<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 80

Wątek: Mam ją!!! ;]

  1. #11
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    18

    Domyślnie Re: Mam ją!!! ;]

    Ma ją z dedykacją, całą już przeczytałem
    Smutno mi trochę, że Felix <tu był spoiler. poczekajmy z tydzień, żeby więcej osób dostało/kupiło i przeczytało książki>

  2. #12
    Zafascynowany FNiN Awatar Roxeus
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    270

    Domyślnie Re: Mam ją!!! ;]

    Ja też mam doła i chwila, i się rozrycze... xD No, ale niestety musze czekać jeszcze. Każdego dnia myślę, że będe miał w skrzynce nowiutkiego FNiNa

  3. #13
    Zafascynowany FNiN Awatar Jaguar
    Dołączył
    Jan 2007
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    305

    Domyślnie Re: Mam ją!!! ;]

    Przeczytałem już FNiN4. Co tu dużo mówić - książka jest super. Według mnie najlepsza ze wszystkich części. Bardzo podobał mi się klimat, był wręcz idealny.
    http://www.000webhost.com/440646.html
    Darmowy i stabilny hosting, polecam i zachęcam do rejestrowania się.

  4. #14
    Zainspirowany FNiN
    Dołączył
    Oct 2007
    Wiek
    28
    Posty
    151

    Domyślnie Re: Mam ją!!! ;]

    szkoda że Kosik dał tak fatalne(w sensie jest tam rozwiązanie płci bratosiostry NIE CHCECIE WIEDZIEć NIE CZYTAJCIE) ja zawsze czytam ostatnie zdanie...

  5. #15
    Zainspirowany FNiN
    Dołączył
    Nov 2007
    Wiek
    28
    Posty
    78

    Domyślnie Re: Mam ją!!! ;]

    ja tak chciałbym przeczytać ostatnie zdanie, nawet będąc na 170 żeby poznać płeć bratosiostry...
    ale się trzymam chwilowo

  6. #16
    Zainspirowany FNiN
    Dołączył
    Oct 2007
    Wiek
    28
    Posty
    151

    Domyślnie Re: Mam ją!!! ;]

    skończyłem ją i już chcę następną, jak można tak zakończyć książkę!!! (za krótka i kilka wątków ma roczny urlop...)

  7. #17
    Zainspirowany FNiN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    129

    Domyślnie Re: Mam ją!!! ;]

    Bezkompromisowo najlepsza część ze wszystkich.
    Teraz skończyłem i przyznam się, że też mam trochę doła Ech... już nie mogę się doczekać, aż powstanie dział do PN i będzie można spokojnie porozmawiać o wszystkim co tu było.
    Klimat tej części był boski. Czytałe się Baaaardzo przyjemnie. Trochę było za mało o Mortenie. Musze troszkę o tym popisać bo inaczej nie zasnę.
    Rozwiązanie z bratosiostrą ciekawe, przypuszczałem, że tak będzie już od końca PSa
    Najbardziej zmartwił mnie jeden fakt:
    -NA KOńCU NIE MA MANFREDA I NAPISU "ZAPRASZAM DO NASTęPNEJ CZęŚCI"

    Jednak następna część będzie na pewno. Zbyt wiele wątków zostało niewyjaśnionych.
    Boże jakby można było przenieśc się o rok w przód, zakosić FNiN5 i wrócić

  8. #18
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    Nov 2007
    Wiek
    30
    Posty
    3

    Domyślnie Re: Mam ją!!! ;]

    Kochaną książeczkę dostałem już w poniedziałek wieczorem, w środe rano było już po sprawie Według mnie(i jak widze, nie tylko według mnie) jest to najlepsza ze wszystkich części. Zaskakująca i w jednym momencie smutna, ale i tak jest super. Już nie mogę się doczekać 5 częśći, a i mnie też zaniepokoił brak manfreda z "Do zobaczenia w następnej części"
    pozdro

  9. #19

    Domyślnie Re: Mam ją!!! ;]

    Lukaszunio... chyba musisz znaleść jakiś piescień i przenieść się w czasie. Ale i tak byś nie wiedział czy jak wracasz książka nie znalazla by sie w filarze mostu świentokrzyskiego xD

  10. #20
    Zainspirowany FNiN
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    74

    Domyślnie Re: Mam ją!!! ;]

    Jestem na 100którejś stronie i przyznam, że prędkość mojego czytania mnie przeraża (czytam za na zmianę z kolezanką, gdyż tata stwierdził że to ma być prezent na mikołajki, więc jest ciężko, ale dla FNiN trzeba się poświęcić). Niedługo ja skończę i bedę czekała następny rok na następną część (jeśli takowa zostanie napisana). Już mnie biorą dreszcze

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę