spoile

    Ja te¿ siê zgadzam z poprzednikami ¿e troche du¿o niewyja¶nionych w±tków. Mnie ta ksi±¿ke czyta³o siê bradzo g³adko, w jeden dzieñ skoñczy³am. Ale jak przypadkowo przekreci³am o jedn± kartke wiêcej i zerknê³am akurat wtedy gdy powiedzieli ¿e babcia lusia umar³a to ju¿ ¿a³owa³am ¿e siê o tym dowiedzia³m. Natomias w±tek z bratosiostr± mnie pozytywnie zaskoczy³, aczkolwiek mysla³am ¿e bedzie on bardziej rozwiniêty. jak dot±d jest to druga czê¶æ, zaraz po FNiN oraz GNL któr± najbardzej lubiê.


    Tylko szkoda ¿e nie by³a d³u¿sza, bo mi ju¿ szkoda ¿e przeczyta³am. (jak wszystkim pewnie)

  10. #10
    Zafascynowany FNiN
    Do³±czy³
    May 2006
    Posty
    395

    Domy¶lnie Re: Pierwsze wra¿enie - opinie i pogl±dy.[Uwaga! Mog± byæ spoile

    Ja tam jestem ciekawy w±tku z Wydzia³em Telepatii (by³o na blogu Manfreda). Czyli CO takiego pomy¶la³ o Nice Net? A poza tym ksi±¿ka ¶wietna, mia³em jednak to nieszczê¶cie, ¿e pierwsz± wizytê w domu na Starówce czyta³em ko³o 3 w nocy... wiêc czyta³em na ³eb na szyjê, bo siê... trochê ba³em. A potem musia³em wracaæ, bo kilku w±tków nie za³apa³em... xD

+ Odpowiedz w tym w±tku
Strona 1 z 19 1 2 3 11 ... OstatniOstatni

Informacje o w±tku

U¿ytkownicy przegl±daj±cy ten w±tek

Aktualnie 1 u¿ytkownik(ów) przegl±da ten w±tek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 go¶ci)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
Odwied¼ nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrze¿one.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Je¶li nie chcesz,
by pliki cookies by³y zapisywane na Twoim dysku
zmieñ ustawienia swojej przegl±darki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoj± w³asn± Familiadê