<
+ Odpowiedz w tym w±tku
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Poka¿ wyniki od 11 do 20 z 24
  1. #11
    Zagorza³y Fan FNiN Awatar Dziobal
    Do³±czy³
    Jun 2009
    P³eæ
    Wiek
    30
    Posty
    1,341

    Domy¶lnie Odp: Pogawêdka na temat ksi±¿ek

    Nie wiem co to za temat, ale:

    POLEæ MI KTO¦ CO¦ DICKA.
    Thx.

  2. #12
    Zafascynowany FNiN Awatar Stempel
    Do³±czy³
    May 2011
    P³eæ
    Posty
    404

    Domy¶lnie Odp: Pogawêdka na temat ksi±¿ek

    Polecam wszystkim powie¶æ historyczn± pt.: "Przygody Meliklesa Greka" Witolda Makowieckiego.
    Kiedy¶ dosta³em od babci i odstawi³em na pó³kê, a potem przeczyta³em w wakacje i bardzo mi siê podoba³a.
    "Nie wiem, jaka broñ bêdzie u¿yta w trzeciej wojnie ¶wiatowej, ale czwarta bêdzie na maczugi"
    Albert Einstein

  3. #13
    Zafascynowany FNiN Awatar Valixy
    Do³±czy³
    Apr 2011
    P³eæ
    Wiek
    28
    Posty
    360

    Domy¶lnie Odp: Pogawêdka na temat ksi±¿ek

    Zapewne wszyscy tutaj znaj± "Miko³ajka", ale jego polecê nawet tym najstarszym, a mo¿e zw³aszcza? Jeszcze jakie¶ trzy lata temu nie bawi³ mnie tak bardzo, mo¿e dlatego, ¿e sama by³am troche dziecinna, ale teraz bomba. Najlepiej skombinowaæ sobie "Nowe przygody Miko³ajka", bo resztê to szybko siê przeczyta.
    "Carpe Diem"
    Moda na ³aciñskie sentencje nie wygas³a

  4. #14
    Moderator FNiN Awatar Mortenka
    Do³±czy³
    Nov 2010
    P³eæ
    Posty
    439

    Domy¶lnie Odp: Pogawêdka na temat ksi±¿ek

    Co poleciæ? Oczywi¶cie pana Cejrowskiego. Pisze genialnie, z ogromnym humorem i lekko¶ci± pióra. "Podró¿nik WC" jego pierwsza ksi±¿ka powala na kolana, a przy "Gringo w¶ród dzikich plemion" ju¿ nie wstaniesz. Ksi±¿ki s± oczywi¶cie o jego wyprawach do Ameryki ?aciñskiej i genialnych sytuacjach jakie mu siê podczas nich przytrafi³y. Co mog³o mu siê przydarzyæ w d¿ungli? A no pomy¶licie pewnie, tygrys go napad³. A nie, bo tygrysy w d¿ungli nie wystêpuj± . Prze¿ycia pan Wojtek ma z lud¼mi, jak np. przeja¿d¿ka ze "sprzedawcami" koki. Le¿eæ ze ¶miechu ¿yczê!

  5. #15
    Zafascynowany FNiN Awatar Stempel
    Do³±czy³
    May 2011
    P³eæ
    Posty
    404

    Domy¶lnie Odp: Pogawêdka na temat ksi±¿ek

    Mam w planie co¶ Tolkiena przeczytaæ. Hobbit by³ super, zastanawiam siê nad Silmarilionem (je¶li pisz±c tytu³ siê nie pomyli³em)
    "Nie wiem, jaka broñ bêdzie u¿yta w trzeciej wojnie ¶wiatowej, ale czwarta bêdzie na maczugi"
    Albert Einstein

  6. #16
    Zafascynowany FNiN Awatar KetevaN
    Do³±czy³
    Jul 2010
    P³eæ
    Wiek
    32
    Posty
    283

    Domy¶lnie Odp: Pogawêdka na temat ksi±¿ek

    Pisze siê Silmarillion (przez dwa "l"), polecam oba przez Ciebie wymienione.

  7. #17
    Zafascynowany FNiN Awatar Valixy
    Do³±czy³
    Apr 2011
    P³eæ
    Wiek
    28
    Posty
    360

    Domy¶lnie Odp: Pogawêdka na temat ksi±¿ek

    Rozwa¿y³am seriê "Gone"... I koniec mieszanych uczuæ, o których pisa³am w innym temacie. Zakocha³am siê w tym. Nigdy szybciej nie czyta³am. Na razie dwie czê¶ci. Chcia³am zaczekaæ na jak±¶ okazjê, bo ostatnio ju¿ za du¿o prezentów wy³udzi³am, ale mam siedzieæ tak do Gwiazdki? Druga po³owa roku jest do bani, nigdy nie ma okazji na prezenty :/ W ka¿dym razie nie dam rady, zamawiam fazê trzeci± i czwart±. Jestem cholernie ciekawa, jak siê to wszystko wyja¶ni...
    "Carpe Diem"
    Moda na ³aciñskie sentencje nie wygas³a

  8. #18
    Zainspirowany FNiN Awatar Koalax3
    Do³±czy³
    Jul 2011
    P³eæ
    Wiek
    26
    Posty
    122

    Domy¶lnie Odp: Pogawêdka na temat ksi±¿ek

    Mi mama na razie przesta³a kupowaæ ksi±¿ki (za du¿o czytam) wiêc zajrza³am na strych znalaz³am nawet kilka ciekawych tytu³ów miêdzy innymi : "Tropem tajemnicy", "Skarby ¶niegu", "Mister Hopkins wnuk Sherlocka"

  9. #19
    Zafascynowany FNiN Awatar Valixy
    Do³±czy³
    Apr 2011
    P³eæ
    Wiek
    28
    Posty
    360

    Domy¶lnie Odp: Pogawêdka na temat ksi±¿ek

    Wiem, co jeszcze polecê - podrêcznik "Fizyka i astronomia dla ka¿dego"! ¦miejcie siê, ale nie mogê siê oderwaæ...
    "Carpe Diem"
    Moda na ³aciñskie sentencje nie wygas³a

  10. #20
    Zaciekawiony FNiN Awatar Arwena
    Do³±czy³
    Aug 2010
    P³eæ
    Wiek
    29
    Posty
    14

    Domy¶lnie Odp: Pogawêdka na temat ksi±¿ek

    Ja zawsze i wszystkim polecam "W³adcê Pier¶cieni" oraz "Przeminê³o z wiatrem" - te ksi±¿ki s± z dwóch ró¿nych ¶wiatów, ale je uwielbiam.

    Ostatnio zachwyci³a mnie te¿ "Gra o tron" George'a R.R. Martina.

    Jestem te¿ fank± Andrzeja Pilipiuka i uwielbiam wszystkie jego ksia¿ki, najbardziej trylogiê "Kuzynki".

    Generalnie raczej czytam Fantastykê, chocia¿ lubiê te¿ literaturê piêkn±, jak np. "Duma i uprzedzenie"
    Nie na zawsze przykuci jeste¶my do krêgów ¶wiata, poza nimi za¶ istnieje co¶ wiêcej ni¿ wspomnienie.

+ Odpowiedz w tym w±tku
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni

Informacje o w±tku

U¿ytkownicy przegl±daj±cy ten w±tek

Aktualnie 1 u¿ytkownik(ów) przegl±da ten w±tek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 go¶ci)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
Odwied¼ nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrze¿one.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Je¶li nie chcesz,
by pliki cookies by³y zapisywane na Twoim dysku
zmieñ ustawienia swojej przegl±darki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoj± w³asn± Familiadê