<
+ Odpowiedz w tym wtku
Strona 2 z 19 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 12 ... OstatniOstatni
Poka wyniki od 11 do 20 z 190
    Zainspirowany FNiN
    Doczy
    Oct 2007

Domylnie Re: Pierwsze wraenie - opinie i pogldy.[Uwaga! Mog by spoile

Szkoda, e babcia Lusia umara. Chocia kiedy musiao to nastpi... A co do pyta, to kim bya Paula, a raczej Gloria (ktr spotka Felix)? Duchem?

Zafascynowany FNiN Awatar Avalyah
    Doczy
    Dec 2006

Ja z tym rozdziaem o starwce podobnie jak Roverbot, tylko e mialem wtedy 12 w nocy, ale jakby mnie kto zapa ( z rodzicow) to by sie wkurzyl, wiecz czytalem jak najszybciej moglem, ale polowe ominalem ;p

Zaciekawiony FNiN
    Doczy
    Nov 2007

Ja czytaamdokadnie od rana do do pnego wieczoru, ale mama wiedziaa e mnie adna sia nie zmusi do spania, a e byam chora to mogam sobie pozwoli na zerwnie nocki. cho oglnie to mnie goni np. kiedy czytaam paac snw.

Zafascynowany FNiN
    Doczy
    Jun 2006

Cytat Zamieszczone przez Susan
    Szkoda, e babcia Lusia umara. Chocia kiedy musiao to nastpi... A co do pyta, to kim bya Paula, a raczej Gloria (ktr spotka Felix)? Duchem?
    chyba nie, bo to posta niematerialna. W sumie dziwne, ze ta sama osoba, ktora rzekomo umarla, przychodzi na swj grb

Zafascynowany FNiN Awatar Jaguar
    Doczy
    Jan 2007
    Pe

Ksika jest super. U mnie jest na pierwszym miejscu razem z TMK. Swoj drog miaa naprawd idealny klimat.
    http://www.000webhost.com/440646.html
    Darmowy i stabilny hosting, polecam i zachcam do rejestrowania si.

Zainspirowany FNiN
    Doczy
    Nov 2007

Cytat Zamieszczone przez cysiu_misiu
    Cytat Zamieszczone przez Susan
    chyba nie, bo to posta niematerialna. W sumie dziwne, ze ta sama osoba, ktora rzekomo umarla, przychodzi na swj grb
    nie byo napisane, e umara...
    moim zdaniem ona naleaa do tych ludzi z podwarszawia i bya wychodzc.

Zainspirowany FNiN
    Doczy
    Oct 2007

Umara, umara. Przecie by jej grb. Zreszt tak by wynikao z wypowiedzi Bazyliszka. Zastanawia mnie te po co w ogle si pojawia. Czy miaa jakie zadanie?

To, e kto ma swj grb ze swoim nazwiskiem nie znaczy, e ten kto umar

Skoczyem czyta kilka dni temu. Zawalista, ale TMK, wedug mnie, nadal utrzymuje si na pierwszym miejscu
    Pocztek wypasiony, bal halloweenowy mia swj klimat, a Anka\Hanka(-Jak ci poszed ostatni sprawdzian? -Obalaam... -wietnie trzymaj tak dalej) dodaway tylko Felixowi jego niezdarnoci. Koperta zapowiadaa si bardzo interesujco. Nastpnie Wszystkich witych na cmentarzu daway duo spokoju, ale zarazem duo do mylenia. Paula\Gloria rwnie bya ciekawa. A tekst "...ma dziadka, trzy ciocie i czterech wujkw, rozrzuconych... e tak powiem, po caym cmentarzu." po prosty genialny Zenosawa z Przebrzydowa i ten wujek Obrzydliwiec erujcy na chorobie babci Lusi byli tacy denerwujcy, e...ehh.. szkoda mi babci Lusi i jej ciasteczek Gra w ktr mieli by wcignici przez Ponurego ?niwiarza zapowiadaa si bardzo interesujco i troch szkoda, e zostaa przytumiona przez inne wtki. Mylaem, e bd grali w tego LARPa na serio, bd uywali tych kostek i kart postaci. "Cebulowa rado po rozstaniu"...brak po prostu sw. Wtki poboczne za, gwnie powodowane przez konkurs midzyklasowy, przewaay i byy na maxa wyczesane Akcja z makulatur bya fajnie zorganizowana, a przechwytywanie rocznikw "Playboya" i te pseudonimy...mmhh...miodzio, ale bardzo pasowaby tu jaki wynalazek Felixa. A musical, ehh najlepszy humorystyczny rozdzia we wszystkich FNiNach "Mam ci ja lustro plastikowe, pjd i trzasn nim bydl po gowie" - znowu miodzio nad miodziami Podwjna ciema w domu dziecka bya prawie niczym nie zwizana z gwnym wtkiem, ale ten rozdzia rwnie czytaem go z wielk chci. Nazwiska tych dzieci, no i nazwisko Marii... Prace nad Golemem-Golemem i jego ucieczka rwnie byy bardzo fajne A rozdzia w domu Knipszycw by zarbisty te czytaem go wieczorem... Jest tu tu za pidziesitym(pierwszym) pitrem. No i punkt kulminacyjny, caa ta wyprawa i dnionoc w podmiecie jak zwykle super! Bazyliszek troch przewidywalnie okaza si by on Franka Knipszyca. No i bratosiostra... Wanie za to kochamy Pana Kosika Wszyscy prowadzili spekulacje czy brat, czy siostra, ale prawie nikt nie wpad na pomys: brat i siostra. To byo po prostu genialne i jakie nieprzewidywalne. A w. Mikoaj by idealnym, bardzo radosnym zakoczeniem.

Podsumowujc:
    Bardzo dobra ksika, ale nadal za TMK i tu tu za GNL, Po gbszym zastanowieniu troszeczk lepsza od PS, ale nie da si tego okreli, wic wiecie

Minusy:
    - wtki poboczne przewaay
    - za mae wcignicie w gr
    - babcia Lusia i jej ciasteczka
    - mao wynalazkw Felixa
    - mao absurdalnych porwna Neta
    - Nika nie marszczya noska!!! ;/
    - mao krciutkich szkolnych przygd
    - mao Manfreda
    - no i te nieszczsne niewyjanione wtki :\

Plusy:
    - wtki poboczne przewaay - oglnie cay ten konkurs klasowy
    - Golem-Golem
    - duo humoru
    - Podwarszawa, Szarzy i Starsi
    - klimat... i to jaki
    - musical, nigdy go nie zapomn
    - gastronomia mamy Felixa
    - dom Knipszycw

Zainspirowany FNiN
    Doczy
    Nov 2007

szkoda tylko, e nie powiedzieli jak sie bd nazyway bliniaki...

Zafascynowany FNiN Awatar Jaguar
    Doczy
    Jan 2007
    Pe

Przynajmniej bdziemy mie temat do rozmw o 5 czci.
    http://www.000webhost.com/440646.html
    Darmowy i stabilny hosting, polecam i zachcam do rejestrowania si.

+ Odpowiedz w tym wtku
Strona 2 z 19 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 12 ... OstatniOstatni

Informacje o wtku

Uytkownicy przegldajcy ten wtek

Aktualnie 1 uytkownik(w) przeglda ten wtek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 goci)

Uprawnienia umieszczania postw

• Nie moesz zakada nowych tematw
  • Nie moesz pisa wiadomoci
  • Nie moesz dodawa zacznikw
  • Nie moesz edytowa swoich postw
Odwied nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2021. Wszelkie prawa zastrzeone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plikw cookies. Jeli nie chcesz,
by pliki cookies byy zapisywane na Twoim dysku
zmie ustawienia swojej przegldarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoj wasn Familiad