<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 60
  1. #11
    Zainspirowany FNiN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    129

    Domyślnie Re: Eragon, Najstarszy i ...Imperium

    No możliwe, że czyjeś prawdziwe imię. Brom umarł zabierając ze sobą do grobu mnóstwo tajemnic.

    Jak uważacie jakiego koloru będzie 3 smok ? W miarę logicznym myśleniem powinien być zielony gdzieś też czytałem, że ma by zielony. Jak wy uważacie?

  2. #12
    Zegix Awatar Zegarmistrz
    Dołączył
    Jan 2007
    Płeć
    Posty
    3,648

    Domyślnie Re: Eragon, Najstarszy i ...Imperium

    Nigdy nic nie wiadomo, autor może celowo wymyślić jakiś inny kolor, żeby było bardziej zaskakująco... Ale mi też się wydaje, że to będzie zielony P.S.
    Polecam stronę saphira.pl

  3. #13
    Zafascynowany FNiN
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    254

    Domyślnie Re: Eragon, Najstarszy i ...Imperium

    3 smok to zapewne smok galbatorixa wydaje mi sie ze moze miec kolor czarny a propos dziedzictwa nie wiecie kiedy ma sie ukazac imperium

  4. #14
    Zainspirowany FNiN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    129

    Domyślnie Re: Eragon, Najstarszy i ...Imperium

    Według mnie 3 smok to na pewno nie jest smok Galba
    Zostały 3 smocze jaja:
    1 = Saphira (Wykluła się dla Eragona)
    2 = Cierń (Wykluł się dla Murtagha)
    3 = Niewiadomo i to według mnie ( a raczej na pewno) jest ten 3 smok tylko ciekawe dla kogo się wykluje...

    A co do premiery Imperium, data jest jeszcze nie znana, jednak premiera w ameryce raczej będzie już w tym roku czyli po polsku możemy się spodziewać kilka miesięcy po orginale
    Ten fragment 3 części ukazał się już dawno W wersji Delux Najstarszego Tak się składa, że mam w domu...

  5. #15
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    18

    Domyślnie Re: Eragon, Najstarszy i ...Imperium

    Ja przeczytałem tylkko Eragona, bo u nas w księgarni nie wiedzą chyba co to Najstarszy

  6. #16
    Zainspirowany FNiN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    129

    Domyślnie Re: Eragon, Najstarszy i ...Imperium

    No to szkoda
    Jednak polecam jakoś sobie załatwić, gdyż Najstarszy jest na prawdę ciekawy.
    A jak wrażenia po pierwszej części? Podobała się?

  7. #17
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    18

    Domyślnie Re: Eragon, Najstarszy i ...Imperium

    Jacha ! tyle ją razy przeczytałem że znam "prawie " na pamieć. Nie wie ktoś gdzie moge znaleźć e-booka Najstarszego? (czytałem fragmenty i mi sie podoba jak 1 cześć)

  8. #18
    Zainspirowany FNiN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    129

    Domyślnie Re: Eragon, Najstarszy i ...Imperium

    Link do Eragona oraz Najstarszego w wersji e-book :http://rapidshare.com/files/26437113...olini.rar.html
    Polecam kżdemu kto nie czytał

    PS: Jak wynika z oświadczenia zawartego na stronie:
    http://www.shurtugal.com/?id=trilogy/book3/indexProwadzonej międzyinnymi przez samego Christophera Paoliniego.
    Data wydania "Imperium" (Przypominam, że tytuł nie jest pewny) to... lato 2008 Smutna wiadomość, gdyż Imperium było zapowiadane na początek tego roku, ale... Z tego oświadczenia wynika również, że kolor okładki najprawdopodobniej będzie zielony tak jak 3 smok (Czyli dobrze przypuszczałem )

    PS 2 : Z oświadczenia telefonicznego wydawnictwa MAG trzecia część ma mieć około dwa razy tyle stron co druga Czyli możemy się spodziewać ponad 1000 stronnicowego książyska Będzie co czytać

  9. #19
    Zainspirowany FNiN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    129

    Domyślnie Re: Eragon, Najstarszy i ...Imperium

    Z góry przepraszam wszystkich adminów i moderatorów za ten double post, ale chciałbym, aby wiele osób zobaczyło tą wiadomość, a jeżeli zedytuje to mało kto to zobaczy. Jak tylko pojawią się tu nowe posty czyli temat będzie gdzieś w tych "aktualnych" to ja, albo ktoś inny połącze te 2 posty.
    Otóż 31.10.2007 na portalu http://www.spahira.pl pojawiłsię następujący news:

    "Random House udostępniło nagranie Christophera Paoliniego, z jego domu w Montanie. Autor mówi oczywiście o serii Dziedzictwo. Informuje, w nim o tym, że trylogia, nie tak jak zapowiadano będzie się składać z trzech tomów (i jakby wskazywała na to sama nazwa), a z
    CZTERECH! Zdradza też oficjalnie ważną rzecz: na końcu 3 tomu umrze jeden z głównych bohaterów.

    Przetłumaczony fragment wypowiedzi z filmu, w której jest wyjaśnienie ów decyzji:

    Rozpocząłem pisanie serii Dziedzictwo dziewięć lat temu, kiedy miałem piętnaście lat. Wówczas, nie wyobrażałem sobie nawet, że napiszę trzy tomy, a co dopiero, że zostaną opublikowane? mówi Paolini. Kiedy dotarłem do trzeciego tomu, zdałem sobie sprawę, że cała opowieść i wszystkie jej wątki są na tyle rozbudowane, że nie zmieszczą się w jednym tomie. Po tylu latach zdałem sobie sprawę, że aby zachować się w zgodzie ze sobą i być uczciwym wobec postaci Dziedzictwa, muszę rozdzielić zakończenie książki na dwa tomy.



    Podano też datę publikacji w USA i UK: 23 WRZEŚNIA 2008. Natomiast w Polsce trzeci tom Dziedzictwa ukaże się najpóźniej w listopadzie 2008, jak podaje wydawnictwo MAG.

    Obejrzyj nagranie http://alagaesia.com/kvetha/"


    Wszyscy fani mogą się cieszyć. W przyszłym roku będzie sporo czytania. Najpierw Imperium, później (mam nadzieję) kolejna część FNiN. Zapowiada się ciekawie xD.

  10. #20

    Domyślnie Re: Eragon, Najstarszy i ...Imperium

    Spóźniłem się... Ja chciałem to napisać, dosłownie przed chwilą... No cóż. 4 części... Zajebioza. Jestem za.

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę