<
Zamknięty wątek
Strona 2 z 12 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 112
  1. #11
    Zafascynowany FNiN
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    395

    Domyślnie Re: Pub "Tramwajarz"

    Otoczony był przez Roverbota, Rollkina, Toth i Zegarmistrza. Zerwał się na równy nogi i uderzył Rollkina w brzuch.
    -Ej! To ja cię znajduję pod pubem w niewyjaśnionych okolicznościach a ty mi tak odpłacasz?? - Rollkin odszedł sprawdzic, czy przpadkiem nie dostał obrażeń wewnętrznych (xD)
    -Za... zaraz? Jaki pub? Toth jest wolna?? Przecież Rollkin uderzył mnie gromnicą?? A... a roverbot mu pomagał...- Zegarmistrz podsunął mu szklankę coli.
    -Ja?? Jakby ci to powiedzieć? Od jakiejś półtorej godziny siedzę w pubie i nie sądzę, żebym kiedykolwiek był zły i pomagał Rollkinowi w uderzaniu cię gromnicą... Chya, że... - roverbot był nieco skołowany. - O, wraca Rollkin? Nic ci nie jest?? A... Czy kiedykolwiek miałeś coś do czynienia z gromnicą?

  2. #12
    Fan FNiN Awatar BartG
    Dołączył
    Dec 2006
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    573

    Domyślnie Re: Pub "Tramwajarz"

    - Mhhh, chyba tak ale nic z tego nie pamiętam. Wiem że coś komuś nią zrobiłem. Ale komu? I co? Nie pamiętam. Napijmy się lepiej po browarku (xD) to może mi się przypomni. Ja stawiam.
    - 3 browary poprosze!!
    - 14.93 zł
    Rollkin zajrzał do kieszeni i uświadomił sobie, że nie wziął pieniędzy. Na szczęście w drzwiach pojawił się BartG i zaproponował, że on zapłaci.
    Wszyscy wspólnie usiedli przy stoliku i zaczęli wspominać czas jak na forum byli tylko oni. Lecz każdy powoli zasypiał...

  3. #13
    Fan FNiN Awatar bim
    Dołączył
    May 2006
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    756

    Domyślnie Re: Pub "Tramwajarz"

    Bim się otrzasnął. Znajdował się w celi podobnej do tej w której znajdowała sie TOTH, ale czegoś tu brakowalo.
    - Gdzie się podziała TOTH? - wystraszył się BIM. Nagle spostrzegł, że siedzi związany na krześli.
    - Rollkin ... - pomyślał BIM -, ale czemu nie stracil praw administratora? Będę musiał iść z tym do supportu PHPBB.
    Nagle do celi wpadł Zegarmistrz. Rozwiązał BIM'a.
    - Szybko - poganiał - zanim zjawi się ROLLKIN i ROVERBOT.
    - To ROVERBOT współpracuje z ROLLKINEM? - spytał BIM.
    - Pogadamy o tym później - odpowiedział Zegramistrz.
    Udali sie do piwnic starego małego domku. Toth już tam była, widać Zegarmistrz ją uwolnił.
    - Musimy dostać się do Panelu Administracyjnego na wschód od kościółka - wtedy będziemy mogli zabrać im prawa administartora i uwolnić mojego brata.
    - BIM, muszę Ci o czymś powiedzieć. W śnie, twój brat współpracuje z ROLLKINEM i ROVERBOTEM. - zasmuciła sie TOTH.
    - Cooo?! - krzyknoł BIM - Przecież on zna hasło do Panelu. Szybko zamknijcie oczy! - rozkazał BIM. - Tak nie może nas śledzić. Zegarmistrz ty możesz otworzyć twój przycisk do Podglądu się zepsuł.
    - Jaki przycisk? - spytał Zegarmistrz.
    - Nie ważne, później Ci wytłumacze. Narazie będziesz musiał nas prowadzić.
    ...

  4. #14
    Zegix Awatar Zegarmistrz
    Dołączył
    Jan 2007
    Płeć
    Posty
    3,648

    Domyślnie Re: Pub "Tramwajarz"

    - Okej... Dokąd idziemy?
    - Pamiętasz te kościółek?
    - To nie jest kościółek tylko Kościół.
    - Dobra, nie ważne. No to pamiętasz ten kościół?
    - Kościół!!! Z wielkiej litery!!
    - Co o czym ty mówisz? - zdziwiła się Toth.
    - Ja coś mówię? Właśnie chciałem się zapytać dokąd idziemy.
    - Nieważne...
    - Jak to nieważne dokąd idziemy przecież...
    - Idziemy do tego koś...Kościoła - odpowiedział już nieco wkurzony BiM.
    Zegarmistrz zaprowadził przyjaciół pod drzwi Kościoła i zobaczył tam coś dziwnego. Dwa wielkie psy grały w szachy.
    - Widzicie to?
    - Ale niby co? - zapytał BiM
    Na miejscu psów leżały teraz tylko dwa liście.
    - Nic. Nieważne. Gdzie mamy teraz iść?

  5. #15
    Zafascynowany FNiN Awatar MART-X
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    235

    Domyślnie Re: Pub "Tramwajarz"

    Tym czasem po stronie jawy...
    Wtem do pubu wszedl przemoknienty, zakapturzony, ubrany w palatkę gość. Wszyscy na niego spojrzeli. W "Tramwajarzu" zapadła cisza. Po chwili milczenia koleś ściągnął kaptur i okazało się, że to był... MART-X!
    -Poprosze H2O z sokiem!!!- krzyknął do "pubmana", po czym obudził Toth i powiedział że będzie musiała zapłacić za jego picie. - Podobno wszystko na twój koszt? - Toth krzyknela z przerażenia i powiedziała.
    - Oczywiście! Ale co sie teraz stanie z BIM'em i Zegarmistrzem?
    - O co ci chodzi? - zapytał nowy gość.
    - Nie czytałes ostatnich postow w tym temacie?! - zapytała Toth.
    - A! Już cię rozumiem - odpowiedzial Mart-x. - Obudźmy ich! - zaproponował.
    - Nie! - krzyknęła - musimy im pomoc bo inaczej nigdy nie skończymy tego snu!
    - Dobra tylko jak szybko zasnąć - zastanowił się. Po chwili milczenia krzyknął - Ej pubman! Dawaj dwie cole ze środkiem nasennym! - po chwili na podłodze leżeli jak pijacy z kuflami coli Toth i MART-X.

  6. #16
    Zafascynowany FNiN Awatar Toth
    Dołączył
    Nov 2006
    Wiek
    29
    Posty
    436

    Domyślnie Re: Pub "Tramwajarz"

    Toth przyklękła przy szachownicy. Z dziwną miną dotknęła hetmana bez głowy: korona drugiego miała bardzo ostre krawędzie.
    - Pierścień Roverbota... - szepnęła.
    Poczuła, że coś rusza się w kieszeni jej bluzy. Sięgnęła tam ostrożnie i wyciągnęła szczurka, tego samego, który zaprzyjaźnił się z nią w celi. Znów spojrzała na szachownicę - teraz widniał na niej czerwony, duży napis "HTML".
    - To jest to... - szepnęła.
    - Co? - słyszała Zegarmistrza jak zza ściany. Czuła, jakby w mózgu zapaliła jej się lampka.
    - HTML... - powiedziała wolno. - To jest to... Chłopaki, to jest to! HTML!
    - Co?
    Toth zlekceważyła zdumienie przyjaciół i skoncentrowała się mocno, Zegarmistrz zobaczył, jak wszystkie jej mięśnie napięły sie do granic wytrzymałości... i po chwili pojawił się przed nią mały monitor i klawiaturka.
    - Bim, chodź no tutaj! Jakie jest hasło do panelu administracji?
    - A na co ci ono?
    - Skoro tamci je znają, to trzeba je zmienić!
    Bim szybko wklepał się do panelu.
    - Ok, jakie?
    Toth rzuciła pierwsze, co przyszło jej na myśl:
    - Dmkdofon.
    - Dmkdofon? - zdziwił się Zegarmistrz. - A skąd ci dmkdofon?
    - Nieważne, szybko!
    Bim szybko klawiszował w panelu administracji.
    - Załatwione - oznajmił po chwili.
    - Good work - skomentowała Toth. - Daj mi na chwilę dostęp, mam pomysła.
    - Pomysł - poprawił automatycznie Zegarmistrz.
    - Whatever! - syknęła Toth, zaczynając się denerwować. - "Cells"=ZZ Plural Z Alpha ZZ Plural Alpha="creak" AA Sigular A Omega AA Singular Omega="locked" - mruknęła. Zmieniła "creak" na "silent" i "locked" na "open". Wklepała się do innej części panelu i zaklęła cicho. Nagle znieruchomiała, patrząc na szczurka. - HTML... - mruknęła. Na jej twarzy pojawił się złośliwy uśmieszek. - Zrobimy im małą niespodziewankę!
    - Chyba niespodziankę?
    - Whatever - powtórzyła przez zaciśnięte zęby Toth. - Nie mamy czasu na zagadki lingwistyczne. Gdzieś tu musi być... No pokaż się... Pokaż się, mówię... Wyłaź... No wyłaź... Wyłaź, do cholery... Wyłaź stamtąd, k***a... Mam cię!
    Na ekranie pokazał się napis
    BFBF80="rat from cell"
    size=160:300:250
    color=#BFBFFF
    status=neutral
    )(
    Toth zachichotała złośliwie, zmieniając "rat" na "Tajellah". Do każdej liczb dopisała 3 zera, "neutral" zamieniła na "Toth's friend" i wdusiła klawisz enter.
    W miejscu szczurka stał olbrzymi, trójgłowy ryś ze skorpionm kolcem na końcu ogona.
    Toth pewnie podeszła do niego i pogłaskała po jednym z łebków.
    - Co robimy? - zapytała, szczerząc zęby.
    Aayla Secura: "You chose a difficult approach to the fortress, Master."
    Quinlan Vos: "It's impossible. So the defenders will not expect us to use it."

  7. #17
    Fan FNiN Awatar bim
    Dołączył
    May 2006
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    756

    Domyślnie Re: Pub "Tramwajarz"

    - Jak ty żeś to zrobiła? - spytał zdziwiony BIM. - Dżizas, nawet ja tak nie umiem!
    Bim wklepał coś w klawisze i na ekranie pojawił się obraz kilkudziesięciu monitorów z napisem "Wstęp wzborniony".
    - Ok, hasło udało się zmienić. Mam też troszkę dziwny pomysł... Toth! Nie dałobysię zmienić rozmiarów roverbota, rollkina i bartg? Jakbysmy ich zmniejszyli nic by nam nie zrobili.
    - Będzie trudno, ale spróbuję - powiedziała Toth.
    Toth ciągle klikała i klikała. Po godzinie powiedziała:
    - Nie da się, Rollkin i inni zmienili prawa administratora.- oznajmiła Toth.
    Nagle na ekranie pojawil się 7 guzik z podpisem MART-X.
    - Ktoś wlogował sie do naszego snu... - bim groźnie spojrzał an Toth.
    - No co, myslałam, że po stronie snu potrzebujemy pomocy, a MART chciał pomóc. - usprawiedliwiła się Toth
    - Dobrze, dobrze, tylko wydaje mi się, że MART wylądował po tej złej stronie, inaczej pojawiłby sie obok ciebie. Aha, zamykam sen. - BiM wklepał coś w klawiaturę - teraz, mamy równe szansę, nikt nie powinien się tu dostać, chyba, że ktoś z snu go zaprosi...

  8. #18
    Zafascynowany FNiN Awatar Toth
    Dołączył
    Nov 2006
    Wiek
    29
    Posty
    436

    Domyślnie Re: Pub "Tramwajarz"

    - Wracając do twojego pierwszego pytania: zdaniem niektórych za bardzo zagłębiam się w uniwersa z książek fantasy, ale powiedz mi ktoś, że źle że włamywałam się do pokoju brata, żeby czytać o D&D. Powiedz mi ktoś, że za bardzo interesuję się Matrixem. Powiedz mi ktoś tylko, że niepotrzebnie uczyłam się na pamięć całego greckiego alfabetu... - Toth roześmiała się na widok zdumienia na twarzy Bima. - Co teraz robimy?
    Aayla Secura: "You chose a difficult approach to the fortress, Master."
    Quinlan Vos: "It's impossible. So the defenders will not expect us to use it."

  9. #19
    Zafascynowany FNiN
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    395

    Domyślnie Re: Pub "Tramwajarz"

    Roverbot nagle zbudził się. Dalej siedział w pubie, wszyscy oprócz niego spali. Nie chciał zasnąć. Czuł, że to sprawiło by coś niedobrego. Zamówił bardzo mocną kawę i postanowił obudzić całą resztę. Coś mu mówiło, że teraz nikt nie powinien być po sennej stronie.
    Jednak wszyscy spali wyjątkowo mocno, zwłaszcza Toth i nowo przybyły Mart, którzy wypili środek nasenny, jak powiedział mu barman. Roverbot miał już kiedyś problemy ze snem, dawno temu. Postanowił udać się do Instytutu Snów, gdzie naukowcy mogli nagrać jego sen, jak film. Opuścił "Tramwajarza".
    ...
    -Co jest - zapytał Bim, widząc zanikający jak w cieniu monitor i guzik roverbota, których po chwili wogóle nie było.
    -To tak jakby... Całkowicie opuścił ten sen... - odparł Zegarmistrz - Tylko czemu? Jak? I czy wróci? A może wróci po naszej stronie?

  10. #20
    Zafascynowany FNiN Awatar Toth
    Dołączył
    Nov 2006
    Wiek
    29
    Posty
    436

    Domyślnie Re: Pub "Tramwajarz"

    Toth zgrzytnęła zębami.
    - No to mamy mały ambaras... Dzięki, stary. Po prostu dzięki. Pletnię mogę ci wybaczyć, ale monitorek nie. Bim, znasz się na HTML-u, na pewno lepiej niż ja. Powodzenia wszystkim życzę. Thor - zwróciła się do trójgłowego rysia - słuchaj ich, bardzo cię proszę.
    Ryś skinął głowami.
    - Co chcesz zrobić? - spytał Bim, ale odpowiedź nie nadeszła.
    Toth znów przyklękła, koncentrując się. Po jej skroniach pociekły strużki potu, ale nie przestawała. Gdy czuła, że już więcej nie wytrzyma, mały komputer znów pojawił się przed nią. Dziewczyna oparła się czołem o ziemię - w życiu nie czuła się gorzej. Po raz pierwszy poczuła słaba, tak przeraźliwie i obezwładniająco słaba, że nie była w stanie zrobić nic. Przewrociła się na bok, wprost na zimny bruk ulicy przed Kościołem. "Ten sen ma tą wadę, że nie da się stracić przytomności" pomyślała. Wszystko słyszała jak zza grubego muru, nie mogła otworzyć oczu.
    Aayla Secura: "You chose a difficult approach to the fortress, Master."
    Quinlan Vos: "It's impossible. So the defenders will not expect us to use it."

Zamknięty wątek
Strona 2 z 12 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę