<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 31 z 65 PierwszyPierwszy ... 21 29 30 31 32 33 41 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 301 do 310 z 650

Wątek: Sny...

  1. #301
    Fan FNiN Awatar Dominisia
    Dołączył
    Jul 2008
    Wiek
    29
    Posty
    860

    Domyślnie Odp: Sny...

    A ja z kolei miałam szereg super snów...trochę osobistych, więc wybaczcie, że ich nie opiszę

  2. #302
    Zegix Awatar Zegarmistrz
    Dołączył
    Jan 2007
    Płeć
    Posty
    3,648

    Domyślnie Odp: Sny...

    Cytat Zamieszczone przez Mazda Zobacz posta
    a dziś mi się nic nie śniło
    No... Tu się z Tobą nie zgodzę xD Każdemu, każdej nocy się coś śni. Nawet do kilkunastu snów nocnie Tylk0o problem w tym, żeby to wszystko spamiętać

  3. #303
    Super Moderator FNiN Awatar Jasti
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    2,728

    Domyślnie Odp: Sny...

    Ja tam, szczerze mówiąc, nie chcę mieć tych snów, w których mogę zmienić sobie kolor ścian czy coś Ja przeważnie wiem, że śnię. Mogę się obudzić, kiedy goni mnie ktoś z nożem, mogę sprawić, że z tego noża zrobi się pluszowy misio, albo że w ogóle nagle przeniosę się do zupełnie innego świata i sytuacja się zmieni. Nic nie trenuję, pasuje mi forma mojego snu
    "Bar Najlepsze Żeberka Hargi w pobliżu portu prawdopodobnie nie zalicza się do najlepszych lokali miasta. Obsługuje klientów, którzy preferują ilość nad jakość i rozbijają stoły, jeśli jej nie dostaną. Nie szukają potraw wyszukanych czy egzotycznych, ale wolą dania konwencjonalne, jak embriony ptaków nielotów, mielone organy w powłoce jelit, plastry ciała świń czy bulwy bylin przypalane w zwierzęcym tłuszczu; w ich gwarze określa się je jako jajka, kiełbasę, bekon i frytki."

  4. #304
    Zegix Awatar Zegarmistrz
    Dołączył
    Jan 2007
    Płeć
    Posty
    3,648

    Domyślnie Odp: Sny...

    Yyeeeoo...?

    Cytat Zamieszczone przez Jasti Zobacz posta
    Ja tam, szczerze mówiąc, nie chcę mieć tych snów, w których mogę zmienić sobie kolor ścian czy coś
    Tu nie chcesz mieć "takich snów"...
    Cytat Zamieszczone przez Jasti Zobacz posta
    Ja przeważnie wiem, że śnię. Mogę się obudzić, kiedy goni mnie ktoś z nożem, mogę sprawić, że z tego noża zrobi się pluszowy misio, albo że w ogóle nagle przeniosę się do zupełnie innego świata i sytuacja się zmieni.
    Tu masz "takie sny"...
    Cytat Zamieszczone przez Jasti Zobacz posta
    Nic nie trenuję, pasuje mi forma mojego snu
    A tu piszesz, że Ci to pasuje...

    Chyba czegoś nie zrozumiałem

  5. #305
    Super Moderator FNiN Awatar Jasti
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    2,728

    Domyślnie Odp: Sny...

    Kurde no, zaś te moje pokrętne filozofie Chodziło mi o to, że mam je, jeżeli... no... kurczę. ?e jak mi się śni coś niefajnego to mogę po prostu wpłynąć na to jakoś, żeby się top zmieniło. Ale nie mogę snu o jedzeniu kanapki () zmienić nagle na fruwanie po Paryżu.
    "Bar Najlepsze Żeberka Hargi w pobliżu portu prawdopodobnie nie zalicza się do najlepszych lokali miasta. Obsługuje klientów, którzy preferują ilość nad jakość i rozbijają stoły, jeśli jej nie dostaną. Nie szukają potraw wyszukanych czy egzotycznych, ale wolą dania konwencjonalne, jak embriony ptaków nielotów, mielone organy w powłoce jelit, plastry ciała świń czy bulwy bylin przypalane w zwierzęcym tłuszczu; w ich gwarze określa się je jako jajka, kiełbasę, bekon i frytki."

  6. #306
    Zegix Awatar Zegarmistrz
    Dołączył
    Jan 2007
    Płeć
    Posty
    3,648

    Domyślnie Odp: Sny...

    Aaa... Ale chcesz móc czy nie?

  7. #307
    Super Moderator FNiN Awatar Jasti
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    2,728

    Domyślnie Odp: Sny...

    Nie bardzo Tak mnie moje sny czymś zaskakują i zwykle, jeżeli je zapamiętam, to mnie po prostu powalają na kolana swoją głupotą
    "Bar Najlepsze Żeberka Hargi w pobliżu portu prawdopodobnie nie zalicza się do najlepszych lokali miasta. Obsługuje klientów, którzy preferują ilość nad jakość i rozbijają stoły, jeśli jej nie dostaną. Nie szukają potraw wyszukanych czy egzotycznych, ale wolą dania konwencjonalne, jak embriony ptaków nielotów, mielone organy w powłoce jelit, plastry ciała świń czy bulwy bylin przypalane w zwierzęcym tłuszczu; w ich gwarze określa się je jako jajka, kiełbasę, bekon i frytki."

  8. #308
    Zegix Awatar Zegarmistrz
    Dołączył
    Jan 2007
    Płeć
    Posty
    3,648

    Domyślnie Odp: Sny...

    Aha, to już rozumiem Ta pierwsza Twoja wypowiedź totalnie zbiła mnie z tropu

  9. #309
    Zaciekawiony FNiN Awatar Dominika.!
    Dołączył
    Sep 2008
    Płeć
    Wiek
    28
    Posty
    23

    Domyślnie Odp: Sny...

    he, fajnie masz.

    a ja jakiś czas temu miałam proroczy sen :D gadałam z bratem ciotecznym mojej koleżanki (0.o) i on się mnie zapytał o coś, czego nie musicie dokładnie widzieć, poczym się obudziłam i hem, się sprawdziło. to coś.

    albo całowałam się z moim kolegą. i to było takie śmieszne, bo przyśniło mi się to kilka dni po tym, gdy się zgodziłam chodzić z moim aktualnie byłym chłopakiem. no poprostu brecht ;p
    -miejsce na Twoją reklamę-

  10. #310
    Fan FNiN Awatar Dominisia
    Dołączył
    Jul 2008
    Wiek
    29
    Posty
    860

    Domyślnie Odp: Sny...

    A może jednak wam opowiem jeden z moich dzisiejszych snów xD Bo jest...o WAS!
    Więc tak...: Pewnego słonecznego wieczoru (xD) przyjechał do mnie MC LEE. Gadaliśmy, nawet go potem przytuliłam () i kiedy już zaczęło się ściemniać, odprowadziłam go na przystanek. Ale po drodze wpadłam na pomysł, żeby odwiedzić jeszcze Mazdę. Przekonałam go argumentem, że musi ją zobaczyć, bo ona nie chce dać swoich fotek i coś w tym stylu xD. Gdy zaszliśmy, okazało się, że przyjechało prawie całe forum. Nie pamiętam dokładnie kto był, tylko zapamiętałam taki jeden szczegół (sytuację dokładnie). Mianowicie był tam też taki jeden kolega z mojej klasy- Darek. Rok nie zdał i dołączył do naszej klasy. To taki klasowy błazen. I powiedział, że to on jest Zegiem, bo (tutaj dokładnie nie pamiętam) chciał zostać dziennikarzem, ale ktoś mu tam nie pozwolił i dlatego przyszedł na forum (wiem, strasznie to niedorzeczne ale to nie moja wina). I coś tam jeszcze gadaliśmy, ale już zapomniałam... Wiem, że po przebudzeniu strasznie się śmiałam xD

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 31 z 65 PierwszyPierwszy ... 21 29 30 31 32 33 41 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę