<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 65 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 12 52 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 650

Wątek: Sny...

  1. #11
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    48

    Domyślnie

    mi się śniło ostatnio że mój zastęp probuje mnie zrzucić z mostu ale ja zwykle mam porąbane sny xD

  2. #12
    Zafascynowany FNiN Awatar Toth
    Dołączył
    Nov 2006
    Wiek
    29
    Posty
    436

    Domyślnie

    ooouuuuu...... Dzisiaj iście matrixowy sen.......
    Neo i Trinity (ja ;P) poleźli do jakiejś pseudoWyroczni, która pracowała dla Merrovinga i mieszkała jakiejś hali nad i trochę na skos od dworca kolejowego. Owa pW strzeliła we mnie jakimiś zielonymi piorunami, że mnie odrzuciło na ścianę. W ścianie otworzyły się ukryte drzwi i zaczęłam się staczać po schodach, urywających się krótką półką na wysokości ok. 20 metrów nad dworcem. Neo najpierw zabił tą pW, a potem pobiegł tymi schodami. Dobiegł do mnie w momencie, kiedy zwalałam się z tej półki. Na dole właśnie przejeżdżał pociąg, więc wrąbałam się w dach.
    i przebudzenie. Ufffff...
    Aayla Secura: "You chose a difficult approach to the fortress, Master."
    Quinlan Vos: "It's impossible. So the defenders will not expect us to use it."

  3. #13

    Domyślnie

    A ja próbuję opracować czas, o której powinienem nastawić budzik żeby zapamiętać sen... Mój ostatni który zapamiętałem, to sen, w którym płynąłem pontonem razem z kilkoma osobami z tego fanclubu <lol> najlepsze jest to, że nie mam bladego pojęcia jak wyglądają członkowie fanclubu Jednak dla wyobraźni to mały problem

  4. #14
    Zafascynowany FNiN Awatar Toth
    Dołączył
    Nov 2006
    Wiek
    29
    Posty
    436

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 3bik_z
    A ja próbuję opracować czas, o której powinienem nastawić budzik żeby zapamiętać sen
    a jaki masz budzik? ja kiedyś nastawiałam sobie na 24:00 ale nigdy się nie budziłam.
    Aayla Secura: "You chose a difficult approach to the fortress, Master."
    Quinlan Vos: "It's impossible. So the defenders will not expect us to use it."

  5. #15

    Domyślnie

    ostatnio miałam romantyczny sen to musze się pochwalić wszystko w tym śnie było boskie motyle latały, kwiaty wszędzie itp. a skończyło się tak, że zabiłam mojego narzeczonego i uciekałam przed policja

  6. #16
    Zafascynowany FNiN
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    395

    Domyślnie

    Budzik na 24:00? Po co? Ja wtedy się przygotowuję do snu

  7. #17
    Zafascynowany FNiN
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    330

    Domyślnie

    Ja kładę się spac między 2:00 a 5:00. Wstaję o 6:30 i jestem wyspany.

    Moim budzikiem jest iPod podłączony do głośników komputerowych umieszczonych przy łóżku. Rammstein na cały regulator. Zawsze skuteczny.

  8. #18
    Zainspirowany FNiN
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Posty
    122

    Domyślnie

    Hoho, niezly sposob. W trosce o moje zycie (brat nie daruje) nie skorzystam
    A mnie sie kiedys snilo, ze umarlem i przez dlugi czas latalem sobie w Czysccu (cos jak szklarnia to wygladalo) jako motylek i przenosilem pylek z kwiatka na kwiatek. Potem nastapila ta uroczysta chwila, kiedy mialem trafic do nieba. I wyszedl sam Pan Bog i powiedzial, ze do nieba wejda tylko ci, ktorzy maja promocyjna karte StarWars z chipsow Chio. Ja, pelen niepokoju siegam do kieszeni i z ulga odkrywam, ze jakims cudem ja tam mam
    No i sie dostalem do nieba...

    Jeden z dziwniejszych snow jakie mialem - nadal go dobrze pamietam, chociaz snilo mi sie to juz pare lat wstecz.

  9. #19
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    45

    Domyślnie

    Ajwejwun dość ciekawy sen , szkoda że ja nie mogę o niczym opowiedzieć

  10. #20
    Zafascynowany FNiN Awatar Toth
    Dołączył
    Nov 2006
    Wiek
    29
    Posty
    436

    Domyślnie

    ehhh....
    ja dzisiaj strzelałam z łuku we śnie (moje marzenie... umieć )
    Aayla Secura: "You chose a difficult approach to the fortress, Master."
    Quinlan Vos: "It's impossible. So the defenders will not expect us to use it."

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 65 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 12 52 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę