<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 46

Wątek: The Simpsons

  1. #21
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Procesor
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Posty
    1,756

    Domyślnie Odp: The Simpsons

    Obejrzałem raz i to wystarczy. Też mam takiego "kolegę", który ześwirował na punkcie WM. Bluzka, tapeta na fonie, nawet plecak. Do nauczycieli głosem Czesia, ma gdzieś że skibluje za zachowanie :/

  2. #22
    Zafascynowany FNiN Awatar Roxeus
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    270

    Domyślnie Odp: The Simpsons

    Nie wszyscy, ale dużo osób. Możliwe, że ktoś z forum ogląda i nic mu się nie "stało". To zależy kto to ogląda... Poza tym raczej nie sądze, żeby oglądającym dało coś obejrzenia tego serialu. Jak ja to pierwszym raz oglądałem, to na początku zwróciłem uwagę na zabójczą ortografię... Ale mi ten serial nie przeszkadza, jeśli komuś się podoba, to niech go ogląda, choć mojego kolegę zmienił i teraz zrobił się dziwny, więc wiem co ten serial może zrobić...

  3. #23
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Procesor
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Posty
    1,756

    Domyślnie Odp: The Simpsons

    A Simpsonowie... Nie oglądałem i nie mam ochoty próbować

  4. #24
    Zafascynowany FNiN Awatar agencja
    Dołączył
    Dec 2007
    Płeć
    Posty
    356

    Domyślnie Odp: The Simpsons

    Od początku uważałam że ten srial to wielkia kupa i niczego nie uczy, a teraz wiem z waszych postów że to nie tylko uzależnia ale i zmienia niektórych ludzi na gorsze.

  5. #25
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Luk
    Dołączył
    Oct 2007
    Płeć
    Posty
    1,752

    Domyślnie Odp: The Simpsons

    Cytat Zamieszczone przez Zegarmistrz
    Tylko dodam, że nie wszyscy To dosyć istotne...
    No tak, nie wszyscy... a napisałem tam coś takiego jak "wszyscy"? Może faktycznie niedowidzę...


    Simpsonowie.... Simpsonowie... może kiedyś, ze dwa odcinki widziałem. Nie jest złe, tylko trochę głupawe (brakuje mi ikonki - wiecie o co chodzi? Przydała by się )...

  6. #26
    Zegix Awatar Zegarmistrz
    Dołączył
    Jan 2007
    Płeć
    Posty
    3,648

    Domyślnie Odp: The Simpsons

    Trochę głupawe... Ja bym to nazwał inaczej. Może bardzo głupawe? Albo może tak głupawe, że na tym polega cała kreskówka? Mnie to jakoś śmieszy, na ogół, zwłaszcza te głupawe rzeczy.
    Ostatnio edytowane przez Zegarmistrz ; 16-04-08 o 13:19

  7. #27
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Procesor
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Posty
    1,756

    Domyślnie Odp: The Simpsons

    Amerykanie lubią się pośmiać z głupoty... Dlatego lubią Simpsonów

  8. #28
    Zegix Awatar Zegarmistrz
    Dołączył
    Jan 2007
    Płeć
    Posty
    3,648

    Domyślnie Odp: The Simpsons

    I nie tylko Amerykanie. Ja bardzo chętnie ich oglądałem, śmiałem się... Głupie rzeczy mnie śmieszą. Na przykład niektóre odcinki South Park mi się nie podobają, bo opierają się tylko na przemocy i seksie... Ale niektóre są naprawdę godne polecenia :]

  9. #29
    Zaciekawiony FNiN Awatar Fryka
    Dołączył
    May 2008
    Wiek
    28
    Posty
    23

    Domyślnie Odp: The Simpsons

    Nie obraźcie się na mnie, ale ja bardzo lubię Simpsonów. Niektóre odcinki to żenada, ale inne są całkiem śmieszne. South Parku nigdy nie oglądałam i raczej nie obejrzę. A WM... Wszystkie dziewczyny z mojej klasy to uwielbiają. Obejrzałam pięć minut i było... było... Tak głupie, że nie da się tego określić.

  10. #30
    Super Moderator FNiN Awatar Jasti
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    2,728

    Domyślnie Odp: The Simpsons

    Mnie się podobała wersja kinowa Simpsonów, ba, nawet bardzo. Co do odcinkowych to nie komentuję - bo i nie oglądałam
    "Bar Najlepsze Żeberka Hargi w pobliżu portu prawdopodobnie nie zalicza się do najlepszych lokali miasta. Obsługuje klientów, którzy preferują ilość nad jakość i rozbijają stoły, jeśli jej nie dostaną. Nie szukają potraw wyszukanych czy egzotycznych, ale wolą dania konwencjonalne, jak embriony ptaków nielotów, mielone organy w powłoce jelit, plastry ciała świń czy bulwy bylin przypalane w zwierzęcym tłuszczu; w ich gwarze określa się je jako jajka, kiełbasę, bekon i frytki."

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę