<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 32 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 13 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 318
  1. #21
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2

    Domyślnie

    Ja dostałem pierwsza czesc FNiN we wakacje 2006r. od mamy bo mi sie nudziło od razu mnie wciągneła potem dostałem 2 czesc na Mikołajki a 3 na Gwiazdkę

  2. #22

    Domyślnie

    Ja książkę zobaczyłam w jakiejś gazecie (nie wiem nawet, czy to przypadkiem nie było Bravo [rzyga], ale cóż, to było dawno i nieprawda xP) kiedy była świeżo po wydaniu itede itepe. W każdym razie, nowość. Wstyd przyznać, ale mnie ona nie zaiteresowała. Pewnego dnia, gdy byłam w księgarni (chyba Zielona Sowa, ale głowy nie dam), patrzę, znajoma książka. Cena trochę mnie przeraziła, ale kupiłam. No i tak się zaczęło. Przeczytałam 1 część. Potem na Targach Książki zobaczyłam plakat z drugą i też kupiłam. No i teraz od koleżanki, której poleciłam książkę (skutecznie ) dowiedziałam się, że wyszła 3 część. Pobiegłam do Empiku i kupiłam.
    Koniec

  3. #23
    Zafascynowany FNiN Awatar MART-X
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    235

    Domyślnie

    Ja GNL dostałem na imieniny. TMK dostałem na gwiazdkę 2006. PS mama mi kupiła w styczniu.

  4. #24
    Zafascynowany FNiN Awatar Jaguar
    Dołączył
    Jan 2007
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    305

    Domyślnie

    Mnie do przeczytania zachęciła koleżanka. Przedstawiała GNL i TMK na lekcji języka polskiego...
    http://www.000webhost.com/440646.html
    Darmowy i stabilny hosting, polecam i zachęcam do rejestrowania się.

  5. #25
    Zafascynowany FNiN Awatar MART-X
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    235

    Domyślnie

    Jeżeli chcecieć jak było ze mną dokładniej zajrzyjcie na http://fnin.ovh.org/forum/viewtopic.php?t=180

  6. #26

    Domyślnie t

    Mój brat wygrał GNL w internetowym konkursie RadiaZet i przeczytałam ją (mój brat nie lubi czytać). Potem kupowałam nastepne części, bo mi się spodobało.

  7. #27

    Domyślnie

    Jednak bracia się na coś przydają

  8. #28

    Domyślnie d

    No czasem, jak mam jego stare książki z odpowiedziami

  9. #29
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jaguar
    Mnie do przeczytania zachęciła koleżanka. Przedstawiała GNL i TMK na lekcji języka polskiego...
    mnie też koleżanka ale nie do końca tak. Prześcigamy się która znajdzie więcej extra książek i ona wypatrzyła FNiN. Przeczytałam najpierw kawałeczek tyle że nie mogłam się oderwać i zaraz jak skończyłam (tzn po dwóch dniach, ale mieliśmy dużo lekcji i zad. dom.) pobiegłam do biblioteki po drugą część, a potem po trzecią! I tyle... ale książki extra!!!

  10. #30
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    18

    Domyślnie Re: Jak zaczeliście...

    Ja dostałem na gwiazdke '06. I zacząłem ją czytać od końca. Najpierw PS, potem TMK, a na końcu GNL
    Troche mi się gmatwało ale jakośtam sie domyślałem

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 32 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 13 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę