<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 32 z 32 PierwszyPierwszy ... 22 30 31 32
Pokaż wyniki od 311 do 318 z 318
  1. #311
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    Nov 2014
    Płeć
    Wiek
    29
    Posty
    7

    Domyślnie Odp: Jak zaczęliście...

    A ja uczęszczając jeszcze do podstawówki w ramach autorskiego pomysłu mojej pani wychowawczyni dostałem jako lekturę do przeczytania "Gang niewidzialnych ludzi" - a wtedy był to chyba jeszcze jedyny wydany tom. Wciągnęło zupełnie jak Potter.

  2. #312
    Zaciekawiony FNiN Awatar Ves Keirat
    Dołączył
    May 2013
    Płeć
    Wiek
    23
    Posty
    5

    Domyślnie Odp: Jak zaczęliście...

    Podkradłem siostrze trzy lata temu w wakacje Pułapkę Nieśmiertelności. Książka mnie wciągnęła i kolejne tomy zacząłem wypożyczać z biblioteki.
    Ostatnio edytowane przez Mortenka ; 14-11-14 o 21:54

  3. #313
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    Aug 2014
    Płeć
    Posty
    12

    Domyślnie Odp: Jak zaczęliście...

    Ojejku, tak przeglądam posty i jedni mówią: "Kiedy ta 4 część?... " a inni: "Mi ileś lat temu ktoś dał czwartą część" xD


    Mi na urodziny kilka lat temu koleżanka dała Ś0, chociaż w ogóle tej serii nie czytała, i nie przeczytała do tej pory xD Na początku odstawiłam książkę na półkę, bo wydawała mi się gruba i miała małe literki :p (przypominam, że miałam wtedy 8 lat - teraz jedną część FNiN czytam w dwie godziny :p ). Sięgnęłam po nią, jak nie miałam co czytać... a potem chciałam się dowiedzieć, co było wcześniej Taa, nie ma to jak zaczynać od przedostatniej części :p
    Ostatnio edytowane przez Drago ; 15-11-14 o 16:46

  4. #314
    Zaciekawiony FNiN Awatar Aniluap
    Dołączył
    Jun 2014
    Płeć
    Posty
    7

    Domyślnie Odp: Jak zaczęliście...

    Pamiętam jak w podstawówce (to był chyba początek szóstej klasy) byłam w bibliotece i na wierzchu leżały niedawno oddane książki. I na samej górze leżało PS. Bardzo zainteresowała i spodobała (oraz nadal podoba) mi się jej okładka. Bibliotekarka wyjaśniła mi, że to 3 część serii, a pierwsza to GNL. Wypożyczyłam i tak się wciągnęłam, że czytałam do późna w nocy. Potem wypożyczyłam kolejne i kolejne części... A reszty można się już domyślić

  5. #315
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    Nov 2014
    Płeć
    Wiek
    22
    Posty
    3

    Domyślnie Odp: Jak zaczęliście...

    Mnie kupiła ją mama ponad 2 lata temu. Mówili o niej kiedyś w telewizji... i miałam pierwsze dwie części. Z początku mni nie zaciekawiły, ale potem... trzeba było kupić kolejne. Obecnie pochłaniam 13. część .

  6. #316
    Zaciekawiony FNiN Awatar Lucy
    Dołączył
    Nov 2014
    Płeć
    Posty
    18

    Domyślnie Odp: Jak zaczęliście...

    Kiedyś wypatrzyłam GNL w szkolnej bibliotece, ale jej nie wypożyczyłam. Jednak jakiś czas później, gdy byłam u mojego kuzyna, zobaczyłam, że ma on wszystkie dotychczasowe części (ostatnią była chyba druga część Ś0) i stwierdziłam, że skoro on czytał, to ja też muszę.
    Ostatnio edytowane przez Drago ; 14-12-14 o 13:55

  7. #317
    Zaciekawiony FNiN Awatar popła
    Dołączył
    Jan 2015
    Płeć
    Wiek
    23
    Posty
    32

    Domyślnie Odp: Jak zaczęliście...

    Pamiętam z wczesnego dzieciństwa jak mówiło się o tej książce, wiele osób namawiało mnie, że muszę ją przeczytać, ale nie chciało mi się . Jakiś czas temu nudziło mi się w szkole, więc poszłam do biblioteki. Spytałam Pani, czy nie ma jakiegoś fajnego czytadełka dla mnie. Zna mnie, więc wiedziała co mi się spodoba. Trafiła w dziesiątkę!!! Tak się zaczęła moja przygoda z Felixem, Netem i Niką.
    Ostatnio edytowane przez Drago ; 12-02-15 o 21:06

  8. #318
    Zaciekawiony FNiN Awatar bezkrztałt
    Dołączył
    Aug 2016
    Płeć
    Wiek
    20
    Posty
    11

    Domyślnie Odp: Jak zaczęliście...

    dostałem na urodziny zacząłem czytać "trochę" później jak te "trochę" minęło i zacząłem czytać to po pewnym czasie nie mogłem się oderwać

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 32 z 32 PierwszyPierwszy ... 22 30 31 32

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę