<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 65 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 13 53 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 650

Wątek: Sny...

  1. #21
    Zegix Awatar Zegarmistrz
    Dołączył
    Jan 2007
    Płeć
    Posty
    3,648

    Domyślnie

    a mi sie snilo ze krolowa elfow(z Eragona kto nie czytal to nie wie o co chodzi a przeczytac warto)cos mi dala i powiedziala zebym na siebie uwazal... cokolwiek to znaczy

  2. #22
    Zafascynowany FNiN Awatar Toth
    Dołączył
    Nov 2006
    Wiek
    29
    Posty
    436

    Domyślnie

    Dżizas... mi tej nocy, że mój brat na mnie wrzeszczał...
    Aayla Secura: "You chose a difficult approach to the fortress, Master."
    Quinlan Vos: "It's impossible. So the defenders will not expect us to use it."

  3. #23
    Zafascynowany FNiN Awatar Avalyah
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    328

    Domyślnie

    Mi się czzasem śni jak sobie latam wszędzie... to dopiero fajne sny!

  4. #24
    Zainspirowany FNiN
    Dołączył
    Jun 2006
    Wiek
    30
    Posty
    82

    Domyślnie

    mi się śniło tej nocy, że znalazłam skarb
    ale skarb był kretyński - jakieś urządzenia mechaniczne, a jako najcenniejszy elemant - złoty żuk

  5. #25
    Zafascynowany FNiN
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    330

    Domyślnie

    Ja miałem ciekawy sen. Było o tyle ciekawe, że przyśnił mi się w między 8:00, a 8:20. Szedłem dzisiaj do szkoły na 9:00, więc wstałem o 7:45 i położyłem się jeszcze na chwilę.

    Śniło mi się, że wstałem z łóżka i podszedłem do okna. Tam patrzę - wypadek i kilkunastu gości w czarnych skórach z karabinami (myślę - Mafia).
    Wychodzę przed dom, a goście wyładowywują jakieś skrzynki na mój podjazd i mówią: "Siema, możemy to schować u Ciebie na tydzień przed policją?" Pytam się "A co to jest?" Oni: 10 kg czystej kokainy, 500g marihuany i 3 kg heroiny". Pierwsze wrażenie - cisza.
    Potem nie wiadomo skąd siedzę i rozmawiam z jednym z gości na kanapie.
    Widziałem wszystko, ale nie słyszałem dźwięków.
    Potem idę do garażu, a tam te skrzynki. Nagle pojawia się mój kolega ze szkoły, coś tam mówi. Nagle pojawia się jego matka i mówi, że chce swoje auto. Odwracam się, a tutaj stoi samochód (wcześniej go nie było w garażu!)
    nagle Tomek (tak się nazywa kolega) wskazuje na skrzynki i mówi "stary, mamy problem" (zupełnie nie wiem dlaczego). Jego matka i on gdzieś zniknęli, a potem jest dość niejasno. Miesza mi się sprzeczka z mafią z przyjazdem policji. Potem się obudziłem.

    I to wszystko w 20 minut! Akurat trafiłem w fazę REM

  6. #26
    Zegix Awatar Zegarmistrz
    Dołączył
    Jan 2007
    Płeć
    Posty
    3,648

    Domyślnie

    a mi sie snilo ze ktos mi kazal isc so szkoły
    Jakby codzienne tak nie było

  7. #27
    Zainspirowany FNiN
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    55

    Domyślnie

    Słuchaj, sny jak wiemy są dziwne, dzieją się rzeczy nierealne, w końcu wymyślamy to na bieżąco. Ja też tak często mam, że wstaję przykładowo o siódmej i jeszcze drzemię. Własnie w tym czasie trafiam na sny

  8. #28
    Zafascynowany FNiN
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    330

    Domyślnie

    Do-kła-dnie.

  9. #29
    Zafascynowany FNiN Awatar Avalyah
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    328

    Domyślnie

    Niestety, wszystkie fajne sny kończą się w najlepszym momencie, i budze się do szkoły...

  10. #30
    Zegix Awatar Zegarmistrz
    Dołączył
    Jan 2007
    Płeć
    Posty
    3,648

    Domyślnie

    a taj nocy śniło mi się, że kupiłem żółwia-zabawkę za 5zł w kiosku i plastikowe ludziki(ceny nie było) i w domu brat powiedział mi, że to prawdziwy żółw(i nagle ożył) i mi go zabrał, ale ja i tak wolałem te plastikowe ludziki(tylko nie wiem dlaczego były płaskie, a żółw był 3d)

    A we śnie, który miałem z 5 lat temu(chyba mój ulubiony), mogłem czarować, latać, zatrzymywać czas i robić inne różne dziwne rzeczy.
    Następnej nocy(po wyżej opisanym śnie) śniło mi się, że ktoś zabrał mi tę moc i byłem zwykłym człowiekiem.
    A jeszcze później śniło mi się, że odzyskałem tę moc i dzięki mnie cała moja rodzina mogła czarować(ale żałowałem, że siora też)

    To był mój jedyny sen "odcinkowy"(aż trzy odcinki ) , który pamiętam.
    A wam zdarzają się takie sny "odcinkowe"

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 65 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 13 53 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę