<
+ Odpowiedz w tym w±tku
Strona 19 z 19 PierwszyPierwszy ... 9 17 18 19
Poka¿ wyniki od 181 do 190 z 190
  1. #181
    Zaciekawiony FNiN Awatar Soncia
    Do³±czy³
    Sep 2012
    P³eæ
    Wiek
    27
    Posty
    1

    Domy¶lnie Odp: Pierwsze wra¿enie - opinie i pogl±dy.[Uwaga! Mog± byæ spoilery]

    Wed³ug mnie to ta czê¶æ by³a najciekawsza. Trochê w±tków niewyja¶nionych by³o, ale wed³ug mnie i tak by³a najlepsza. Nie spodziewa³am siê w ksi±¿ce ¦w.Miko³aja :O. A tak na marginesie to zgadzam siê z Wasilem.
    Friends are like potatos, if you eat them they die

  2. #182
    Zaciekawiony FNiN Awatar Krymko34
    Do³±czy³
    Nov 2013
    P³eæ
    Wiek
    39
    Posty
    32

    Domy¶lnie Odp: Pierwsze wra¿enie - opinie i pogl±dy.[Uwaga! Mog± byæ spoilery]

    Od tej czê¶ci zacz±³em moj± przygodê z seriê, poniewa¿ by³ to prezent od mamy na urodziny parê lat temu i przyznajê, ¿e by³ trafny. Czê¶æ w ogóle nie nudzi³a a raczej zaciekawia³a. Podoba³ mi siê w±tek z Golemem a tak¿e dziewczyn±, która podoba³a siê Felixowi, jednak szkoda, ¿e nie wysz³o nic wiêcej z tego ;p

  3. #183
    Zainspirowany FNiN
    Do³±czy³
    Dec 2013
    P³eæ
    Posty
    67

    Domy¶lnie Odp: Pierwsze wra¿enie - opinie i pogl±dy.[Uwaga! Mog± byæ spoilery]

    Zgadzam siê z roverbot te¿ jetem tego bardzo ciekawa

  4. #184
    Zainspirowany FNiN Awatar Nika_Mickiwicz1005
    Do³±czy³
    Mar 2013
    P³eæ
    Posty
    173

    Domy¶lnie Odp: Pierwsze wra¿enie - opinie i pogl±dy.[Uwaga! Mog± byæ spoilery]

    PN jest u mnie na drugim miejscu po 3K. Ciekawa fabu³a, wiele zagadek, które pozosta³y bez rozwi±zania... Bardzo zaciekawi³ mnie pamiêtnik babci Lusi. Chcia³abym, ¿eby w której¶ czê¶ci powrócono do niego.
    "¯ycie jest zbyt powa¿ne, by o nim powa¿nie mówiæ."
    Oscar Wilde

  5. #185
    Zagorza³y Fan FNiN Awatar Andrzej
    Do³±czy³
    Apr 2010
    P³eæ
    Wiek
    30
    Posty
    1,570

    Domy¶lnie Odp: Pierwsze wra¿enie - opinie i pogl±dy.[Uwaga! Mog± byæ spoilery]

    Tu te¿ mnie nie by³o? Dziwne...

    Jak dla mnie jedna z najlepszych czê¶ci serii. Mo¿e dlatego, ¿e nie by³a przepe³niona jakimi¶ rozterkami egzystencjalnymi, jak chocia¿by najnowszy SCH, mo¿e dlatego, ¿e nie by³a zbyt nasycona technologiami, jak OS. Dobry humor, wartka akcja, fabu³a o jednym trzonie, ma³o w±tków pobocznych, chocia¿ te próby Felixa z dziewczynami nieco psu³y mi obraz. Ugania³ siê za Paul± bez jakiego¶ szczególnego powodu, ona by³a duchem... i ogólnie to jakie¶ dziwne by³o. Oczywi¶cie - najbardziej zaintrygowa³ mnie pamiêtnik babci Lusi i od prawie siedmiu lat czekam, ¿eby do tego powrócono...
    There are no atheists in foxholes

    Ernie Pyle

    Lotnisko Rhein-Main we Frankfurcie. L±duje angielski samolot. wyhamowuje, staje i stoi. Wie¿a ka¿e mu ko³owaæ do terminala, Anglik stoi. Wreszcie przyznaje siê, ¿e nie wie, w któr± to stronê. Wie¿a t³umaczy mu drogê, przy okazji rzuca uwagi pod adresem Brytyjczyka, koñcz±c pytaniem: Nigdy nie by³e¶ we Frankfurcie?
    Anglik odpowiada: By³em, w 1944 roku. Ale wtedy tylko co¶ zrzuca³em i nie l±dowa³em tutaj.

  6. #186
    Zainspirowany FNiN Awatar nono99
    Do³±czy³
    Feb 2014
    P³eæ
    Wiek
    30
    Posty
    109

    Domy¶lnie Odp: Pierwsze wra¿enie - opinie i pogl±dy.[Uwaga! Mog± byæ spoilery]

    Có¿, nie_dawno, ¿eby powspominaæ dawne czasy przeczyta³em t± ksi±¿kê kolejny raz i... Mówi±c szczerze jak ju¿ wiem jak siê to wszystko skoñczy to... Ksi±¿ka i tak jest super! To, ¿e czytamy jak±¶ ksi±¿kê kolejny raz, nie oznacza ¿e jest nudna, bo wiemy jak siê skoñczy...Wcale nie! Ci, co tak rozumuj± maj± co¶ nie tak z g³ow±. Ksi±¿ka nawet jakby¶ j± czyta³ i 50. raz to powinna byæ ciekawa, bo kupi³e¶ j± albo wypo¿yczy³e nie po to, ¿eby czytaæ j± jeden raz, ale nawet nieskonczenie wiele razy! Nawet, jak bêdzie 20 tom FNiN to i tak, nawet ¿eby powspominaæ dawne czasy, bêdê czytaæ wcze¶niejsze czê¶ci!
    Ostatnio edytowane przez Mortenka ; 05-03-14 o 11:00

  7. #187
    Zainspirowany FNiN Awatar Cherry
    Do³±czy³
    Jun 2014
    P³eæ
    Wiek
    22
    Posty
    85

    Domy¶lnie Odp: Pierwsze wra¿enie - opinie i pogl±dy.[Uwaga! Mog± byæ spoilery]

    Nie prowadzê rankingów ksi±¿ek, ale ta czê¶æ do¶æ mi siê spodoba³a. By³a naprawdê wci±gaj±ca, momentami straszna, czê¶ciej zabawna. Wszystko zdawa³o siê do siebie pasowaæ i byæ dobrze przemy¶lane. No i te przedstawienie... Najlepszy moment w FNiN ever. Jedyny denerwuj±cy mnie element to Gloria. Rozumiem, ¿e by³a wa¿na, ale i tak niesamowicie mnie irytowa³a. Przez chwilê w trakcie czytania przestraszy³am siê, ¿e zago¶ci te¿ w kolejnych czê¶ciach jako girlfriend Felixa. Bogu, a raczej panu Kosikowi, dziêki, ¿e tak siê nie sta³o. Wysoko w rankingu, ale nie najwy¿ej

  8. #188
    Zainspirowany FNiN Awatar nono99
    Do³±czy³
    Feb 2014
    P³eæ
    Wiek
    30
    Posty
    109

    Domy¶lnie Odp: Pierwsze wra¿enie - opinie i pogl±dy.[Uwaga! Mog± byæ spoilery]

    Dla mnie Gloria by³a ca³kiem spoko, ale Laura od niej lepsza! A poza tym Gloria okaza³a siê duchem, bo by³a zmar³± córk± zmar³ego Knipszyca!

  9. #189
    Zaciekawiony FNiN Awatar Wied¼ma z gór
    Do³±czy³
    Jan 2013
    P³eæ
    Wiek
    23
    Posty
    22

    Domy¶lnie Odp: Pierwsze wra¿enie - opinie i pogl±dy.[Uwaga! Mog± byæ spoilery]

    Mnie ta czê¶æ siê bardzo podoba³a. Praktycznie ca³y czas trzyma³a w napiêciu.
    Uwa¿am za bardzo udany w±tek z Golemem - Golemem. Najpierw ucieczka, potem uratowanie ca³ej trójki.
    Felix "poszukuj±cy" dziewczyny. Najpierw Paula, potem Ania... Jest git. Nie by³o tego za du¿o i to mi siê w³a¶nie podoba³o. Nie przepadam za romansid³ami.
    Ciekaw± moim zdaniem postaci±, by³ profesor Knipszyc i jego historia; mi³o¶æ do ¿ony, wynalazki, jego praca w IBN, eksperymenty...
    Jak zwykle roz¶mieszaj±co-wkurzaj±ca Ilona Bogucka.
    My¶lê, ¿e to jedna z najlepszych czê¶ci w tej serii.
    "Jeden kot, a ca³ego stada myszy siê nie boi."



  10. #190
    Zaciekawiony FNiN Awatar bezkrzta³t
    Do³±czy³
    Aug 2016
    P³eæ
    Wiek
    20
    Posty
    11

    Cool Odp: Pierwsze wra¿enie - opinie i pogl±dy.[Uwaga! Mog± byæ spoilery]

    ksi±¿ka fajna mega super XXL

+ Odpowiedz w tym w±tku
Strona 19 z 19 PierwszyPierwszy ... 9 17 18 19

Informacje o w±tku

U¿ytkownicy przegl±daj±cy ten w±tek

Aktualnie 1 u¿ytkownik(ów) przegl±da ten w±tek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 go¶ci)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
Odwied¼ nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrze¿one.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Je¶li nie chcesz,
by pliki cookies by³y zapisywane na Twoim dysku
zmieñ ustawienia swojej przegl±darki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoj± w³asn± Familiadê