<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 60
  1. #21
    Zafascynowany FNiN Awatar Jaguar
    Dołączył
    Jan 2007
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    305

    Domyślnie Re: Eragon, Najstarszy i ...Imperium

    Ciekawe kto zginie. Jak myślicie? Mnie się wydaje, że może to być Roran.
    http://www.000webhost.com/440646.html
    Darmowy i stabilny hosting, polecam i zachęcam do rejestrowania się.

  2. #22
    Zainspirowany FNiN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    129

    Domyślnie Re: Eragon, Najstarszy i ...Imperium

    Zależy kogo zaliczymy do głównych bohaterów. Jeżeli uznajemy tam (poza Eragonem i Roranem) Arye i Orika to mi się wydaje, że ktoś z nich. Jeżeli Eragon i Roran to myślę, że to będzie Eragon. Zginie w pojedynku z Galbatorixem, a 3 jeździeć dopiero go rozwali. Ciekawie ( choć smutno) by było.

  3. #23
    Zainspirowany FNiN
    Dołączył
    Dec 2006
    Wiek
    30
    Posty
    84

    Domyślnie Re: Eragon, Najstarszy i ...Imperium

    ja eragona i najstarszego prazeczytałam na wakacjach i muszeprzyznać ze to switne ksiazki...bardzooooooooo wciągające...a co dokoloru smoka to obstawiam żółty, albo fioletowy...(moje ulubionekolory)

  4. #24
    Zainspirowany FNiN
    Dołączył
    Oct 2007
    Wiek
    29
    Posty
    180

    Domyślnie Re: Eragon, Najstarszy i ...Imperium

    A może Murthag? Na przykład podczas walki Eragon - Galbatorix stwierdzi, że jednak chce być po dobrej stronie, obroni brata i umrze z rąk Galbatorixa?

    Wiem, że trochę zagmatwane, ale nawet by pasowało...

  5. #25

    Domyślnie Re: Eragon, Najstarszy i ...Imperium

    No, Susan ciekawy pomysł.

    Tylko ja tak lubię Murthaga

    A Eregon chyba nie zginie w "Imperium". Jeśli dobrze pamiętam (dawno czytałam "Eragona") to w przepowiedni Angeli była mowa o tym, że Eragon będzie dłuuuuugo żył.

  6. #26
    Zainspirowany FNiN
    Dołączył
    Oct 2007
    Wiek
    29
    Posty
    180

    Domyślnie Re: Eragon, Najstarszy i ...Imperium

    Też Murthaga lubię, więc szkoda by było, ale przynajmniej by się "nawrócił". Co do śmierci Eragona, to myślę, że nie umrze w "trójce". To tak jakby Rowling zabiła Harry'ego Potter'a w "Księciu Półkrwi". Mało prawdopodobne.

  7. #27
    Zainspirowany FNiN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    129

    Domyślnie Re: Eragon, Najstarszy i ...Imperium

    No... niestety bo głębszym przemyśleniu muszę wam rację przyznać xD Eragon na pewno nie zginie, chociażby ze względu na przepowiedzię On najprawdopodoniej (razem z Aryą) opuści Alagaesię. Murtagh jakoś nie przypadł mi do gustu. Taki był zarozumiały na poczatku i końcu, ale kto wie może za łatwo go oceniłem. Kolor 3 smoka - odwieczne pytanie. Jednak ja nadal mam ndzieję na zielony. Już dawno uznałem , że tak będzie najlepiej.

  8. #28

    Domyślnie Re: Eragon, Najstarszy i ...Imperium

    Płeć żeńska lubi Murthaga xD Jakiej dziewczyny o nirgo nie spytam to się wypowiada o nim pozytywnie.

    Kobiety lecę na tekie troche "czarne charaktery"

    Eragon natomiast jest za dobry i przez to mało pociągający

    Taki wykład wam mały zrobiłam ;]

  9. #29
    Zainspirowany FNiN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    129

    Domyślnie Re: Eragon, Najstarszy i ...Imperium

    Wiesz co Nima? Wstyd! Tak człowieka zdołować... teraz się niedowartościowany czuję xD A tak naprawdę, galbatorix nie wyjdzie z ukrycia dopóki ma Murthaga, a ten nie może go zdradzić, ponieważ przysiągł w pradawnej mowie. Jeżeli Galbatorix ruszy cztery litery, aby rozprawic się z Eragonem to Murthag może przezyć. Jeżeli postawi wszystko na swojego ucznia to niestety... Płeć piękna będzie zawiedziona.

  10. #30
    Zaciekawiony FNiN Awatar Siostra Manfreda
    Dołączył
    Oct 2007
    Płeć
    Wiek
    29
    Posty
    26

    Domyślnie Re: Eragon, Najstarszy i ...Imperium

    Ja też lubię Murthaga jest najfajniejszy z nich wszystkich Mnie sie strasznie podobała książka "Najstarszy". "Eragon" też był fajny, ale w najstarszym już główny bohater nie był taką sierotą (sorry, że tak mówię). I w "Najstarszym" był jakiś wątek miłosny =D I zakończenie jak dla mnie było zaskakujące

    Nie chciałabym, żeby Arya zginęła, ani Murthag, ani Eragon. Może zginąć Roran bo ja niby go lubię, ale tak naprawdę go nie znam.

    A Murthag jest zarąbisty

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę