<
+ Odpowiedz w tym w±tku
Strona 1 z 154 1 2 3 11 51 101 ... OstatniOstatni
Poka¿ wyniki od 1 do 10 z 1534
  1. #1
    Zafascynowany FNiN Awatar Toth
    Do³±czy³
    Nov 2006
    Wiek
    29
    Posty
    436

    Domy¶lnie Szko³a, szko³a, szko³a... Grrr

    Zak³adam ten temat, bo tak mi siê uwidzia³o. Za mniej wiêcej tydzieñ zaczyna siê nowy rok szkolny, a ja piszê to w ponurym nastroju, bo moja nowa wychowawczyni w gimnazjum bêdzie najgorsza z mo¿liwych. Nie oczekujê tu np. wyrazów wspó³czucia ani planów zabójstwa nauczycielki, tylko komentów na tematy oko³oszkolne.
    Tyle mego.
    Aayla Secura: "You chose a difficult approach to the fortress, Master."
    Quinlan Vos: "It's impossible. So the defenders will not expect us to use it."

  2. #2
    Zaciekawiony FNiN
    Do³±czy³
    May 2007
    Posty
    22

    Domy¶lnie Re: Szko³a, szko³a, szko³a... Grrr

    Na razie staram siê nie my¶leæ o szkole, choæ mam jeszcze do za³atwienia pare spraw wliczaj±c w to tak¿e kupno ksi±¿ek i zeszytów Pó¼niej ju¿ tylko zacznie siê ¿mudne odrabianie lekcji i s³uchanie dennych pouczeñ równie dennych nauczycieli. Teza bolesna, lecz prawdziwa... A tak swoj± drog± to wybra³a¶ sobie dra¿liwy temat

  3. #3
    Zegix Awatar Zegarmistrz
    Do³±czy³
    Jan 2007
    P³eæ
    Posty
    3,648

    Domy¶lnie Re: Szko³a, szko³a, szko³a... Grrr

    Grr... Musia³a¶ przypominaæ...
    Ja o szkole w te wakacje nie my¶le. Zazwyczaj co roku w wakacje to sprz±ta³em pokój. A w tym roku ani pokój nie posprz±tany ani ksi±¿ki nie kupione nawet zdjêæ do szko³y nie zanios³em. Ale siê tym nie przejmujê, bêdzie na to wszystko czas Póki co s± wakacje to nie moja sprawa. To za³o¿enie jest niezwykle wygodne W wakacje trzeba odpocz±æ wiêc to robiê. Wstaje "rano" (10-12 godz.) idê do kibla, gram na kompie\czaytam ksi±¿ki, ogl±dam TV, jadê do babci na rowerze a tam czaytam ksi±¿ki jem pyszny obiad i takie to jest moje odpoczywanie

    P.S. A sk±d wiesz ¿e na najgorszego wychowawcê trafi³a¶, Toth?
    Od brata - ta sama wychowawczyni. Podobno nie jest jaka¶ szczególnie "bad", ale nie umie uczyæ. A to (jak dla mnie) gorzej. // Toth

  4. #4

    Domy¶lnie Re: Szko³a, szko³a, szko³a... Grrr

    Totheñko nie mart siê t± nauczycielk±. Jak ja sz³am do gimnazjum to te¿ mi wszyscy mówili, ¿e najgorsza torba to moja wychowawczyni. A jak widaæ, ja jeszcze ¿yje i mam siê dobrze.

  5. #5
    Zafascynowany FNiN
    Do³±czy³
    May 2006
    Posty
    395

    Domy¶lnie Re: Szko³a, szko³a, szko³a... Grrr

    Oj Zegarmistrzu to Twoje rano to wcale nie w cudzys³owiu. Dla mnie to jest ¶wit, bo bywa³y dni, ¿e wstawa³em o piêtnastej, szesnastej...

  6. #6
    Zafascynowany FNiN Awatar Roxeus
    Do³±czy³
    Aug 2007
    Posty
    270

    Domy¶lnie Re: Szko³a, szko³a, szko³a... Grrr

    Ja wogole nie mysle o szkole w wakacje. Tylko 2 dni przed rozpoczêciem roku szkolnego mysle o niej jak to bedzie nudno...

  7. #7
    Zegix Awatar Zegarmistrz
    Do³±czy³
    Jan 2007
    P³eæ
    Posty
    3,648

    Domy¶lnie Re: Szko³a, szko³a, szko³a... Grrr

    Ja o szesnastej to tylko raz wsta³em. Jak wróci³em z obozu(5-6). Tylko, ¿e wiadomo, ¿e tam to siê k³adziesz 1-2, a wstajesz 7-8. No i jeszcze kilka nocek wogóle nie przespanych.

  8. #8

    Domy¶lnie Re: Szko³a, szko³a, szko³a... Grrr

    No, a ja bym chcia³a nie my¶leæ o szkole, ale siê nie da, bo mo¿liwe, ¿e mi bêdzie kolidowaæ ze szko³± muzyczn± x_X
    I trochê mnie to przera¿a...
    Ksi±¿ek nie kupi³am, bo na spisie jest wypisanych po parê mo¿liwo¶ci na jeden przedmiot (ró¿ni nauczyciele- ró¿ne gusta).
    Z zeszytami te¿ czekam, bo nie wiem czy kupiæ A4 czy A5, bo jeszcze siê przyczepi± do czego¶ "
    No i wreszcie, bêdê musia³a siê zaaklimatyzowaæ w nowej klasie, znale¼æ sobie nowych przyjació³, takie tam.
    Dobrze przynajmniej, ¿e nie bêdê musia³a je¼dziæ na drugi koniec Krakowa.
    Moj± wychowawczyni± bêdzie polonistka (chyba dobrze, bo polski mam rozszerzony).
    No i co najgorsze, w tym liceum w³a¶ciwie nie ma czego¶ takiego jak Samorz±d -.-

  9. #9
    Zaciekawiony FNiN
    Do³±czy³
    Aug 2007
    Posty
    18

    Domy¶lnie Re: Szko³a, szko³a, szko³a... Grrr

    No niestety, czas leci. Ksi±¿ki ja naprzyk³ad kupi³em w czerwcu (przecena) a zeszyty to w ostatni dzieñ wakacji (a potem nieod³±czne zakoñczenie - grill u kolegi ) Ja ide pierwszy raz do gimnazjum i na szczê¶cie mamy spox wychowawczyni... ê... A czy jest u was popularne tzw. kocenie? (karmienie czosnkiem, papryk± chilli, malowanie ró¿nych rzeczy w "urocze"kotki itp... ?)

  10. #10
    Zainspirowany FNiN
    Do³±czy³
    May 2007
    Posty
    129

    Domy¶lnie Re: Szko³a, szko³a, szko³a... Grrr

    Hehe koltunov95 by³o popularne jednak nauczyciele zabronili i teraz pilnuj±.
    Te¿ idê teraz do gimnazjum. Wychowawchyni podobno wredna, ale du¿o znajomych bêdzie w klasie, wiêc przetrwamy
    Ja z charakteru wszystko na ostatni± chwilê odk³adam. (Mo¿e to i ¼le ) Ksi±¿ki kupione w pi±tek (ten co by³) i niektórych nie by³o to dzisiaj reszta Zeszyty itp. tak¿e.
    No niestety szko³a musi kiedy¶ nadej¶æ...

+ Odpowiedz w tym w±tku
Strona 1 z 154 1 2 3 11 51 101 ... OstatniOstatni

Informacje o w±tku

U¿ytkownicy przegl±daj±cy ten w±tek

Aktualnie 1 u¿ytkownik(ów) przegl±da ten w±tek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 go¶ci)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
Odwied¼ nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrze¿one.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Je¶li nie chcesz,
by pliki cookies by³y zapisywane na Twoim dysku
zmieñ ustawienia swojej przegl±darki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoj± w³asn± Familiadê