<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 179 1 2 3 11 51 101 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 1787

Wątek: Zbędne Kalorie

  1. #1
    Zafascynowany FNiN Awatar MART-X
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    235

    Domyślnie Zbędne Kalorie

    No teraz już nie opwiadanko...
    A więc :
    Witam w wirtualnych "Zbędnych Kaloriach prosto z ". Zapraszam wszystkich do kupowania pysznych napojów, ciach i innych produktów.
    Barman! Dawaj gorącej czekolady a'la FNiN. I ciacho (jakieś dobre, tylko nie sernik).

    Już się robi!!!

    Każdy kto wejdźe do knajpy do końca miesiąca dostanie darmową czekoladę!!!!!!!

    /Malutkie błędy. 3bk

    /Sorki .. MART-X

    ZASADY:
    Knajpa na wzór tych z innych forów (np.tej tutaj). Wszystko na mój koszt, więc póki tu jestem, brać nie pytać... Jest ciepło, wygodnie... sennie... Jak nie strzelę sobie czegoś na bazie H2O, Co2, cukru i kofeiny, to pójdę w off-line... Jak by tu sobie poodpoczywać? Brmm... Hmm... A, tak... Wyciągnie się nóżki pod stołem i przymknie oczki... No i co z gośćmi?
    Cytat Zamieszczone przez Zegarmistrz Zobacz posta
    [[EDIT:
    Dobra, jakby ktoś nie rozumiał. To NIE JEST opowiadanie forumowe, mówiłem Wam to już wiele razy. Tutaj NIE TWORZYMY nowych historii. Do tego celu można stworzyć NOWY TEMAT, w którym założyciel określi jakieś zasady, świat, postacie (może odgrywać rolę mistrza gry, który decyduje o tym, czy osobie A uda się trafić w osobę B, może też pozwolić na całkowitą swobodę jak to miało miejsce powyżej, ale to ma być NOWY TEMAT).

    Od teraz, jeśli ktokolwiek znów (który to już raz...?) zacznie tworzyć historie w Zbędnych Kaloriach dostanie warna bez ponownego uprzedzania, to samo tyczy się osób, które do historii się dołączą. Wiem, że już tak kiedyś mówiłem (...), ale teraz postaram się dotrzymać słowa.]]
    Cytat Zamieszczone przez Zegarmistrz Zobacz posta
    To NIE jest opowiadanie i nie ma ograniczeń, co do ludzi udzielających się tutaj. Chcecie opowiadanie, twórzcie nowy temat, ten NIGDY więcej nie przerodzi się w opowiadanie.
    I nie należy pisać tu, jak w opowiadaniu. To jest luźny, bardzo luźny temat do spamu w klimacie przydrożnej karczmy... Czy tam Zbędnych Kalorii.
    Ze względu na większą niż kiedyś liczbę aktywnych użytkowników, kolorków NIE UŻYWAMY.
    Ostatnio edytowane przez Zegarmistrz ; 08-01-14 o 19:19

  2. #2
    Zafascynowany FNiN Awatar MART-X
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    235

    Domyślnie Re: Zbędne Kalorie

    Nikt nie wchodzi!!! Zaraz zbankrutuje!

    Spoko! Ja tu jestem i zjem dużo! Masz może radio? To by Się posłuchało co w trawie piszczy!

    Oczywiście że mam! Zaraz Włączę!

    [HIGHLIGHT=#ffff00]Uwaga!! W mieście panuje epidemia snu!!! Prawie nikt nie wychodzi z domu żeby nie zasnąć na ulicy!!![/HIGHLIGHT]

    No to już wszystko jasne czemu nikogo nie ma!!! Prawda MART-X?

    CHRRRRRRRRRRRRRRRRRR!!!!!!!!!!!!!

    No piszcie coś wreszcieeeeeeee!!!!

  3. #3

    Domyślnie Re: Zbędne Kalorie

    Barman dużą kavę!!

  4. #4
    Zafascynowany FNiN Awatar MART-X
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    235

    Domyślnie Re: Zbędne Kalorie

    Się robi!!!

    No i oczywiście gorącą czekoladę na mój koszt!!!

    Pamiętam! Pamiętam! Dobrze, że wreszcie ktoś się przełamał i przyszedł! Yeah!!!! Dostajesz w nagrodę darmowy kabelek do bezprzewodowej myszki!

    A ja to co!!! Ja przyszedłem pierwszy!!!

    Ty dostaniesz kulkę do myszki laserowej!!!

    Dzięx!!

  5. #5
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    28

    Domyślnie Re: Zbędne Kalorie

    Cytat Zamieszczone przez pitir
    Barman dużą kavę!!
    To samo!!!

    Jeszcze ciastko duże.A kawe bez mleka.

  6. #6

    Domyślnie Re: Zbędne Kalorie

    Ja chcieć poprosić o soczek.
    Obojętnie jaki, byle soczek.
    SOCZEK. S-O-C-Z-E-K.

    Dziękuję.

    Bla bla. Ale u Was tu straszne nudy. Trza rozkręcić imreze.

  7. #7

    Domyślnie Re: Zbędne Kalorie

    Przychodzi 3bik:
    BARMAN! Muzyka głośniej! I przy okazji: Oranżenada dla wszystkich! Na mój koszt! Będziemy się bawić do premiery!

  8. #8
    Zafascynowany FNiN Awatar Toth
    Dołączył
    Nov 2006
    Wiek
    29
    Posty
    436

    Domyślnie Re: Zbędne Kalorie

    Do kawiarni wpada zdyszana, wysoka dziewczyna. Jej niebiesko-czarna kurtka ocieka deszczem, mokry kucyk do ramion klei się do policzków.
    - Imperka? - wydyszała. - Beze mnie? No, tak się nie robi!
    Aayla Secura: "You chose a difficult approach to the fortress, Master."
    Quinlan Vos: "It's impossible. So the defenders will not expect us to use it."

  9. #9

    Domyślnie Re: Zbędne Kalorie

    <Kładzie nogi na stół>
    Oj Toth. Dzwoniłam do Ciebie, ale nie odbierałaś, więc nie rób tutaj ochów-fochów, że imraza bez Ciebie.
    I tak jest na razie nudno.

    Aaa przydałoby się jakieś bardziej nastrojowe oświetlenie, czy cuś w tym rodzaju.
    Nooo Toth, co tak stoisz? Siadaj tu obok mnie to sobie poplotkujemy

  10. #10

    Domyślnie Re: Zbędne Kalorie

    Coś się admini spóźniają. Nie możemy zaczynać bez nich, bo nas zdegradują do stopnia normalnych userów. oO Na razie pozostaje nam tylko czekać

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 179 1 2 3 11 51 101 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 2 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 2 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę