<
+ Odpowiedz w tym w±tku
Strona 2 z 19 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 12 ... OstatniOstatni
Poka¿ wyniki od 11 do 20 z 190
  1. #11
    Zainspirowany FNiN
    Do³±czy³
    Oct 2007
    Wiek
    29
    Posty
    180

    Domy¶lnie Re: Pierwsze wra¿enie - opinie i pogl±dy.[Uwaga! Mog± byæ spoile

    Szkoda, ¿e babcia Lusia umar³a. Chocia¿ kiedy¶ musia³o to nast±piæ... A co do pytañ, to kim by³a Paula, a raczej Gloria (któr± spotka³ Felix)? Duchem?

  2. #12
    Zafascynowany FNiN Awatar Avalyah
    Do³±czy³
    Dec 2006
    Posty
    328

    Domy¶lnie Re: Pierwsze wra¿enie - opinie i pogl±dy.[Uwaga! Mog± byæ spoile

    Ja z tym rozdzia³em o starówce podobnie jak Roverbot, tylko ¿e mialem wtedy 12 w nocy, ale jakby mnie kto¶ z³apa³ ( z rodzicow) to by sie wkurzyl, wiecz czytalem jak najszybciej moglem, ale polowe ominalem ;p

  3. #13
    Zaciekawiony FNiN
    Do³±czy³
    Nov 2007
    Posty
    47

    Domy¶lnie Re: Pierwsze wra¿enie - opinie i pogl±dy.[Uwaga! Mog± byæ spoile

    Ja czyta³amdok³adnie od rana do do¶æ pó¼nego wieczoru, ale mama wiedzia³a ¿e mnie ¿adna si³a nie zmusi do spania, a ¿e by³am chora to mog³am sobie pozwoliæ na zerwnie nocki. choæ ogólnie to mnie goni± np. kiedy czyta³am pa³ac snów.

  4. #14
    Zafascynowany FNiN
    Do³±czy³
    Jun 2006
    Posty
    254

    Domy¶lnie Re: Pierwsze wra¿enie - opinie i pogl±dy.[Uwaga! Mog± byæ spoile

    Cytat Zamieszczone przez Susan
    Szkoda, ¿e babcia Lusia umar³a. Chocia¿ kiedy¶ musia³o to nast±piæ... A co do pytañ, to kim by³a Paula, a raczej Gloria (któr± spotka³ Felix)? Duchem?
    chyba nie, bo to postaæ niematerialna. W sumie dziwne, ze ta sama osoba, ktora rzekomo umarla, przychodzi na swój grób

  5. #15
    Zafascynowany FNiN Awatar Jaguar
    Do³±czy³
    Jan 2007
    P³eæ
    Wiek
    29
    Posty
    305

    Domy¶lnie Re: Pierwsze wra¿enie - opinie i pogl±dy.[Uwaga! Mog± byæ spoile

    Ksi±¿ka jest super. U mnie jest na pierwszym miejscu razem z TMK. Swoj± drog± mia³a naprawdê idealny klimat.
    http://www.000webhost.com/440646.html
    Darmowy i stabilny hosting, polecam i zachêcam do rejestrowania siê.

  6. #16
    Zainspirowany FNiN
    Do³±czy³
    Nov 2007
    Wiek
    28
    Posty
    78

    Domy¶lnie Re: Pierwsze wra¿enie - opinie i pogl±dy.[Uwaga! Mog± byæ spoile

    Cytat Zamieszczone przez cysiu_misiu
    Cytat Zamieszczone przez Susan
    Szkoda, ¿e babcia Lusia umar³a. Chocia¿ kiedy¶ musia³o to nast±piæ... A co do pytañ, to kim by³a Paula, a raczej Gloria (któr± spotka³ Felix)? Duchem?
    chyba nie, bo to postaæ niematerialna. W sumie dziwne, ze ta sama osoba, ktora rzekomo umarla, przychodzi na swój grób
    nie by³o napisane, ¿e umar³a...
    moim zdaniem ona nale¿a³a do tych ludzi z podwarszawia i by³a wychodz±c±.

  7. #17
    Zainspirowany FNiN
    Do³±czy³
    Oct 2007
    Wiek
    29
    Posty
    180

    Domy¶lnie Re: Pierwsze wra¿enie - opinie i pogl±dy.[Uwaga! Mog± byæ spoile

    Umar³a, umar³a. Przecie¿ by³ jej grób. Zreszt± tak by wynika³o z wypowiedzi Bazyliszka. Zastanawia mnie te¿ po co w ogóle siê pojawi³a. Czy mia³a jakie¶ zadanie?

  8. #18
    Zegix Awatar Zegarmistrz
    Do³±czy³
    Jan 2007
    P³eæ
    Posty
    3,648

    Domy¶lnie Re: Pierwsze wra¿enie - opinie i pogl±dy.[Uwaga! Mog± byæ spoile

    To, ¿e kto¶ ma swój grób ze swoim nazwiskiem nie znaczy, ¿e ten kto¶ umar³

    Skoñczy³em czytaæ kilka dni temu. Zawalista, ale TMK, wed³ug mnie, nadal utrzymuje siê na pierwszym miejscu
    Pocz±tek wypasiony, bal halloweenowy mia³ swój klimat, a Anka\Hanka(-Jak ci poszed³ ostatni sprawdzian? -Obala³am... -¦wietnie trzymaj tak dalej) dodawa³y tylko Felixowi jego niezdarno¶ci. Koperta zapowiada³a siê bardzo interesuj±co. Nastêpnie Wszystkich ¦wiêtych na cmentarzu dawa³y du¿o spokoju, ale zarazem du¿o do my¶lenia. Paula\Gloria równie¿ by³a ciekawa. A tekst "...ma dziadka, trzy ciocie i czterech wujków, rozrzuconych... ¿e tak powiem, po ca³ym cmentarzu." po prosty genialny Zenos³awa z Przebrzyd³owa i ten wujek Obrzydliwiec ¿eruj±cy na chorobie babci Lusi byli tacy denerwuj±cy, ¿e...ehh.. szkoda mi babci Lusi i jej ciasteczek Gra w któr± mieli byæ wci±gniêci przez Ponurego ?niwiarza zapowiada³a siê bardzo interesuj±co i trochê szkoda, ¿e zosta³a przyt³umiona przez inne w±tki. My¶la³em, ¿e bêd± grali w tego LARPa na serio, bêd± u¿ywali tych kostek i kart postaci. "Cebulowa rado¶æ po rozstaniu"...brak po prostu s³ów. W±tki poboczne za¶, g³ównie powodowane przez konkurs miêdzyklasowy, przewa¿a³y i by³y na maxa wyczesane Akcja z makulatur± by³a fajnie zorganizowana, a przechwytywanie roczników "Playboya" i te pseudonimy...mmhh...miodzio, ale bardzo pasowa³by tu jaki¶ wynalazek Felixa. A musical, ehh najlepszy humorystyczny rozdzia³ we wszystkich FNiNach "Mam ci ja lustro plastikowe, pójdê i trzasnê nim bydlê po g³owie" - znowu miodzio nad miodziami Podwójna ¶ciema w domu dziecka by³a prawie niczym nie zwi±zana z g³ównym w±tkiem, ale ten rozdzia³ równie¿ czyta³em go z wielk± chêci±. Nazwiska tych dzieci, no i nazwisko Marii... Prace nad Golemem-Golemem i jego ucieczka równie¿ by³y bardzo fajne A rozdzia³ w domu Knipszyców by³ zar±bisty te¿ czyta³em go wieczorem... Jest tu¿ tu¿ za piêædziesi±tym(pierwszym) piêtrem. No i punkt kulminacyjny, ca³a ta wyprawa i dnionoc w podmie¶cie jak zwykle super! Bazyliszek trochê przewidywalnie okaza³ siê byæ ¿on± Franka Knipszyca. No i bratosiostra... W³a¶nie za to kochamy Pana Kosika Wszyscy prowadzili spekulacje czy brat, czy siostra, ale prawie nikt nie wpad³ na pomys³: brat i siostra. To by³o po prostu genialne i jakie nieprzewidywalne. A ¦w. Miko³aj by³ idealnym, bardzo radosnym zakoñczeniem.

    Podsumowuj±c:
    Bardzo dobra ksi±¿ka, ale nadal za TMK i tu¿ tu¿ za GNL, Po g³êbszym zastanowieniu troszeczkê lepsza od PS, ale nie da siê tego okre¶liæ, wiêc wiecie

    Minusy:
    - w±tki poboczne przewa¿a³y
    - za ma³e wci±gniêcie w grê
    - babcia Lusia i jej ciasteczka
    - ma³o wynalazków Felixa
    - ma³o absurdalnych porównañ Neta
    - Nika nie marszczy³a noska!!! ;/
    - ma³o króciutkich szkolnych przygód
    - ma³o Manfreda
    - no i te nieszczêsne niewyja¶nione w±tki :\

    Plusy:
    - w±tki poboczne przewa¿a³y - ogólnie ca³y ten konkurs klasowy
    - Golem-Golem
    - du¿o humoru
    - Podwarszawa, Szarzy i Starsi
    - klimat... i to jaki
    - musical, nigdy go nie zapomnê
    - gastronomia mamy Felixa
    - dom Knipszyców

  9. #19
    Zainspirowany FNiN
    Do³±czy³
    Nov 2007
    Wiek
    28
    Posty
    78

    Domy¶lnie Re: Pierwsze wra¿enie - opinie i pogl±dy.[Uwaga! Mog± byæ spoile

    szkoda tylko, ¿e nie powiedzieli jak sie bêd± nazywa³y bli¼niaki...

  10. #20
    Zafascynowany FNiN Awatar Jaguar
    Do³±czy³
    Jan 2007
    P³eæ
    Wiek
    29
    Posty
    305

    Domy¶lnie Re: Pierwsze wra¿enie - opinie i pogl±dy.[Uwaga! Mog± byæ spoile

    Przynajmniej bêdziemy mieæ temat do rozmów o 5 czê¶ci.
    http://www.000webhost.com/440646.html
    Darmowy i stabilny hosting, polecam i zachêcam do rejestrowania siê.

+ Odpowiedz w tym w±tku
Strona 2 z 19 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 12 ... OstatniOstatni

Informacje o w±tku

U¿ytkownicy przegl±daj±cy ten w±tek

Aktualnie 2 u¿ytkownik(ów) przegl±da ten w±tek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 2 go¶ci)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
Odwied¼ nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrze¿one.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Je¶li nie chcesz,
by pliki cookies by³y zapisywane na Twoim dysku
zmieñ ustawienia swojej przegl±darki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoj± w³asn± Familiadê