<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 30 z 32 PierwszyPierwszy ... 20 28 29 30 31 32 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 291 do 300 z 318
  1. #291
    Zaciekawiony FNiN Awatar FelixNetiNika2000
    Dołączył
    Jan 2013
    Płeć
    Posty
    7

    Domyślnie Odp: Jak zaczęliście...

    Ze mną to było tak:
    Moja starsza siostra dostała GNL na urodziny, ale ja byłam jeszcze mała i zabroniła mi czytać. Gdy już pozwoliła mi go czytać, wydał mi się trochę nudny początek i mało rozumiałam. W końcu się zawzięłam i nie żałuję swojej decyzji, bo potem książka się tak rozkręciła, że wzroku nie mogłam rozerwać. Potem zaczęłam czytać następne części i już jestem na 11 rozdziale ŚZ2.

  2. #292
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    Jan 2013
    Płeć
    Wiek
    25
    Posty
    8

    Domyślnie Odp: Jak zaczęliście...

    Mama mi kupiła GNL i TMK. Powiedziała, że napisał to kumpel jednej dziewczyny, którą znam (zresztą sama je ode mnie pożyczyła, by ocenić kumpla :p). Wtedy książki mnie nie kręciły, ale kiedyś wzięłam...no i chłonęłam następne, czekałam na film, czekałam na Ś0. Jestem z FNiN półtora roku.
    Ostatnio edytowane przez Drago ; 06-01-13 o 14:53

  3. #293
    Zaciekawiony FNiN Awatar zosia200132
    Dołączył
    Aug 2013
    Płeć
    Wiek
    22
    Posty
    6

    Domyślnie Odp: Jak zaczęliście...

    Ja z nudów, bo nie miałam co czytać, a ta okładka i tytuł też zrobiły swoje.
    Ostatnio edytowane przez Fileas ; 22-08-13 o 17:57
    Łza to też krew lecz z duszy, nie z ciała.

  4. #294
    Zaciekawiony FNiN Awatar Alina98
    Dołączył
    Apr 2013
    Płeć
    Posty
    36

    Domyślnie Odp: Jak zaczęliście...

    Mi koleżanka zaproponowała przeczytanie. Niestety tak opowiadała, że mnie do niej zniechęciła. Rok temu zobaczyłam ją w szkolnej bibliotece. Postanowiłam się przełamać i ją przeczytać. Wciągnęła mnie dopiero kiedy pojawiły się duchy na strychu. Od tego momentu FNiN to moja ukochana książka. Nigdy nie czytałam lepszej. Każda część bardzo szybko mnie wciąga i jak dobrze idzie to po tygodniu książka przeczytana

  5. #295
    Zainspirowany FNiN Awatar Excepto
    Dołączył
    Mar 2013
    Płeć
    Wiek
    22
    Posty
    91

    Domyślnie Odp: Jak zaczęliście...

    Ja szukając czegoś do czytania (nie wiedziałem czego szukać w bibliotece bo skończyłem HP) natknąłem się na FNiN i GNL. Wypożyczyłem i się wciągnąłem. Poszedłem do biblioteki po drugą część potem trzecią i przeczytałem cała serię.

  6. #296
    Zainspirowany FNiN Awatar Asiorek
    Dołączył
    Apr 2013
    Płeć
    Wiek
    26
    Posty
    124

    Domyślnie Odp: Jak zaczęliście...

    Pierwszy raz czytałam GNL (tylko początek) na obozie od koleżanki i bardzo mi się podobał, ale potem zapomniałam o nim na rok. Jakoś ponad rok temu zobaczyłam GNL w Biedronce (w tych miękkich okładkach) i coś mnie tknęło żeby go kupić i tak się wciągnęłam, potem wypożyczałam z biblioteki, a teraz mam już prawie wszystkie części

  7. #297
    Zaciekawiony FNiN Awatar Endriela
    Dołączył
    Oct 2013
    Płeć
    Wiek
    25
    Posty
    4

    Domyślnie Odp: Jak zaczęliście...

    W pierwszej klasie gimnazjum omawialiśmy fragment GNL na lekcji, nieszczególnie mnie to wtedy zaciekawiło i zapomniałam o tym. Później kilka razy natknęłam się na te książki, i zawsze jak je mijałam w bibliotece to się zastanawiałam czy nie przeczytać. Na początku tego roku nie miała co czytać, więc poszłam do biblioteki zapytać o pewną książkę, o której słyszałam, że jest ciekawa, w bibliotece jej nie było, więc postanowiłam wypożyczyć "Felixa, Neta i Nikę", najpierw przeczytałam drugą częśc bo nie było pierwszej, potem w innej bibliotece znalazłam pierwszą, a dalej to już jakoś poleciało...

  8. #298
    Zainspirowany FNiN
    Dołączył
    Dec 2013
    Płeć
    Posty
    67

    Domyślnie Odp: Jak zaczęliście...

    Ja już jak miałam 7 lat to uwielbiałam czytać no i babcia w wieku 10 lat dała mi tę książkę
    Ostatnio edytowane przez Zegarmistrz ; 15-01-14 o 11:36

  9. #299
    Zaciekawiony FNiN Awatar Melyor
    Dołączył
    Sep 2013
    Płeć
    Posty
    5

    Domyślnie Odp: Jak zaczęliście...

    To było dawno temu. Chyba jeszcze w drugiej klasie podstawówki. Kiedy to uwielbiałam chodzić do biblioteki (i nadal uwielbiam)
    Lubiłam oglądać okładki, czytać tytuły książek i nazwiska autorów. I przyciągnęło mnie nazwisko "Kosik", skojarzyło mi się z ptakiem, więc wzięłam książkę i usiadłam w czytelni. Tak bardzo się wciągnęłam w czytanie, że nie zauważyłam jak minęły trzy godziny
    Chociaż najlepsze i tak było czekanie na kolejne części (wtedy były chyba tylko 4).

  10. #300
    Zainspirowany FNiN Awatar nono99
    Dołączył
    Feb 2014
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    109

    Domyślnie Odp: Jak zaczęliście...

    Ja zacząłem czytać, bo mój kumpel mi to polecił. Nie zgadniecie którą pierwszą część przeczytałem.... Świat Zero!
    Ostatnio edytowane przez Mortenka ; 02-03-14 o 18:54

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 30 z 32 PierwszyPierwszy ... 20 28 29 30 31 32 OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę