<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 46

Wątek: The Simpsons

  1. #11
    Zafascynowany FNiN
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    330

    Domyślnie

    Polecam "Włatców Móch". Znajdziecie w TV4 i na video.google.pl Taki polski South Park. Przygody ośmiolatków z problemami ich wieku

  2. #12

    Domyślnie

    Osz tak, cudowne Oglądałam tylko raz. W sumie, nawet fajne.

  3. #13
    Zafascynowany FNiN Awatar agencja
    Dołączył
    Dec 2007
    Płeć
    Posty
    356

    Domyślnie Odp: The Simpsons

    Sorry ale ja uważam że WM są beznadziejni i niczego nie uczą, a poza tym są wulgarni

  4. #14
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Luk
    Dołączył
    Oct 2007
    Płeć
    Posty
    1,752

    Domyślnie Odp: The Simpsons

    Oooo.. trafiłem na ten temat przypadkiem. Ale skoro już trafiłem, to może się wypowiem . NIE ZNOSZę głupich seriali, filmów odcinkowych i wszystkiego co tylko głupie i "serialopodobne". Nie chcę nikogo obrażać, ale uważam, że społeczeństwo schodzi na psy. Nie kwestionuję tego, że komuś takie coś się podoba, ale ludzi, którzy trajkotają o tym non-stop i są tego "fanami" (na szczęście chyba nie ma tu takich) powinno się zamykać w szpitalach psychiatrycznych... Bo jaki sens mają tacy "Włatcy Móch"? Widziałem raz czy dwa u znajomego, po czym przestałem go odwiedzać...

    Edit: Ooo... agencja mnie wyprzedziła .

  5. #15
    Zafascynowany FNiN Awatar agencja
    Dołączył
    Dec 2007
    Płeć
    Posty
    356

    Domyślnie Odp: The Simpsons

    DziękiWraziłeś dokładnie to co ja myślę

  6. #16
    Zegix Awatar Zegarmistrz
    Dołączył
    Jan 2007
    Płeć
    Posty
    3,648

    Domyślnie Odp: The Simpsons

    Cytat Zamieszczone przez luk Zobacz posta
    Oooo.. trafiłem na ten temat przypadkiem. Ale skoro już trafiłem, to może się wypowiem . NIE ZNOSZę głupich seriali, filmów odcinkowych i wszystkiego co tylko głupie i "serialopodobne". Nie chcę nikogo obrażać, ale uważam, że społeczeństwo schodzi na psy. Nie kwestionuję tego, że komuś takie coś się podoba, ale ludzi, którzy trajkotają o tym non-stop i są tego "fanami" (na szczęście chyba nie ma tu takich) powinno się zamykać w szpitalach psychiatrycznych... Bo jaki sens mają tacy "Włatcy Móch"? Widziałem raz czy dwa u znajomego, po czym przestałem go odwiedzać...
    Wiem o co Ci chodzi i się z Tobą zgadzam, nie licząc pogrubionego fragmentu. Ja na przykład lubię\lubiłem simpsonów, mimo iż mogą wydawać się głupi.. South Park też czasami oglądam, jednam niektóre rzeczy są dla mnie... żenadą. Ciągłe mówienie o sexie, przeklinanie na każdym kroku itd... Robione według mnie na siłę, żeby przykuć niektórych odbiorców, który głównie o to tylko chodzi. Pozostałe odcinki czasami oglądam i ronie to z niemałą chęcią, jednak nie z wielką chęcią Tak samo jest w Włatcami Móch... Kiedyś czasami oglądałem, czasami mi się podobało. Jednak teraz, kiedy stało się to bardzo "modne" wręcz ich znienawidziłem :]

    Jednak nieodwiedzanie ludzi ich oglądających jest dla mnie "lekką" przesadą

  7. #17
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Luk
    Dołączył
    Oct 2007
    Płeć
    Posty
    1,752

    Domyślnie Odp: The Simpsons

    Cytat Zamieszczone przez Zegarmistrz
    Tak samo jest w Włatcami Móch... Kiedyś czasami oglądałem, czasami mi się podobało. Jednak teraz, kiedy stało się to bardzo "modne" wręcz ich znienawidziłem :]
    Czyli to co Ci się podoba uzależniasz od mody, tak? Oh my God...

    Cytat Zamieszczone przez Zegarmistrz
    Jednak nieodwiedzanie ludzi ich oglądających jest dla mnie "lekką" przesadą
    Absolutnie nie. Jeśli ktoś jest zacofany umysłowo, to dlaczego miałby się mienić moim znajomym? Mówię "dowidzenia" i tyle. To samo uważam o ludziach, którzy używają wulgaryzmów w stosunku do innych, albo publicznie. Z resztą... to to samo. Większość (jeśli nie wszyscy) pseudokibice i inni wychowywali się w dzieciństwie na podobnych programach jak "Włatcy Móch". Oczywiście nikogo do pseudokibica nie porównuję, ale właśnie większość ludzi, którzy stosują obelgi, narzekają że życie jest wiecznie do... wyrastają na narkomanów, psychopatów i Bóg wie co jeszcze. Wybaczcie, ale musiałem to z siebie wyrzucić . Tak jest i chyba nikt tego nie podważy. Oczywiście nie każdy kto ogląda takie głupoty rzeczywiście potem bierze to do siebie, ale niestety duża część populacji jest "płytka umysłowo" .

  8. #18
    Zegix Awatar Zegarmistrz
    Dołączył
    Jan 2007
    Płeć
    Posty
    3,648

    Domyślnie Odp: The Simpsons

    Cytat Zamieszczone przez luk Zobacz posta
    Czyli to co Ci się podoba uzależniasz od mody, tak? Oh my God...
    Nie wiem jak Ty to wywnioskowałeś. Kiedyś po prostu czasami ich oglądałem(Włatców) ale teraz, kiedy to się stało super modne wkurzają mnie ludzie się tym jarający... ?aaaałłł czeeesio!!! łaaałeee.... itd... I mnie to tak zaczęło tak wkurzać, że już nie lubię tego serialu i jak widzę go w telewizji to mi się rzygać chce... Oto jest to, o co mi chodziło

    Cytat Zamieszczone przez luk
    Absolutnie nie. Jeśli ktoś jest zacofany umysłowo, to dlaczego miałby się mienić moim znajomym? Mówię "dowidzenia" i tyle.
    Sorry, ale z tej wypowiedzi:
    Cytat Zamieszczone przez luk
    Widziałem raz czy dwa u znajomego, po czym przestałem go odwiedzać...
    wywnioskowałem, że ten ktoś był Twoim znajomym i przestałeś go odwiedzać, bo oglądał "Włatców Móch" Ale już chyba wiem, o co Ci chodzi... O to, że zaczął oglądać ten serial, po czym stał się strasznie głupi, taki głupi, że już się z nim nie "zadajesz"? Tak?

  9. #19
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Luk
    Dołączył
    Oct 2007
    Płeć
    Posty
    1,752

    Domyślnie Odp: The Simpsons

    Cytat Zamieszczone przez Zegarmistrz
    Sorry, ale z tej wypowiedzi:
    Cytat Zamieszczone przez luk (ja)
    Widziałem raz czy dwa u znajomego, po czym przestałem go odwiedzać...
    wywnioskowałem, że ten ktoś był Twoim znajomym i przestałeś go odwiedzać, bo oglądał "Włatców Móch" Ale już chyba wiem, o co Ci chodzi... O to, że zaczął oglądać ten serial, po czym stał się strasznie głupi, taki głupi, że już się z nim nie "zadajesz"? Tak?
    Eee... to jakoś tak dziecinnie zabrzmiało. Unikam osób, które oglądają głupie seriale, używają wulgaryzmów, wiecznie uważają, że życie jest do..., nie mają ambicji na przyszłość i ogólnie na niczym im nie zależy (w tym na cudzych rzeczach, które z ochotą niszczą), są niekulturalne, a ich dewiza to "usiąść przed telewizorem/komputerem i gapić się z wyłupionymi oczami cały dzień na wszystko co tylko będzie akurat leciało" etc.

    Cytat Zamieszczone przez Zegarmistrz
    Kiedyś po prostu czasami ich oglądałem(Włatców) ale teraz, kiedy to się stało super modne wkurzają mnie ludzie się tym jarający... ?aaaałłł czeeesio!!! łaaałeee.... itd... I mnie to tak zaczęło tak wkurzać, że już nie lubię tego serialu i jak widzę go w telewizji to mi się rzygać chce... Oto jest to, o co mi chodziło
    Przypomniałem sobie taką jedną anegdotę... nie ważne. Może kiedyś ja opowiem .

    Dobrze. Mniej więcej rozumiem .

  10. #20
    Zegix Awatar Zegarmistrz
    Dołączył
    Jan 2007
    Płeć
    Posty
    3,648

    Domyślnie Odp: The Simpsons

    Tylko dodam, że nie wszyscy To dosyć istotne...

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę