<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 35 z 36 PierwszyPierwszy ... 25 33 34 35 36 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 341 do 350 z 352
  1. #341
    Dawniej MC_LEE Awatar Lee
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Wiek
    32
    Posty
    738

    Domyślnie Odp: Jakich książek NIE lubicie najbardziej?

    Mi tam osobiście "Ania z Zielonego Wzgórza" się bardzo nie podobała, po prostu nie potrafiłem się do niej przekonać. Nie widziałem nic zajmującego w jej perypetiach ;d

    Z innych lektur zdecydowanie nie podobały mi się książki pisane przez Żeromskiego, ten człowiek miał nadprzyrodzony wręcz talent do zabicia najciekawszej nawet fabuły, naprawdę nie wiem jak on to robił. Czy to było coś w stylu pisania, czy w tym jak układał wątki, ale po prostu nie potrafiłem tego czytać.

    Soldiers of hate, nazi leaders and civilians
    I will take them to where they belong
    For I've seen many wars,
    Heard a hundred calls to arms
    Salvation is my name

  2. #342
    Zainspirowany FNiN
    Dołączył
    Feb 2014
    Płeć
    Wiek
    21
    Posty
    75

    Domyślnie Odp: Jakich książek NIE lubicie najbardziej?

    Uwielbiam Anię. Przeczytałam ją w wieku 8 lat. Co ciekawe sporo chłopaków z mojej klas błagały bibliotekarkę o zamówienie 2 części po omówieniu...

  3. #343
    Zainspirowany FNiN Awatar Cherry
    Dołączył
    Jun 2014
    Płeć
    Wiek
    22
    Posty
    85

    Domyślnie Odp: Jakich książek NIE lubicie najbardziej?

    Z pewnością nie lubię nudnych książek. Ostatnio irytują mnie "obyczajówki" młodzieżowe. Po prostu za mało akcji. Jedyna książka, której nie doczytałam (z tego, co pamiętam) to Na Zielonych Groblach. Czekałam na rozwinięcie akcji, ale w końcu mi się znudziło. Z lektur najciężej "szedły mi" Przypadki Robinsona Crusoe. Może i przygodowe, ale nudziło mnie
    Możesz mieć wszystkie pieniądze świata, ale jest jedna rzecz, której nie możesz kupić... DINOZAUR *,*

  4. #344
    Zafascynowany FNiN Awatar Nubes
    Dołączył
    Mar 2013
    Płeć
    Posty
    271

    Domyślnie Odp: Jakich książek NIE lubicie najbardziej?

    Ja lubię Robinsona Cruzoe
    Za to niedawno przeczytałam beznadziejną książkę. Mianowicie Dziecko Gwiazd. Atlantyda., o którym pisała już w tym temacie Klaudia, więc nie będę się powtarzać, radzę przeczytać jej recenzję. Osobiście uważam, że to co zrobiła szanowna "ałtorka" z legendą o Atlantydzie jest karygodne. Już dawno nie widziałam tak beznadziejnej adaptacji jakiegokolwiek mitu. Tak do końca to nawet nie wiem co było, bo odpadłam gdzieś w połowie ew. 2/3. Akcja monotonna, powolna, bezsensowna, nielogiczna, główna bohaterka wydoskonalona. Dialogi denne i płytkie. I wkurzał mnie jednorożec przedstawiony jako maskotka monarchii. Ble.
    Ja sobie poczytam, bo życie jest krótkie.

  5. #345
    Zainspirowany FNiN Awatar Asiorek
    Dołączył
    Apr 2013
    Płeć
    Wiek
    26
    Posty
    124

    Domyślnie Odp: Jakich książek NIE lubicie najbardziej?

    Co do Ani - to przeczytałam, ale zawsze gubiłam się w tych megadługich wypowiedziach Anki, która skakała z tematu na temat.

  6. #346
    Zaciekawiony FNiN Awatar Felix4everAlka
    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Posty
    20

    Domyślnie Odp: Jakich książek NIE lubicie najbardziej?

    Ania jest fajna, ale moim zdaniem "Stara Baśń" to wielkie katusze dla czytelnika, który gustuje w książkach pisanych przez ludzi 21 wieku. Wymiękłam po kilku stronicach tej książki.
    Ostatnio edytowane przez Drago ; 01-07-14 o 20:54

  7. #347
    Zainspirowany FNiN Awatar Asiorek
    Dołączył
    Apr 2013
    Płeć
    Wiek
    26
    Posty
    124

    Domyślnie Odp: Jakich książek NIE lubicie najbardziej?

    Dla mnie największą męką-lekturą była Księga Dżungli. Opisy nie do wytrzymania.

  8. #348
    Zaciekawiony FNiN Awatar Hedwiga99
    Dołączył
    Aug 2014
    Płeć
    Wiek
    25
    Posty
    7

    Domyślnie Odp: Jakich książek NIE lubicie najbardziej?

    Uwielbiam Anię z Zielonego Wzgórza. Czytałam wszystkie książki i nie uważam, ze jest nudna. Trzeba czytać coś innego niż tylko fantastyka i SF
    Jak dla mnie nie ma złych książek, są tylko różne gusta

  9. #349
    Zainspirowany FNiN Awatar Beztroski Czwartoklasista
    Dołączył
    Jul 2014
    Płeć
    Posty
    125

    Domyślnie Odp: Jakich książek NIE lubicie najbardziej?

    Mi nie podobała się "Tajemnicza wyspa". Przy tych opisach nie można wytrzymać, poza tym mało akcji, nudaaaaa.

  10. #350
    Zaciekawiony FNiN Awatar sHowFlow
    Dołączył
    Dec 2014
    Płeć
    Wiek
    25
    Posty
    4

    Domyślnie Odp: Jakich książek NIE lubicie najbardziej?

    Jedna z niewielu książek, z którą mam problem żeby przeczytać naraz więcej niż jedną stronę jest książka H.P Lovecrafta "W poszukiwaniu nieznanego Kadath". W większości książek narzekacie na opisy i brak akcji. Ta książka to jest jedna wielka opisówka z kiepską akcją. Dostałem tą książkę z własnego wyboru, bo Stephen King ją polecał ale strasznie trudno ją przełknąć....

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 35 z 36 PierwszyPierwszy ... 25 33 34 35 36 OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę