<
Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 32

Wątek: Pilne!

  1. #1

    Domyślnie Pilne!

    Informacja dla wszystkich fanów fnin: 4 tom jest już w sprzedaży, a to dziwne bo nie ma 26 listopada... Książka jest już dostępna w sieci empik! Byłem w dwóch Empikach w Lublinie i w Puławach i były już tam książki. Sprawdzcie swoje Empiki może książki też już są! A więc długa prosta, palicie trampki i jesteście w Empiku! Ja książki nie kupiłem, ponieważ zamówiłem z dedykacją autora na gildii . No ale trzeba czekać... A tak w ogóle pod koniec książki pisze jakiej płci będzie rodzeństwo Neta. Dam podpowiedź, że <nie podpowiadamy, nie spoilujemy, za duża ta podpowiedź, roverbot>

    Chmmm... Chyba macie racje... Za duża ta podpowieź... sorki, za bardzo sie rozpędziłem.

  2. #2

    Domyślnie Re: Pilne!

    Nie powinienes tego pisać o bratosiostrze. Niektórzy wolą się tego dowiedzieć z książki, a po Twojej podpowiedzi łatwo można sie domyślić ocb.
    //Cicho Nima... miejmy nadzieję, że nie przeczytało tego za wiele osób

  3. #3
    Zainspirowany FNiN Awatar Exist
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    50

    Domyślnie Re: Pilne!

    Jakby nie to, że zamówiłam książkę w przedsprzedaży to już bym ją z eMpiku miała
    Ale dziwne jest to właśnie, bo na gildi dała mtą opcję-> wyślij maila jak książka się ukaże. I maila dostałam dziś... Ale czemu sprzedawana jest ona od 24 a nie 26?

  4. #4
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Luk
    Dołączył
    Oct 2007
    Płeć
    Posty
    1,752

    Domyślnie Re: Pilne!

    Może chwyt reklamowy? Albo żeby nie było kolejek. Część "szczęśliwców" rzuci się dzisiaj, a Ci którzy mieli pecha będą czekać do poniedziałku...
    Każdą sprawę można rozwiązać w trojaki sposób: dobrze, źle i po mojemu.
    Fear leads to anger; anger leads to hate; hate leads to suffering. - Yoda


    "Cudzej pizzy się nie zeżera!"
    ~Buka

  5. #5
    Zainspirowany FNiN
    Dołączył
    Oct 2007
    Wiek
    28
    Posty
    151

    Domyślnie Re: Pilne!

    ale jeśli fizycznie można zamówić w salonach empiku to rzeczywiście dziwne... ale i fajne jak się uda to kupie już dziś xD

  6. #6
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    Nov 2007
    Wiek
    30
    Posty
    11

    Domyślnie Re: Pilne!

    Gdzieś czytałam, że w empiku zawsze dzień przed premirą można kupić książke, a że w niedziele niektóre empiki są zamknięte to można było kupić w sobote. Niestey najbliższy empik mam oddalony o 60 km . Musze poczekać aż książka pojawi się w zwykłych księgarniach

  7. #7
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    4

    Domyślnie Re: Pilne!

    A ja kupiłem dzisiaj (26 listopada) w EMPiKu I nie mogę się doczekać jak przeczytam

  8. #8
    Zafascynowany FNiN Awatar Roxeus
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    270

    Domyślnie Re: Pilne!

    A ja czekam, aż przyjdzie mi książka z losowania...

  9. #9
    Zainspirowany FNiN
    Dołączył
    Nov 2007
    Wiek
    28
    Posty
    78

    Domyślnie Re: Pilne!

    KURDE!!!
    tak się paliłem na tą książkę, że jak napisaliście, że było ona już 24 to się załamałem...

  10. #10
    Zafascynowany FNiN Awatar Roxeus
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    270

    Domyślnie Re: Pilne!

    O jejciu, ja chce już FNiNa Jak tak patrze jak mówicie np.: "Ale boooska" to normalnie załamka. No, ale musze być cierpliwy...

Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę