<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 2 3 4
Pokaż wyniki od 31 do 39 z 39

Wątek: !Star Wars!

  1. #31
    Jestę Bukom. Awatar Bookish'a
    Dołączył
    Nov 2009
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    1,349

    Domyślnie Odp: !Star Wars!

    Nieno, kolejna osoba, która myśli, że żeby należeć do fanklubu trzeba mieć Star Wars w małym paluszku. Nie moi drodzy, fanklub to nie jest zbiór ludzi, którzy wiedzą wszystko o Star Wars, znają na pamięć wszystkie książki, komiksy. Fankluby są własnie po to żeby pogłębiać swoja wiedzę, dyskutować z nimi na różne tematy, dowiadywać się nowych rzeczy, spotykać z innymi fanami, robić coś razem. Ja osobiście wcale nie mam nie wiadomo jakiej wielkiej wiedzy i żałuję, że nie zapisałam się wcześniej. A gdyby nie jedna osoba to zapewne do tej pory nie odkryłabym jakie to jest fajne

    Jeśli chodzi o fankluby to nasz wrocławski jest akurat największym, najbardziej aktywnym aktualnie fanklubem, drugi jest bodajże Toruń, no niestety w ostatnich latach albo rozwiązały się niektóre, albo znacznie osłabły, ale miejmy nadzieję, że nowe Star Wars ożywią fandom
    [2014-10-26 23:28]Patrycjolona: Swoja drogą, to Buka rysowała tę nikę w banerze?
    [2014-10-26 23:28]Mortenka: spójrz na cycki
    [2014-10-26 23:28]Mortenka: i się domyśl xD

  2. #32
    Zafascynowany FNiN
    Dołączył
    Dec 2012
    Posty
    280

    Domyślnie Odp: !Star Wars!

    Problem w tym, że gdybym nawet chciał (z tak małą wiedzą jak moja) dołączyć do jakiegoś fanklubu jedynymi dostępnymi byłyby te internetowe ;p A ja nie lubię dołączać do rozwiniętych grup internetowych jako niedorozwinięty ;p Jedyny problem stanowi to zadupie, z którego właśnie piszę ;d

  3. #33
    Jestę Bukom. Awatar Bookish'a
    Dołączył
    Nov 2009
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    1,349

    Domyślnie Odp: !Star Wars!

    To powiesz wreszcie skąd jesteś? Serio masz aż tak daleko do najbliższego fanklubu?
    [2014-10-26 23:28]Patrycjolona: Swoja drogą, to Buka rysowała tę nikę w banerze?
    [2014-10-26 23:28]Mortenka: spójrz na cycki
    [2014-10-26 23:28]Mortenka: i się domyśl xD

  4. #34
    Zafascynowany FNiN
    Dołączył
    Dec 2012
    Posty
    280

    Domyślnie Odp: !Star Wars!

    Z okolic Przemyśla jestem. Takie zadupie Podkarpackie.

  5. #35
    Jestę Bukom. Awatar Bookish'a
    Dołączył
    Nov 2009
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    1,349

    Domyślnie Odp: !Star Wars!

    Ej, nie jest źle, do Rzeszowa nie masz aż tak daleko.
    [2014-10-26 23:28]Patrycjolona: Swoja drogą, to Buka rysowała tę nikę w banerze?
    [2014-10-26 23:28]Mortenka: spójrz na cycki
    [2014-10-26 23:28]Mortenka: i się domyśl xD

  6. #36
    Zainspirowany FNiN
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Wiek
    25
    Posty
    80

    Domyślnie Odp: !Star Wars!

    Z rok temu razem z bratem i kuzynką (8 lat) też przeżywaliśmy starwarsowy szał po tym, jak w wakacje w TV leciały te starsze filmy. Resztki tego entuzjazmu pozostały do dzisiaj - w postaci np. kartonowej maski Vadera dla pluszowego psa , ale przede wszystkim serii rysowanych przeze mnie komiksów o nastoletniej mieszkance wymyślonej planety, która za pomocą miecza świetlnego zaprowadza porządek w swojej ojczyźnie.

  7. #37
    Fan FNiN Awatar FanNeta123
    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Wiek
    22
    Posty
    654

    Domyślnie Odp: !Star Wars!

    Cytat Zamieszczone przez Cranberry Zobacz posta
    ale przede wszystkim serii rysowanych przeze mnie komiksów o nastoletniej mieszkance wymyślonej planety, która za pomocą miecza świetlnego zaprowadza porządek w swojej ojczyźnie.
    Udostępnij, proszę
    "Odrzucam waszą rzeczywistość i zastępuję ją swoim własnym światem!."
    Adam Savage
    ︻芫----

  8. #38
    Zafascynowany FNiN Awatar Y-oda
    Dołączył
    Aug 2011
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    213

    Domyślnie Odp: !Star Wars!

    Cytat Zamieszczone przez Alfa Zobacz posta
    Z tym, że mogę oglądać parę razy każdą część, bo mają na prawdę niezłą fabułę.
    hehe XD Fabuła GW jest bzdetna i nielogiczna. Ale ją kocham mimo wszystko .
    Ja tam jeśli chodzi o ogarnięcie jestem ignorantką raczej a i do żadnego fanklubu nie należę. Po prostu fanostwo mam w genach, odziedziczone po siostrach

    Ale Buka ma racje to, że Disney wykupił Lucasfilm jest śmieszne... I co z tego- BĘDĄ NOWE GWIEZDNE WOJNY

    Do czego ja się przyznaję tu. Może z filmem nowym moc ożyje znowu. Bo jak młoda byłam to na fascynacje nieostającą odczuwałam.
    Właśne komiksy o chaos

    Czemu moja wypowiedz kompletnie nie ma sensu?
    Ostatnio edytowane przez Drago ; 06-12-12 o 22:28
    Czy abrakadabryczne elukubracje immanentnej negacji transcendentują nicość samą w sobie?
    NO I:
    Czy chaotyczne kombinacje efemerycznych pryncypiów są w stanie zdeterminować neutralną cywitatywę absolutnego relatywizmu immanentno-transcendentalnej solipsystycznej jaźni?

    Franciszek Fiszer

    http://yodastories.blogspot.com/

  9. #39
    Zainspirowany FNiN Awatar CezarIXen
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Wiek
    29
    Posty
    198

    Domyślnie Odp: !Star Wars!

    Ja miałem nadzieje, że sobie na czytniku poczytam książki z tego uniwersum a tu żadnych legalnie dostępnych nie ma... Smutne, że żadne wydawnictwo związane ze star warsami, nie zainteresowało się ebookami, bo te książki są wprost idealne do czytania w autobusie...
    El Psy Congroo.

    Makise Kurisu: Na pierwszej randce najważniejszą sprawą jest wywarcie na partnerze pozytywnego wrażenia. Jeśli chodzi o ubranie, to nie ma potrzeby zakładać drogich, markowych strojów, wystarczy coś czystego...
    Okabe Rintarō: W tym elemencie wypadam świetnie. Nie ma nic czystszego niż kitel naukowca.
    ,,Steins;Gate"

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 2 3 4

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę