<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 32 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 12 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 318
  1. #11

    Domyślnie

    ja tez dostałam tylko nie pamiętam z jakiech okazji, chyba poprostu naciągnęłam rodziców

  2. #12
    Zainspirowany FNiN
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    56

    Domyślnie

    ja dostałem dwie części rok temu pod choinkę od rodziców i w ciągu roku 5 razy TMK , 3 razy GNL i 2 razy PS

  3. #13
    Zafascynowany FNiN Awatar Toth
    Dołączył
    Nov 2006
    Wiek
    29
    Posty
    436

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez roverbot
    A gdzie za parę lat Za rok Przynajmniej wg przewidywań: Premiera na listopad 2007
    SERIO JUPPI
    ale to i tak o długo za długo
    Aayla Secura: "You chose a difficult approach to the fortress, Master."
    Quinlan Vos: "It's impossible. So the defenders will not expect us to use it."

  4. #14
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    Jun 2006
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    18

    Domyślnie Moja historia :))

    A mi poleciła koleżanka. Lubię fajnie wydane książki, i przygody. A to było w sam raz- przygody, super wydana, o trzynastolatkach. No i kupiłam, a teraz nie wyobrażam sobie, żeby wieczorem nie oczytać trochę FNiN... FININ RULEZ!

  5. #15
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    Jun 2006
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    18

    Domyślnie

    +3bik_z napisał:
    Cytat Zamieszczone przez 3bik_z
    No, moja przygoda z FNiN zaczeła się w zeszłym roku. Książkę polecała mi koleżanka, ale jakoś nie miałem okazji jej kupić. Potem, z nudów w empiku zacząłem ją przeglądać, spowdobala mi się, ale szybko o niej zapomniałem.
    To tak jak ja!

  6. #16
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    41

    Domyślnie

    Mi mama kazała polazic po miescie i wybrac se preazent na Wielkanoc i tak sie wloklem az sie dowloklem do ksiegarni. I tam zobaczylem GNL okladka mi wpadla w oko i po nia siegnalem i sobie po fragmentach czytam. Patrze a tu TMK i se mysle ze jak mi sie GNL spodoba to se tmk kupie. i mi sie spodobala przeczytalem i w 2 dni. Kupilem TMK i mi sie jeszcze bardziej spodobala przeczytalem w i 2 dni i kupilem se PSa i ...

    ... teraz czekam na 4

  7. #17
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    45

    Domyślnie

    A ja 1 część dostałam na gwiazdkę w 2004, 2 część na gwiazdkę w 2005 i teraz chcę dostać 3 część......

  8. #18
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    16

    Domyślnie

    a ja dostałam od taty na - chyba - urodziny drugą część, bo myślał, że to pierwsza XD a potem dokupił mi GNL i 'tak to się zaczęło'

  9. #19
    Zainspirowany FNiN
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    55

    Domyślnie

    A ja dostałem od kuzynki pierwszą część na Gwiazdkę 2005. Przeczytałem całą tego samego wieczora. Drugą część kupiłem sobie sam, choć pierwsze trzy rozdziały czytałem w Tesco, przy półce Ludzie się dziwnie gapili, a to wciąga No, a trzeci wolumin dostałem teraz, na Gwiazdkę 2006. Tego prezentu na zeszłe święta nie dostałbym, gdybym nie usłyszał w radiu Zet reklamy drugiej części. Zaciekawiony, zacząłem szukać jakiś informacji w internecie. Potem już tylko dałem cynk rodzinie, że chętnie zobaczyłbym to pod choinką

  10. #20
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    32

    Domyślnie

    Mi książkę pożyczył kuzyn i bardzo mi się spodobała więc zacząłem czytać; )

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 32 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 12 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę