<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 8 z 55 PierwszyPierwszy ... 6 7 8 9 10 18 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 544
  1. #71
    Zegix Awatar Zegarmistrz
    Dołączył
    Jan 2007
    Płeć
    Posty
    3,648

    Domyślnie

    Rozmowy toczą się tylko w HydeParku, bo nie ma o czym gadać. To jest forum dla fanów FNiN, a o tej książce jest teraz mało wiadomości. Jak wyjdzie następna część, do sal kinowych trafi film o FNiN, pojawi się kolejna wiadomość o tej serii książek czy FNiN BSR będzie dostępna wysyłkowo albo Toth ją przepisze(kochana Toth ) na pewno to skomentujemy, bo to jest forum fanów tej książki.

    I jeśli możesz to mów do mnie w Wołaczu Zegarmistrzu(jeśli nie chcesz to nie). I nie myśl, że nie chce żebyś pisał na tym forum, bo im więcej użytkowników ty lepiej. I nie obrażaj się na mnie. Ja chce tylko wyrazić swoje zdanie. W końcu to HydePark .

  2. #72
    Zafascynowany FNiN Awatar Avalyah
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    328

    Domyślnie

    Hohoho, nareszcie coś się dzieje Szkoda, że tylko kłótnie, ale zawsze coś. Zakończmy już tę dyskusję, nie ma sie co sprzeczać. Jak zaczynałem na tym forum też miałem 13 postów dziennie, ale doszedłem do wniosku, że to tylko zwykłe ich nabijanie i od tej pory piszę tylko na ciekawe dla mnie tematy/ciekawe posty.
    Mimo, że to jest ględzenie na arenie proponuję zakończyć już dyskusję na temat offtopu

  3. #73
    Zafascynowany FNiN
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    395

    Domyślnie

    Ja mam propozycję do Fana. Weź rozpętaj taką kłótnię w dziale o FNiN (na temat oczywiście). I od razu forum się ożywi.

  4. #74
    Zafascynowany FNiN Awatar Toth
    Dołączył
    Nov 2006
    Wiek
    29
    Posty
    436

    Domyślnie

    Jezus Maria... offtop o offtopie...
    Aayla Secura: "You chose a difficult approach to the fortress, Master."
    Quinlan Vos: "It's impossible. So the defenders will not expect us to use it."

  5. #75
    Zegix Awatar Zegarmistrz
    Dołączył
    Jan 2007
    Płeć
    Posty
    3,648

    Domyślnie

    Czepiacie się...
    Może i Offtop o offtopie, ale za to w temacie do offtopowania XD ale w odpowiednim temacie...//Zegarmistrz


    to był właśnie zbędny post xD//Avalyah


    ale w odpowiednim temacie...//Zegarmistrz

  6. #76
    Zafascynowany FNiN
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    330

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lukaszunio1
    I ODPOWIEM PANIE MISTRZU! ŚREDNIO 13 POSTÓW DZIENNIE A JESTEM 7 DNI, ZA TYDZIEń JU? BęDZIE NP.4 POSTY DZIENNIE, A ZA MIESI?C 0.4 !!
    Przyjmując, że do tego czasu nie będziesz wcale pisać.

    Przestańcie w ogóle się tak spinać, bo to już "Ni śmiszno, Ni straszno".
    Zrobi się co po niektórym lewatywę z tłuczonego szkła i się skończy...

  7. #77
    Zainspirowany FNiN
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Posty
    122

    Domyślnie

    Mam pewną uwagę to Toth. Została tym moderatorem i widzę, że chce się dobrze wywiązywać ze swoich obowiązków... Ale po licho blokować cały czas wszystkie tematy, albo zgłaszać je do kasacji? Przeszkadza komuś temat o konkursie na imię Neta? Nie wydaje mi się. Może ktoś sobie chętnie przeczyta jakie imię zdobyło największą popularność?
    To tyle.

  8. #78
    Zafascynowany FNiN Awatar Toth
    Dołączył
    Nov 2006
    Wiek
    29
    Posty
    436

    Domyślnie

    Chcę się dobrze wywiązać ze swojego zadania - w niektórych działach są tematy sprzed około roku, nic się w nich nie dzieje od co najmniej pół roku, więc uznałam, że kwalifikują się do kasacji... Niemniej, możesz mieć rację. Co na to inni?
    Aayla Secura: "You chose a difficult approach to the fortress, Master."
    Quinlan Vos: "It's impossible. So the defenders will not expect us to use it."

  9. #79
    Zafascynowany FNiN Awatar Avalyah
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    328

    Domyślnie

    Mi jest smutno, że nie jestem moderatorem ( )a tak poza tym to zgadzam się z Ajwejwunem, nawet tematów sprzed roku nie warto kasować bo to małe forum i może ktoś się chce wypowiedzieć jeszcze keidyś w danym temacie temacie.
    Pozdrawiam
    Avalyah

  10. #80
    Zainspirowany FNiN
    Dołączył
    May 2006
    Płeć
    Posty
    192

    Domyślnie

    Uważam, że się niepotrzebnie chcesz wykazać(baz urazy). A ja niby dostałem moda, ale raz mogę kasować i blokować, a raz nie... dziwne

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 8 z 55 PierwszyPierwszy ... 6 7 8 9 10 18 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę