<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 20 z 20 PierwszyPierwszy ... 10 18 19 20
Pokaż wyniki od 191 do 200 z 200
  1. #191
    Super Moderator FNiN Awatar Jasti
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    2,728

    Domyślnie Odp: Promowanie ksiazki

    Wiesz, Julie, pomysł jest dobry U nas w szkole gazetek już nie ma, bo tak naprawdę to, co wisi na ścianach to rzeczy typu układ okresowy pierwiastków, rodzaje zdań złożonych, wzory skróconego mnożenia czy takie tam inne 'pomoce naukowe'. Ale w podstawówce zawsze były gazetki i nawet cieszył się jakimś powodzeniem. Więc jeśli u Was w szkole też ktoś jeszcze coś takiego czyta to jest szansa, że się ludzie zainteresują Tylko proponuję, żeby to nie był sam tekst, ale żeby były do tego też jakieś obrazki (np. z okładki), bo ludzie są wzrokowcami Ale wygląd zależy już od Ciebie i Twojej wizji
    "Bar Najlepsze Żeberka Hargi w pobliżu portu prawdopodobnie nie zalicza się do najlepszych lokali miasta. Obsługuje klientów, którzy preferują ilość nad jakość i rozbijają stoły, jeśli jej nie dostaną. Nie szukają potraw wyszukanych czy egzotycznych, ale wolą dania konwencjonalne, jak embriony ptaków nielotów, mielone organy w powłoce jelit, plastry ciała świń czy bulwy bylin przypalane w zwierzęcym tłuszczu; w ich gwarze określa się je jako jajka, kiełbasę, bekon i frytki."

  2. #192

    Domyślnie Odp: Promowanie ksiazki

    U nas w gazetce klasowej jest: lista klasy, jakieś ciekawostki i zbliżające się święto. Natomiast w szkolnej różne ołoszenia i samorząd.
    Niektórych książek wystarczy skosztować,
    inne się połyka,
    a tylko nieliczne trzeba przeżuć
    i strawić do końca

  3. #193
    Zaciekawiony FNiN Awatar Julie
    Dołączył
    Feb 2009
    Płeć
    Wiek
    28
    Posty
    40

    Domyślnie Odp: Promowanie ksiazki

    Jasti, a chodzisz do liceum? Ja jestem w 2 gim, ale mamy w klasach małą część ściany na zasadzie 'wieszajta, co chceta' xD Więc zamiast bzdurnych zdjęć, które nikogo nie interesują, można powiesić coś dla dobra ogółu
    Ktokolwiek ci mówi, że aby schudnąć, potrzebny jest z tydzień, kłamie.

  4. #194

    Domyślnie Odp: Promowanie ksiazki

    Czyli np. możesz wydrukowac fragment FNiN i jakiś obrazek z danej części i wywiesic?
    Niektórych książek wystarczy skosztować,
    inne się połyka,
    a tylko nieliczne trzeba przeżuć
    i strawić do końca

  5. #195
    Zaciekawiony FNiN Awatar Julie
    Dołączył
    Feb 2009
    Płeć
    Wiek
    28
    Posty
    40

    Domyślnie Odp: Promowanie ksiazki

    Myślałam bardziej o okładce pierwszej części (żeby każdy wiedział, jak wygląda) i jakimś krótkim fragmencie z którejkolwiek części, najlepiej śmiesznym. Nie wiem jeszcze, czy całość zrobię własnoręcznie czy komputerowo, ale myślę, że wybiorę tę drugą opcję
    Ktokolwiek ci mówi, że aby schudnąć, potrzebny jest z tydzień, kłamie.

  6. #196

    Domyślnie Odp: Promowanie ksiazki

    Mówiąc(a właściwie pisząc) obrazek, miałam na myśli tak samo np. zamek na kociej skale, jak i całą okładkę.
    A można zrobic okładkę, fragment, wypracowanie na temat pierwszej części i parę rysunków zarówno z pierwszej części, jak i pozostałych.
    Niektórych książek wystarczy skosztować,
    inne się połyka,
    a tylko nieliczne trzeba przeżuć
    i strawić do końca

  7. #197
    Antyspiskowiec Awatar kam193
    Dołączył
    Apr 2009
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    2,967

    Domyślnie Odp: Promowanie ksiazki

    U mnie w szkole w gazetce było to tak, że ja napisałem tekst, a pani dodała obrazki (jeden z Felixem, Netem i Niką, a drugi to górna połowa okładki TMK. Tekst pomiędzy nimi) Wyszło nawet ciekawie.

    W tym roku będę w redakcji gazetki i zamierzam pisać głównie o różnych książkach, więc na pewno jak tylko wyjdzie FNiN 7 i ją przeczytam, to też napiszę.
    Dobranoc.
    Doba powinna trwać 30 godzin!

    Skargi, prośby, odwołania do mnie - poradnik > > >
    - [...] Eee... A co znaleźliśmy?
    - Zobaczysz. Idziemy do pałacu. Sprowadź Anguę, może być nam potrzebna. I przygotuj nakaz rewizji.
    - To znaczy młot, sir?

    Vimes i Marchewa,
    Na glinianych nogach, T. Pratchett

  8. #198

    Domyślnie Odp: Promowanie ksiazki

    Ja nie mogę nic takiego zrobic, a nawet gdybym mogła, to koledzy obraziliby się na mnie śmiertelnie
    Niektórych książek wystarczy skosztować,
    inne się połyka,
    a tylko nieliczne trzeba przeżuć
    i strawić do końca

  9. #199
    Lunatyk Awatar Drago
    Dołączył
    Sep 2008
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    1,226

    Domyślnie Odp: Promowanie ksiazki

    Pomysł fajny, więc postanowiłem że też zrobię opis dzieł pana Kosika.
    Moja polonistka chyba się zgodzi żeby wywiesić to w gazetce w pracowni polonistycznej(jednej z czterech), tylko muszę to porządnie zrobić...
    Ale że jestem już w drugiej klasie liceum to moi koledzy czytają(o ile czytają) poważniejsze książki więc, samym FNiN mało kto by się zainteresował ale może ktoś zechce przeczytać "Mars", "Vertical" lub "Kameleon" i wtedy sięgnie po FNiN

    Cytat Zamieszczone przez Iza Zobacz posta
    Ja nie mogę nic takiego zrobic, a nawet gdybym mogła, to koledzy obraziliby się na mnie śmiertelnie
    A czemu?
    Cytat Zamieszczone przez Rafał Kosik, Vertical
    A tak naprawdę, otrzymać po śmierci Łaskę Jasności może tylko człowiek doskonale niewierzący, bo tylko jego prawe uczynki płyną ze szlachetnych, bezinteresownych pobudek, a nie ze strachu przed strąceniem w Wieczny Mrok.

  10. #200

    Domyślnie Odp: Promowanie ksiazki

    Miejmy nadzieję...
    To już! Do roboty! Kto może, niech robi! Ja nie mogę...
    Niektórych książek wystarczy skosztować,
    inne się połyka,
    a tylko nieliczne trzeba przeżuć
    i strawić do końca

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 20 z 20 PierwszyPierwszy ... 10 18 19 20

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę