<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 65

Wątek: Wasze wrażenia

  1. #51
    Zaciekawiony FNiN Awatar Lisa
    Dołączył
    Mar 2010
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    48

    Domyślnie Odp: trzecia część była pokręcona ale i tak świetna

    Ja uważam, że PS jest bardzo fajne, jednak fakt iż FNiN nie pamiętają ich przygody był trochę smutny

  2. #52
    Zainspirowany FNiN
    Dołączył
    Jun 2010
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    116

    Domyślnie Odp: Wasze wrażenia

    Moja ulubiona część. Pewnie trochę dlatego, że to pierwsza część FNIN jaką przeczytałam (oczywiście osoba, od której ją dostałam zamiast kupić pierwszą część, kupiła trzecią. Nienawidzę tego!!! ) Miałam wtedy może 9 lat. Dużo jeszcze nie rozumiałam, ale pamiętam, podobała mi się. Ogólnie tę część "przestudiowałam" chyba pięć razy.
    Dlaczego najlepsza? Wybory samorządowe (a ogólnie interesuję się polityką), super humor i najciekawszy wątek fantastyczny.

  3. #53
    Zaciekawiony FNiN Awatar Lisa_
    Dołączył
    Jul 2010
    Płeć
    Posty
    12

    Domyślnie Odp: Wasze wrażenia

    Pałac Snów... przez pewien okres moja ulubiona część. Autor znowu popisał się wyobraźnią bez granic. Byłam zafascynowana, jak taką fantazje można połączyć z nauką.

  4. #54
    Dawniej FNiN_addict Awatar Addictowa
    Dołączył
    May 2009
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    653

    Angry Odp: Wasze wrażenia

    Moje wrażenia obecnie zagracają cały mój umysł. PS czytałam wiele razy, teraz zaczęłam chyba po raz piąty/szósty. Jeden rozdział. Jeden rozdział wystarczył, żebym znienawidziła tę amebę Geralda. On jest tak z sześćdziesiąt razy gorszy od Lamberta, bo mi się wtrynia w związek Neta i Niki. Powiem szczerze, że w tej części Nika mnie ostro wkurzała, bo chyba trochę za szybko zapomniała, co dla niej zrobił Net, co razem przeżyli. No, a ta niedoszła walka... biedny Net, taki kochany tchórz.
    [dziś 14:57]Zegarmistrz: ja mam teorię odnośnie tego - po prostu papier, okładka, zapach, to wszystko nam się kojarzy z czytaniem, czyli czymś fajnym i to kwestia przyzwyczajenia, trochę jak psy Pawłowa, widząc nową książkę czy czując zapach farby drukarskiej, odczuwamy przyjemność, bo te nam się kojarzą z istotą książki - czytaniem
    [dziś 14:58]Drago: czyli tak jakby orgazm na widok książki?


    [dziś 16:56]Drago: Magda, my tylko kontemplujemy Twoje matematyczne kształty

  5. #55
    Zaciekawiony FNiN Awatar Kubeczek
    Dołączył
    Aug 2009
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    40

    Domyślnie Odp: Wasze wrażenia

    Bardzo mi się podobała. Ciekawa, fantastyczna i zaskakująca. ?ałuję, że FNiN niczego nie pamiętają To duża strata.
    Nie pasuje mi tylko jeden spory drobiazg. To potwornie nie realistyczne i nie prawdopodobne, by zła korporacja owładnęła umysły mieszkańców Warszawy za pomocą... Oranżenady i Grubobatonów (Czy jak się tam one nazywały) Mnóstwo ludzi nie znosi i nigdy nie tknęło takich rzeczy Ale i tak okropnie mi się podobała Na mojej liście zajmuje 3 miejsce

  6. #56
    Zainspirowany FNiN Awatar გრიგოლი
    Dołączył
    Feb 2011
    Płeć
    Posty
    59

    Domyślnie Odp: Wasze wrażenia

    Najfajniejsze były Orbitalne Spiski i Trzecia Kuzynka. Teoretycznie Możliwa Katastrofa też była super. We wszystkich częściach zawsze najlepszy jest Net, ale Felix ma świetne wynalazki. Genialne było, jak Net w którejśtam części powiedział, żeby Felix sobie zamontował w pokoju bezprzewodowy kibelek. A co ja będę wymieniał, przecież cała książka była mistrzowska.
    Jak coś jest logiczne lub wydaje się logiczne lub jest dla nas korzystne, to jest prawdziwe. Bo tak.

    Jak coś nie jest logiczne i nie wydaje się logiczne, i nie jest dla nas korzystne, a do tego jest dla nas niebezpieczne, to jest fałszywe. Bo nie.

    Nie ma głupich pytań, są tylko głupi ludzie...

    Coś – pomimo swojej krótkości – wyraz zdolny pomieścić w sobie wszystkie pojęcia znanego nam wszechświata, a także tych oddalonych o parę dymków, kresek, kieliszków, szklanek i wiader.

  7. #57
    Zainspirowany FNiN Awatar 2000ola
    Dołączył
    Feb 2011
    Płeć
    Wiek
    24
    Posty
    149

    Domyślnie Odp: Wasze wrażenia

    Ta część bardzo mi się podobała. TMK było lepsze, ale PS i tak było super. lepsze od GNL.

  8. #58

    Domyślnie Odp: Wasze wrażenia

    Ja jak większość uważam, że 2 pierwsze części są dobre, ale mi i tak najbardziej podobała się 2 i 5
    "Nemo iudex in causa sua."

    Moje serduszko: http://serduszko.prala.pl/ezzpt,dominika.html

  9. #59
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    Jan 2011
    Płeć
    Posty
    7

    Domyślnie Odp: Wasze wrażenia

    @edit #cancer
    Ostatnio edytowane przez Dzikoysk ; 07-05-16 o 13:33

  10. #60
    Zaciekawiony FNiN Awatar Bezkształt
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Posty
    49

    Domyślnie Odp: Wasze wrażenia

    Mój ranking tych trzech części to wygląda tak:

    1. TMK (To w ogóle najlepsza ze wszystkich siedmiu według mnie)
    2. Pałac Snów
    3. Gang Niewidzialnych Ludzi

    Pałac Snów był niesamowity, po prostu do teraz czuję ten klimacik. Mnie się ta część bardzo, bardzo podobała. Nie było dłużyzn... owszem, jest parę minusów, ale moim zdaniem ta część jest naprawdę niezwykła i niepowtarzalna, no i te trochę "mhroczne" klimaty... i love it. Nie wiem dlaczego, ale ten miś co znał niezłe skróty zawsze w mojej wyobraźni wyglądał jak pedobear... Też mu ciekła ślinka i tak za nim biegał... chyba jestem psychopatą *facepalm* .
    - Kino alternatywne? - zastanowił się Felix (...)
    - Raczej miałam na myśli Greenewaya piiip, Aronofskyego piiip, von Triera piiip... i tego typu rzeczy...
    - A ja widziałem ostatnio Kielecką masakrę szlifierką kątową - przypomniał sobie Net...


+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę