<
+ Odpowiedz w tym w±tku
Strona 10 z 13 PierwszyPierwszy ... 8 9 10 11 12 ... OstatniOstatni
Poka¿ wyniki od 91 do 100 z 121
  1. #91

    Domy¶lnie Odp: Pa³ac Snów - najgorsza czê¶æ serii?

    Mnie ta czê¶æ najmniej siê podoba³a. Lubiê technologiê a w tamtej czê¶ci by³o jej raczej ma³o. Ogólnie to strasznie powoli j± czyta³em i bardzo mi siê d³u¿y³a, momentami nawet na jaki¶ czas j± odk³ada³em. No i jak powtarza³em seriê, to jako¶ j± pomin±³em...
    Moje posty zawieraj± tylko i wy³±cznie moj± w³asn± opiniê, chyba, ¿e jest napisane inaczej.
    __________________________________________________ _________________________

    Infrastruktura Polski i nie tylko:

  2. #92
    Dawniej FNiN_addict Awatar Addictowa
    Do³±czy³
    May 2009
    P³eæ
    Wiek
    30
    Posty
    653

    Domy¶lnie Odp: Pa³ac Snów - najgorsza czê¶æ serii?

    Kurczê, trochê trudno mi siê pogodziæ z tym, ¿e ta czê¶æ jest tak ma³o lubiana. Mnie zainspirowa³a nawet do stworzenia opowiadania i ogólnie wracam do niej z u¶miechem na ustach. Wydaje mi siê, ¿e humor Kosikowy by³ tam na najwy¿szym poziomie (podobnie w PN). Ale mo¿e to tylko ja - wiecznie oczarowana b±d¼ przera¿ona swoimi snami - tak bardzo odczuwam dzia³anie g³ównego motywu tej ksi±¿ki.
    [dzi¶ 14:57]Zegarmistrz: ja mam teoriê odno¶nie tego - po prostu papier, ok³adka, zapach, to wszystko nam siê kojarzy z czytaniem, czyli czym¶ fajnym i to kwestia przyzwyczajenia, trochê jak psy Paw³owa, widz±c now± ksi±¿kê czy czuj±c zapach farby drukarskiej, odczuwamy przyjemno¶æ, bo te nam siê kojarz± z istot± ksi±¿ki - czytaniem
    [dzi¶ 14:58]Drago: czyli tak jakby orgazm na widok ksi±¿ki?


    [dzi¶ 16:56]Drago: Magda, my tylko kontemplujemy Twoje matematyczne kszta³ty

  3. #93
    Zafascynowany FNiN Awatar Keitissa
    Do³±czy³
    Jul 2012
    P³eæ
    Posty
    359

    Wink Odp: Pa³ac Snów - najgorsza czê¶æ serii?

    Uwielbiam sny. Dla mnie pa³ac snów by³ ekstra
    Skoro forum jest trupem, to nikt nie zauwa¿y braku sygnatury, nie?

  4. #94
    Zaciekawiony FNiN Awatar fuunfanka
    Do³±czy³
    Jul 2012
    P³eæ
    Wiek
    23
    Posty
    24

    Domy¶lnie Odp: Pa³ac Snów - najgorsza czê¶æ serii?

    Moim zdaniem jest spoko, ale trochê siê zagubi³am w tej czê¶ci.
    Ostatnio edytowane przez Drago ; 21-08-12 o 23:29

  5. #95
    Zainspirowany FNiN Awatar Gosiaw
    Do³±czy³
    Jan 2012
    P³eæ
    Posty
    163

    Domy¶lnie Odp: Pa³ac Snów - najgorsza czê¶æ serii?

    Kiedy przeczyta³am Pa³ac snów pierwszy raz wydawa³ siê najgorszy. Potem czyta³am go jeszcze kilka razy i stwierdzam ¿e to jednak jedna z lepszych czê¶ci.

  6. #96
    Zaciekawiony FNiN Awatar ZosiaFNIN
    Do³±czy³
    Oct 2012
    P³eæ
    Posty
    3

    Domy¶lnie Odp: Pa³ac Snów - najgorsza czê¶æ serii?

    Moim zdaniem plusy to prawda, lecz to o minusach, nie. Ja teraz czytam 4cz, tam jest fajna improwizacja w 11 rozdziale "Musical'':3

    //Pisz normaln± czcionk±, nie pogrubiaj, nie podkre¶laj i nie pochylaj ca³ego tekstu. Jest to niepotrzebne i ¼le siê to czyta.//Drago
    Ostatnio edytowane przez Drago ; 14-10-12 o 15:51

  7. #97
    Zaciekawiony FNiN Awatar lucky
    Do³±czy³
    Dec 2012
    P³eæ
    Wiek
    24
    Posty
    39

    Domy¶lnie Odp: Pa³ac Snów - najgorsza czê¶æ serii?

    Plusy siê zgadzaj±, ale minusy nie koniecznie. MI¦ SUPER SKRÓT by³ w pewnych momentach a¿ zbytnio mroczny, co mnie przera¿a³o... Ale czê¶æ podoba³a mi siê... Sorry wg o czym my mówimy, co by Kosik nie napisa³ w FNiN by³o by super... Nawet jakby wzorowa³ siê na Krzy¿akach, a uwa¿am, ¿e to najwiêksza pora¿ka ksi±¿kowa na ¦WIECIE

    Pilnuj pisowni, bo trzeba poprawiaæ praktycznie ka¿dy Twój post. No i ponownie z³e u¿ycie skrótu 'wg'. Wg = wed³ug//Jasti
    Ostatnio edytowane przez Drago ; 25-01-13 o 20:14

  8. #98
    Zainspirowany FNiN
    Do³±czy³
    Sep 2012
    P³eæ
    Wiek
    25
    Posty
    80

    Domy¶lnie Odp: Pa³ac Snów - najgorsza czê¶æ serii?

    Wed³ug mnie PS jest, obok OS i TMK, najlepsz± czê¶ci± serii. Nie jestem maniaczk± technologii, a ta ksi±¿ka by³a mi³ym przerywnikiem po dwóch poprzednich czê¶ciach. Poza tym ma ten swój klimacik, jak zwykle du¿o humoru, no i po lekturze zaczê³a mnie krêciæ tematyka snów

  9. #99
    Zafascynowany FNiN
    Do³±czy³
    Dec 2012
    Posty
    280

    Domy¶lnie Odp: Pa³ac Snów - najgorsza czê¶æ serii?

    [@Lucky: "Krzy¿acy" to najlepsza ta szkolna i ksi±¿ka historyczna, jak± czyta³em. Najwiêksza pora¿ka ksi±¿kowa na ¶wiecie? Przeczyta³e¶ do koñca? Od pocz±tku? Nikt nie ma prawa czepiaæ siê Sienkiewicza, a zw³aszcza "Krzy¿aków".]

    A PN jest jedn± z ciekawszych czê¶ci i z pewno¶ci± o wiele przewy¿sza OS 1, czy drug± po³owê BM. Pa³ac to bardzo ciekawy pomys³, historia jest ciekawa i wci±gaj±ca, ale nieco zagmatwana (czy tylko ja nie mogê przypomnieæ sobie wszystkich wydarzeñ chronologicznie?). Jednak w po³±czeniu z motywem powie¶ci tworzy to ciekawy efekt.
    Ostatnio edytowane przez Drago ; 26-01-13 o 17:46

  10. #100
    Zainspirowany FNiN Awatar Mi¶kaxd
    Do³±czy³
    Dec 2012
    P³eæ
    Posty
    89

    Domy¶lnie Odp: Pa³ac Snów - najgorsza czê¶æ serii?

    Ale czemu? To dodaje tej przygodzie tylko jeszcze wiêkszej niezwyk³o¶ci
    Ostatnio edytowane przez Drago ; 08-03-13 o 20:19

+ Odpowiedz w tym w±tku
Strona 10 z 13 PierwszyPierwszy ... 8 9 10 11 12 ... OstatniOstatni

Informacje o w±tku

U¿ytkownicy przegl±daj±cy ten w±tek

Aktualnie 1 u¿ytkownik(ów) przegl±da ten w±tek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 go¶ci)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
Odwied¼ nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrze¿one.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Je¶li nie chcesz,
by pliki cookies by³y zapisywane na Twoim dysku
zmieñ ustawienia swojej przegl±darki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoj± w³asn± Familiadê