<
Strona 15 z 23 PierwszyPierwszy ... 5 13 14 15 16 17 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 141 do 150 z 229

Wątek: General Info!

  1. #141
    Zaciekawiony FNiN Awatar Siostra Manfreda
    Dołączył
    Oct 2007
    Płeć
    Wiek
    29
    Posty
    26

    Domyślnie Re: General Info!

    A jak wrócę do tematu to będziecie bardzo źli?
    No to ja bym chciała powiedzieć, że mnie sie bardziej podobał ten fragment z cmentarza ale lepszy będzie pewnie kiedy będą na cmentarzu o zmierzchu Ja strasznie lubię te książki czytałam chyba każdą cześć i opowiadania po 10 razy

    PS jestem nową użytkowniczką =)

  2. #142
    Zainspirowany FNiN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    129

    Domyślnie Re: General Info!

    Opis FNiN PN ze strony wydawnictwa Powergraph:
    Trójka warszawskich gimnazjalistów powraca, by w czwartej części powieści zmierzyć się z zadaniem, które muszą podjąć wbrew sobie. Podczas szkolnej imprezy halloweenowej pojawia się tajemniczy Ponury ?niwiarz, który będzie od tej pory prowadził z Felixem, Netem i Niką niebezpieczna grę, wyznaczając im kolejne zadania. Choć przyjaciele spróbują je ignorować, splot zdarzeń dotknie bezpośrednio ich rodzin i będą musieli podjąć wyzwanie. Zaangażują się w poszukiwania grasującego w podziemiach Warszawy stwora, okrzykniętego Bazyliszkiem, trafią do opuszczonego domu pewnego konstruktora, poszukają legendarnego skarbu. Kolejne wyzwania będą czekać na przyjaciół w szkole, gdzie razem z klasą wezmą udział w międzyklasowych zawodach. W tej części książki bohaterowie będą musieli także uporać się z problemami rodzinnymi: Felix z chorobą babci Lusi, Net z oczekiwaniem na bratosiostrę, a Nika po raz kolejny z ukrywaniem przed światem swojej tajemnicy.
    Troszkę jest to dłuższe i zawiera więcej elementów niż to z gildii, więc może ktoś jeszcze nie czytał.
    Ja szczerzę wątpie czy za 20 lat będe jeszcze myślał o FNiN na pewno polecę dzieciakom (jeżeli będą Nie nie jest pewne), ale wątpie, aby to zostało przeczytane. W końcu to będzie książka sprzed 20 lat!

    Mi też się fragmenty podobają. Liczę, że będa w przyszłości jeszcze lepsze. Siostra Manfreda oraz inne/i użytkowniczki/cy Wpiszcię się jeśli łaska w temacie "Słówko o was" tak abyśmy się lepiej poznali.

  3. #143
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    4

    Domyślnie Re: General Info!

    Kurcze nie moge sie doczekać wydania ! dlaczego to tak późno !? kurcze chyba jajko zniosę ;p ciekawe kto zdobędzie 1 z 5 co ten konkurs wiecie który ;] ja bym bardzo chciała ;]]]]] ale jak nie to najwyżej mi pożyczycie no nie ?? <maślane oczka>

  4. #144
    Zainspirowany FNiN
    Dołączył
    Oct 2007
    Wiek
    29
    Posty
    180

    Domyślnie Re: General Info!

    Nie wiem czy pamiętacie, ale w jednej z dwóch pierwszych części, chyba w TMK Net powiedział :
    "Czy my przez całe życie będziemy się tłuc po podziemiach?"
    Nie wiem jak to dokłądnie było, ale coś w ten deseń. No i proszę - teraz podziemia Warszawy.

  5. #145
    Zaciekawiony FNiN Awatar Siostra Manfreda
    Dołączył
    Oct 2007
    Płeć
    Wiek
    29
    Posty
    26

    Domyślnie Re: General Info!

    No fakt mówił coś o tych podziemiach ;D Czemu ta książka wyjdzie dopiero 26?! Ehhhh nie moge sie doczekać, chyba z nudów zacznę czytać Zemstę do szkoły

  6. #146
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    15

    Domyślnie Re: General Info!

    Czy jeśli ktoś zamówił książkę na Gildii i dostał e-maila, że zamówienie jest w trakcie realizacji, to znaczy, że książka zostanie wysłana po tym jak pan Kosik ją podpisze, czy wyślą ją 26 listopada?

  7. #147
    Zainspirowany FNiN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    129

    Domyślnie Re: General Info!

    Cytat Zamieszczone przez Igor
    Czy jeśli ktoś zamówił książkę na Gildii i dostał e-maila, że zamówienie jest w trakcie realizacji, to znaczy, że książka zostanie wysłana po tym jak pan Kosik ją podpisze, czy wyślą ją 26 listopada?
    Książki wyślą 26 czyli w dniu premiery. Kiedy p. Kosik będzie podpisywał nie ma nic do rzeczy. Jeżeli wybrałeś kuriera to książke będziesz miał 26-27 (na pewno nie później)
    Pozdro

  8. #148
    Zafascynowany FNiN Awatar Jaguar
    Dołączył
    Jan 2007
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    305

    Domyślnie Re: General Info!

    Nowy fragment na fnin.gildia.pl Mnie się bardzo podoba.
    http://www.000webhost.com/440646.html
    Darmowy i stabilny hosting, polecam i zachęcam do rejestrowania się.

  9. #149
    Zainspirowany FNiN
    Dołączył
    Oct 2007
    Wiek
    28
    Posty
    151

    Domyślnie Re: General Info!

    po tych fragmentach myślę że P? może być golem/Morten

  10. #150

    Domyślnie Re: General Info!

    Mam niusa:
    Cytat Zamieszczone przez Rafał Kosik
    Ta postać za FNiN to na pewno nie Morten
    A właściwie dwa niusy:
    Cytat Zamieszczone przez Rafał Kosik
    w czwartej części pada słowo "Playboy"!

Strona 15 z 23 PierwszyPierwszy ... 5 13 14 15 16 17 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę