<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 39

Wątek: !Star Wars!

  1. #21
    Zaciekawiony FNiN Awatar Letha
    Dołączył
    Jan 2011
    Płeć
    Posty
    45

    Domyślnie Odp: !Star Wars!

    Pamiętam z dzieciństwa... Mieliśmy kasety z wszystkimi częściami, ale w pamięć zapadła mi tylko ostatnia scena z "Powrotu Jedi".
    Po latach sobie "odświeżyłam", ale nie wszystkie filmy. Muszę właśnie ostatni obejrzeć.
    Ogólnie lubię, w filmach podoba mi się przyszłość, kosmos, roboty - a R2-D2 zachwycał mnie odkąd pamiętam

  2. #22
    Zafascynowany FNiN Awatar Stempel
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Posty
    404

    Domyślnie Odp: !Star Wars!

    Star Wars to najlepszy film science-fiction jaki kiedykolwiek oglądałem. Pojedynki na miecze świetlne, droidy bojowe i protokolarne, strzały z blasterów plazmowych... Świat Gwiezdnych Wojen zawsze mnie zadziwiał i fascynował.
    Tak nawiasem mówiąc zauważyliście, że w FNiN często są pewne odniesienia do Star Warsów.

  3. #23
    Zafascynowany FNiN Awatar alexbobi
    Dołączył
    Aug 2012
    Płeć
    Wiek
    22
    Posty
    382

    Domyślnie Odp: !Star Wars!

    Fajny film. Najlepszy Science Fiction. Doskonałe. 10/10.
    "Jest tylko jedna rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna: tą rzeczą jest honor"
    Józef Beck

  4. #24
    Zafascynowany FNiN
    Dołączył
    Dec 2012
    Posty
    280

    Domyślnie Odp: !Star Wars!

    Mnie zachwyca wielkość Expanded Universe. To co stworzyli fani jest po prostu niesamowite. Przeczytałem dopiero tylko trylogię Bane'a, pograłem w KOTOR'a, a teraz gram w TOR, ale w najbliższej przyszłości zamierzam przeczytać następne książki od serii "Revan'a" zaczynając. Do komiksów raczej mnie nie ciągnie. Widziałem jeden i jego wygląd mnie nie zachwycił.
    Co do filmów odkąd zacząłem "na poważnie" interesować się SW wkurzają mnie nowe filmy. Jedynie "Zemsta Sithów" wciąga w drugiej połowie. Pierwszych dwóch epizodów nowej trylogii nie skomentuję.
    Jestem też bardzo ciekawy jakie filmy dostaniemy w 2015.

  5. #25
    Fan FNiN Awatar FanNeta123
    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Wiek
    22
    Posty
    654

    Domyślnie Odp: !Star Wars!

    Cóż... I książki, i filmy były świetne. Wszystko OK, mógłbym dać 9/10. Ale wiecie, co mi się nie podoba? Te wszystkie kreskówki, komiksy... Psują ducha prawdziwych SW! A najgorsze jest to, że chcą zrobić 7 część. Disney kupiło prawa i chcą ją nakręcić... To bez sensu.
    PS
    Mój brat znalazł fajny obrazek nabijający się z 7 części. A mianowicie - wszystkie "księżniczki Disneya" przy stole i podchodzi Leia
    "Odrzucam waszą rzeczywistość i zastępuję ją swoim własnym światem!."
    Adam Savage
    ︻芫----

  6. #26
    Exterminate! Awatar Alfa
    Dołączył
    Nov 2012
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    210

    Domyślnie Odp: !Star Wars!

    Lubię SW, ale nie jakoś maniakalnie. Z tym, że mogę oglądać parę razy każdą część, bo mają na prawdę niezłą fabułę.
    A co do tego, że Disney kupił prawa... może nie będzie będzie tak źle jak wszyscy się boją? Moim zdaniem narzekać można po, a nie przed. Z tego co wiem, kupił też Marvela, a Avengers wyszło im całkiem nieźle. Jak na mój gust oczywiście

    I can't drown my demons, they know how to swim

  7. #27
    Zafascynowany FNiN Awatar Keitissa
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Posty
    359

    Domyślnie Odp: !Star Wars!

    Fakt, Avengers jest niezłe.
    A co do wcześniejszego posta FN, to jakoś tak mnie natchnęło i wyszukałam coś takiego:
    http://itezone.pl/site_media/gallery...c29cf7a7db.jpg
    A jeśli chodzi Star Wars to zbyt nie oglądałam, może zacznę. Z tych części, które znam i tak najlepszy jest Yoda i jego ekstra sposób mówienia
    Ostatnio edytowane przez Drago ; 04-12-12 o 22:06
    Skoro forum jest trupem, to nikt nie zauważy braku sygnatury, nie?

  8. #28
    Jestę Bukom. Awatar Bookish'a
    Dołączył
    Nov 2009
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    1,349

    Domyślnie Odp: !Star Wars!

    Cytat Zamieszczone przez FanNeta123 Zobacz posta
    A najgorsze jest to, że chcą zrobić 7 część.
    ŻECO?! Kurde, ludzie, będą nowe Gwiezdne Wojny, serio się nie cieszycie?
    Poszła informacja, że Disney kupił Lucasfilm i nagle wszyscy są wielkimi fanami i rozpaczają nad ich losem. Okej, sama nie mogłam się pozbierać jak mi o tym napisali. Ze śmiechu oczywiście. No nie spodziewałam się na pewno takiej informacji, może trochę się boję co z tego wyjdzie, najbardziej zastanawiam się czy "Nowe Gwiezdne Wojny" będą na prawdę "nowe", czy będą się trzymać książek, komiksów, ale ludzie! Będą GWIEZDNE WOJNY, nowe, w kinach, jejq! Premiery w kinach, szał, aż nie mogę się doczekać, tym bardziej, że szyję sobie strój z SW, więc na premierę w stroju <3, no marzenie.

    A tak wgl to co złego jest w nabijaniu się z Disney&Lucasfilm? Na ostatniej imperiadzie mieliśmy konkurs na wymyślenie nowej obsady SW, nigdy się chyba jeszcze tak nie uśmiałam

    @Fan: w sieci pełno jest obrazków Disney& Lucasfilm...

    @kunivers: Trylogię Bane'a czytałam jako pierwszą z książek i po prostu rzuciła mnie na kolana, zdecydowanie trzeba je przeczytać. Expanded Universe na prawdę jest niesamowite, jest tego tak wiele i rozwija się z dnia na dzień z taka prędkością...na prawdę, szacun. Ja posiadam w swojej kolekcji kilkanaście książek, z czego największą perełką jest "Dziedzic Imperium", co prawda niestety drugiego wydania, ale...

    Btw, należysz do jakiegoś fanklubu może, skoro zacząłeś się interesować "na poważnie"?
    A może jest tu ktoś inny kto należy do któregoś z fanklubów? Jam z Wrocławskiego WFGW
    [2014-10-26 23:28]Patrycjolona: Swoja drogą, to Buka rysowała tę nikę w banerze?
    [2014-10-26 23:28]Mortenka: spójrz na cycki
    [2014-10-26 23:28]Mortenka: i się domyśl xD

  9. #29
    Exterminate! Awatar Alfa
    Dołączył
    Nov 2012
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    210

    Domyślnie Odp: !Star Wars!

    No ja chętnie pójdę na to do kina
    Ten świat jest tak ogromny, że twórcy wcale nie muszą odnosić się do wydarzeń z poprzednich części. Mogą stworzyć własną historię, która może okazać się równie dobra jak pierwsze części. Dlatego warto czekać, a nie marudzić. Tym razem (nie tak jak 35 lat temu) mają do dyspozycji niesamowite techniki, dlatego myślę że efekty mogą być niezłe. I w ogóle dadzą radę

    I can't drown my demons, they know how to swim

  10. #30
    Zafascynowany FNiN
    Dołączył
    Dec 2012
    Posty
    280

    Domyślnie Odp: !Star Wars!

    @Bookish'a Nie jestem w żadnym fanklubie. Między innymi dlatego, że w okolicy raczej żadnego nie znajdę, ale obserwuję kilka stron o SW, często wchodzę na Ossus'a. Poza tym nie sądzę, żeby moja wiedza o SW była na tyle rozległa, żebym mógł uważać się na fana ze względu na rozległe wiadomości i książki, które przeczytałem. Jestem fanem z kategorii tych, którzy dopiero zapuszczają się w głąb galaktyki ;p

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę