<
Strona 1 z 23 1 2 3 11 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 229

Wątek: General Info!

  1. #1
    Zafascynowany FNiN
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    330

    Domyślnie General Info!

    Uwaga!

    Premiera czwartej części książki Rafała Kosika pt. "Felix, Net i Nika oraz Pułapka Nieśmiertelności" odbędzie się 26 listopada 2007. Przez pierwszy tydzień będzie ona dostępna tylko w sieci sklepów "Empik", tydzień później w księgarniach.

    Na dniach ruszy blog dotyczący tej części, dokładna data nie jest znana. Jak tylko się dowiem, natychmiast podzielę się z Wami tą informacją.

    Oto okładka:



    Autor oraz redakcja dwoją się i troją, gdyż wypuszczają na rynek dwie książki w tym samym czasie, doceńcie ich wysiłki!

    Odbędzie się losowanie, w wyniku którego wybranych zostanie 5 osób spośród użytkowników forum. Otrzymają oni książki "Felix, Net i Nika oraz Pułapka Nieśmiertelności" z indywidualną dedykacją autora!

    Uwaga! Oficjalny FanClub FNiN ma wyłączność na tą informację. Kopiowanie i umieszczanie na innych stronach bez zgody Zarządu zabronione!

    Pozdrawiam w imieniu całego Zarządu, Wujek Rollkin

  2. #2
    Zafascynowany FNiN Awatar Jaguar
    Dołączył
    Jan 2007
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    305

    Domyślnie Re: General Info!

    No to fajnie. Znamy już dokładny tytuł i okładkę. Swoją drogą, to przyjaciele tym razem wyglądają jakoś tak inaczej Na okładce jest mniej rzeczy niż zwykle. W tle widać tylko robota. Pewnie jest to Golem. A co Wy o tym myślicie?
    http://www.000webhost.com/440646.html
    Darmowy i stabilny hosting, polecam i zachęcam do rejestrowania się.

  3. #3
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    30

    Domyślnie Re: General Info!

    No, zgadzam się Bohaterowie [specjalnie od dużej litery ] wyglądają inaczej niż zwykle.
    Najbardziej mi się podobają chyba na okladce FNiN oraz TMK....

    26 lecę na premerę do EMPIKu, już się nie mogę doczekać

  4. #4
    Zegix Awatar Zegarmistrz
    Dołączył
    Jan 2007
    Płeć
    Posty
    3,648

    Domyślnie Re: General Info!

    Faktycznie wyglądają zupełnie inaczej. Tak doroślej... ale pewnie tak miało być. Trochę też dziwnie, że na okładce jest tylko trójka przyjaciól i ten robot. Na okładkach poprzednich okładach było bardzo dużo jakichś pierdółek i dopiero po przeczytaniu książki można było zrozumieć o co chodziło. To było fajne. No ale cóż... Najważniejsza jest treść

  5. #5
    Zainspirowany FNiN
    Dołączył
    Oct 2007
    Wiek
    28
    Posty
    151

    Domyślnie Re: General Info!

    tylko mi się wydaje czy oni wyglądają jakby byli hmm... trochę znudzeni, smutni, przygnębieni?
    To że są starsi widać na pierwszy rzut oka...
    i rzeczywiście nigdy nie była na okładce tak pusto...
    Nika nie ma swojej spinki, dość dziwne bo gdyby ją miała było by to widać
    a co do robota pierwsze moje skojarzenie to było racze Morten, chociaż może...

  6. #6

    Domyślnie Re: General Info!

    O_________________________________________________ _________O

    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Oh sh*t!!Wyglądają jak agenci CBA, albo szambonurkowie!! Felix trochę zniewieściał, dawno u fryzjera nie był, w ogóle zupełnie inny styl, nie spodziewałem się tego zupełnie!! To już trzecia wersja tytułu i chyba ostateczna. Od dzisiaj codziennie wpadam na forum;P Nika wyszła dziwnie. Jakby miała ogórka w tyłku. A to-to za nimi wygląda jakby było zrobione z słupów wysokiego napięcia i domku jednorodzinnego.

    A wiadomo kiedy będą wyniki tego losowania

  7. #7
    Zegix Awatar Zegarmistrz
    Dołączył
    Jan 2007
    Płeć
    Posty
    3,648

    Domyślnie Re: General Info!

    Felix wygląda trochę jakby był starym pomarszczonym dziadkiem, który ma bardzo mało wody w organiźmie Tak jakoś mi się skojarzyło... A ten robot faktycznie mi też na pierwszy rzut mózgu wydał się być Mortenem

  8. #8
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    1

    Domyślnie Re: General Info!

    a ja myślę, że to Manfred, ale po prostu urósł...

  9. #9
    Zainspirowany FNiN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    129

    Domyślnie Re: General Info!

    No brawo!
    Moje zaglądanie codzienne na forum na reszcie dało rezultat! Pierwsza reakcja jak zobaczyłem newsa ... "Super! nareszcie!" Wchodze, a tu szczerze powiedziawszy spotkał mnie zawód. Okładka jest.... inna. Fruzury całkowicie nie pasują (według mnie) do postaci. Lepiej wyglądali w poprzednich "wcieleniach". Rozumiem musieli troszkę podrosnąć, wydorośleć, ale można chyba było się bardziej postarać. Najbardziej nie mogę przeboleć tych "kombinezonów". Co oni idą śmietnik czyścić??Tak wiem czepiam się szczegółów xD Ale i tak jest na duży +.Ponieważ jak już było pisane ważniejsze od wyglądu jest wnętrze. !! Pozdrawiam wszystkich.

    PS: Co do tego losowania, to nie zaprzeczę, że chciałbym znaleźć się w tej 5 (Choć to mało prawdopodobne) Zależy mi na dedykacji autora. (Mam tylko 1 w PS)

    Aaa. i zapomniał bym o najważniejszym. Wie ktoś czy ta czesc tak samo jak PS bedzie dostępna w zamówieniu przedpremierowym? (Najlepiej od razu z dedykację ) ? Jak by ktoś się czegoś dowiedział niech od razu da znać.!

    PS2: A ten robot w tle to według mnie jest Golem ( P. Kosik mówił, że będzie on odgrywał ważną rolę w części.) Gdzieś też było wspomniane, że Golem odwróci się od stwórców( Nie pamiętam dokładnie, więc juz piszę, że mogło być troszke inaczej). Tak więc wydaje mi się, że Morten przejmie golema i on będzie chciał zabić FNiN To tylko moja prywatna sugestia, proszę nie krytykowac xD

    Wrrr... Juz się nie mogę doczekać Listopada! Za chwilę będe odliczał xD

  10. #10

    Domyślnie Re: General Info!

    NO. Wyglądają doroślej, przecież musieli się trochę zmienić. Chociaż Nika...hm.. Wygląda troche niekorzystnie. Ale co tam, okładka przecież tak bardzo się nie liczy

Strona 1 z 23 1 2 3 11 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę