<
+ Odpowiedz w tym wtku
Strona 19 z 19 PierwszyPierwszy ... 9 17 18 19
Poka wyniki od 181 do 190 z 190
    Zaciekawiony FNiN Awatar Soncia
    Doczy
    Sep 2012
    Pe

Domylnie Odp: Pierwsze wraenie - opinie i pogldy.[Uwaga! Mog by spoilery]

Wedug mnie to ta cz bya najciekawsza. Troch wtkw niewyjanionych byo, ale wedug mnie i tak bya najlepsza. Nie spodziewaam si w ksice w.Mikoaja :O. A tak na marginesie to zgadzam si z Wasilem.
    Friends are like potatos, if you eat them they die

Zaciekawiony FNiN Awatar Krymko34
    Doczy
    Nov 2013
    Pe

Od tej czci zaczem moj przygod z seri, poniewa by to prezent od mamy na urodziny par lat temu i przyznaj, e by trafny. Cz w ogle nie nudzia a raczej zaciekawiaa. Podoba mi si wtek z Golemem a take dziewczyn, ktra podobaa si Felixowi, jednak szkoda, e nie wyszo nic wicej z tego ;p

Zainspirowany FNiN
    Doczy
    Dec 2013
    Pe

Zgadzam si z roverbot te jetem tego bardzo ciekawa

Zainspirowany FNiN Awatar Nika_Mickiwicz1005
    Doczy
    Mar 2013
    Pe

PN jest u mnie na drugim miejscu po 3K. Ciekawa fabua, wiele zagadek, ktre pozostay bez rozwizania... Bardzo zaciekawi mnie pamitnik babci Lusi. Chciaabym, eby w ktrej czci powrcono do niego.
    "ycie jest zbyt powane, by o nim powanie mwi."
    Oscar Wilde

Zagorzay Fan FNiN Awatar Andrzej
    Doczy
    Apr 2010
    Pe

Tu te mnie nie byo? Dziwne...

Jak dla mnie jedna z najlepszych czci serii. Moe dlatego, e nie bya przepeniona jakimi rozterkami egzystencjalnymi, jak chociaby najnowszy SCH, moe dlatego, e nie bya zbyt nasycona technologiami, jak OS. Dobry humor, wartka akcja, fabua o jednym trzonie, mao wtkw pobocznych, chocia te prby Felixa z dziewczynami nieco psuy mi obraz. Ugania si za Paul bez jakiego szczeglnego powodu, ona bya duchem... i oglnie to jakie dziwne byo. Oczywicie - najbardziej zaintrygowa mnie pamitnik babci Lusi i od prawie siedmiu lat czekam, eby do tego powrcono...
    There are no atheists in foxholes

Ernie Pyle

Lotnisko Rhein-Main we Frankfurcie. Lduje angielski samolot. wyhamowuje, staje i stoi. Wiea kae mu koowa do terminala, Anglik stoi. Wreszcie przyznaje si, e nie wie, w ktr to stron. Wiea tumaczy mu drog, przy okazji rzuca uwagi pod adresem Brytyjczyka, koczc pytaniem: Nigdy nie bye we Frankfurcie?
    Anglik odpowiada: Byem, w 1944 roku. Ale wtedy tylko co zrzucaem i nie ldowaem tutaj.

Zainspirowany FNiN Awatar nono99
    Doczy
    Feb 2014
    Pe

C, nie_dawno, eby powspomina dawne czasy przeczytaem t ksik kolejny raz i... Mwic szczerze jak ju wiem jak si to wszystko skoczy to... Ksika i tak jest super! To, e czytamy jak ksik kolejny raz, nie oznacza e jest nudna, bo wiemy jak si skoczy...Wcale nie! Ci, co tak rozumuj maj co nie tak z gow. Ksika nawet jakby j czyta i 50. raz to powinna by ciekawa, bo kupie j albo wypoyczye nie po to, eby czyta j jeden raz, ale nawet nieskonczenie wiele razy! Nawet, jak bdzie 20 tom FNiN to i tak, nawet eby powspomina dawne czasy, bd czyta wczeniejsze czci!
    Ostatnio edytowane przez Mortenka ; 05-03-14 o 10:00

Zainspirowany FNiN Awatar Cherry
    Doczy
    Jun 2014
    Pe

Nie prowadz rankingw ksiek, ale ta cz do mi si spodobaa. Bya naprawd wcigajca, momentami straszna, czciej zabawna. Wszystko zdawao si do siebie pasowa i by dobrze przemylane. No i te przedstawienie... Najlepszy moment w FNiN ever. Jedyny denerwujcy mnie element to Gloria. Rozumiem, e bya wana, ale i tak niesamowicie mnie irytowaa. Przez chwil w trakcie czytania przestraszyam si, e zagoci te w kolejnych czciach jako girlfriend Felixa. Bogu, a raczej panu Kosikowi, dziki, e tak si nie stao. Wysoko w rankingu, ale nie najwyej

Zainspirowany FNiN Awatar nono99
    Doczy
    Feb 2014
    Pe

Dla mnie Gloria bya cakiem spoko, ale Laura od niej lepsza! A poza tym Gloria okazaa si duchem, bo bya zmar crk zmarego Knipszyca!

Zaciekawiony FNiN Awatar Wiedma z gr
    Doczy
    Jan 2013
    Pe

Mnie ta cz si bardzo podobaa. Praktycznie cay czas trzymaa w napiciu.
    Uwaam za bardzo udany wtek z Golemem - Golemem. Najpierw ucieczka, potem uratowanie caej trjki.
    Felix "poszukujcy" dziewczyny. Najpierw Paula, potem Ania... Jest git. Nie byo tego za duo i to mi si wanie podobao. Nie przepadam za romansidami.
    Ciekaw moim zdaniem postaci, by profesor Knipszyc i jego historia; mio do ony, wynalazki, jego praca w IBN, eksperymenty...
    Jak zwykle rozmieszajco-wkurzajca Ilona Bogucka.
    Myl, e to jedna z najlepszych czci w tej serii.
    "Jeden kot, a caego stada myszy si nie boi."

Zaciekawiony FNiN Awatar bezkrztat
    Doczy
    Aug 2016
    Pe

Cool Odp: Pierwsze wraenie - opinie i pogldy.[Uwaga! Mog by spoilery]

ksika fajna mega super XXL

+ Odpowiedz w tym wtku
Strona 19 z 19 PierwszyPierwszy ... 9 17 18 19

Informacje o wtku

Uytkownicy przegldajcy ten wtek

Aktualnie 1 uytkownik(w) przeglda ten wtek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 goci)

Uprawnienia umieszczania postw

• Nie moesz zakada nowych tematw
  • Nie moesz pisa wiadomoci
  • Nie moesz dodawa zacznikw
  • Nie moesz edytowa swoich postw
Odwied nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2017. Wszelkie prawa zastrzeone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plikw cookies. Jeli nie chcesz,
by pliki cookies byy zapisywane na Twoim dysku
zmie ustawienia swojej przegldarki.