<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 2 3 4
Pokaż wyniki od 31 do 39 z 39
  1. #31

    Domyślnie Odp: Wasze tempo czytania

    Ja mam to samo, co niektórzy poprzednicy: spadło mi strasznie tempo czytania książek i coraz częściej muszę się do nich przymuszać. Chociaż jak już zacznę, to nie można mnie oderwać i nie docierają do mnie żadne bodźce z zewnątrz. Czasem mogę nawet komuś coś odpowiedzieć, a później nie pamiętam nawet, że ktoś coś do mnie mówił Nigdy nie patrzyłem, ile czasu czytam jedną stronę. To zależy od stopnia zainteresowania pozycją. Wiem natomiast, że dwie ostatnie części HP przeczytałem w 2 dni (każda).
    Moje posty zawierają tylko i wyłącznie moją własną opinię, chyba, że jest napisane inaczej.
    __________________________________________________ _________________________

    Infrastruktura Polski i nie tylko:

  2. #32
    Zainspirowany FNiN Awatar Koalax3
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Wiek
    26
    Posty
    122

    Domyślnie Odp: Wasze tempo czytania

    Ja czytam zdecydowanie za szybko, świat zero przeczytałam w 10 godzin

  3. #33
    Zaciekawiony FNiN Awatar Adka
    Dołączył
    Oct 2012
    Płeć
    Wiek
    28
    Posty
    40

    Domyślnie Odp: Wasze tempo czytania

    Ja czytam 15 stron na godzinę. Wiem, że to bardzo wolno, bo mój wujek czyta jedną stronę w minutę, więc jak jest np. 120 stron to 2 godziny i skończył.

  4. #34
    Super Moderator FNiN Awatar Jasti
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    2,728

    Domyślnie Odp: Wasze tempo czytania

    Tylko wiesz, strony to słaby wyznacznik. Są różne czcionki, rozmiary, wielkości marginesów, rozmiar strony i tym podobne czynniki. Ciężko określić jednoznacznie czy 15 stron to dużo czy mało, jeżeli nie wiemy o jakich konkretnie mówisz
    "Bar Najlepsze Żeberka Hargi w pobliżu portu prawdopodobnie nie zalicza się do najlepszych lokali miasta. Obsługuje klientów, którzy preferują ilość nad jakość i rozbijają stoły, jeśli jej nie dostaną. Nie szukają potraw wyszukanych czy egzotycznych, ale wolą dania konwencjonalne, jak embriony ptaków nielotów, mielone organy w powłoce jelit, plastry ciała świń czy bulwy bylin przypalane w zwierzęcym tłuszczu; w ich gwarze określa się je jako jajka, kiełbasę, bekon i frytki."

  5. #35
    Zaciekawiony FNiN Awatar Rademedes
    Dołączył
    Oct 2012
    Płeć
    Posty
    14

    Domyślnie Odp: Wasze tempo czytania

    To zależy od książki, ale ostatnio przeczytałam ok. 480 stron w dzień.

  6. #36
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    Dec 2010
    Płeć
    Wiek
    26
    Posty
    4

    Domyślnie Odp: Wasze tempo czytania

    30 s też bardzo lubię czytać , ale 16 s! Matko kochana, niezły jesteś.
    Ostatnio edytowane przez Drago ; 16-10-12 o 20:27

  7. #37
    Zaciekawiony FNiN Awatar Adka
    Dołączył
    Oct 2012
    Płeć
    Wiek
    28
    Posty
    40

    Domyślnie Odp: Wasze tempo czytania

    Te 15 stron to właśnie FNiN, wydanie dla Biedronki, wiem, że słabo, ale czytam po ciemku przy latarce i może to też ma wpływ na szybkość.

  8. #38
    Zainspirowany FNiN Awatar Nika_ Mickiewicz
    Dołączył
    Oct 2012
    Płeć
    Wiek
    23
    Posty
    74

    Domyślnie Odp: Wasze tempo czytania

    To trochę bezsensu. Przeczytałam w 20 sekund i nic nie zrozumiałam, a w czterdzieści już tak. Nie da się tak naprawdę tego zmierzyć, bo wychodzi coś nielogicznego.
    Ostatnio edytowane przez Drago ; 02-11-12 o 12:39
    "Cicho, szeroko jak okiem spojrzenie śle, jakie się snują marzenia w błękitnej spowite mgle, w błękitnej spowite mgle..."

  9. #39
    Super Moderator FNiN Awatar Jasti
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    2,728

    Domyślnie Odp: Wasze tempo czytania

    Ale mówiąc/pisząc 'tempo czytania' mamy na myśli tempo czytania ze zrozumieniem, a nie przebiegania wzrokiem po tekście, to chyba oczywiste... Nie wiem o czym mówisz 'to', ale jedna osoba przeczyta 'to' ze zrozumieniem w 20 sekund, Ty w 40, a komuś innemu zajmie to dwie minuty. O tym jest ten temat.
    "Bar Najlepsze Żeberka Hargi w pobliżu portu prawdopodobnie nie zalicza się do najlepszych lokali miasta. Obsługuje klientów, którzy preferują ilość nad jakość i rozbijają stoły, jeśli jej nie dostaną. Nie szukają potraw wyszukanych czy egzotycznych, ale wolą dania konwencjonalne, jak embriony ptaków nielotów, mielone organy w powłoce jelit, plastry ciała świń czy bulwy bylin przypalane w zwierzęcym tłuszczu; w ich gwarze określa się je jako jajka, kiełbasę, bekon i frytki."

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 2 3 4

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę