<
+ Odpowiedz w tym wtku
Strona 32 z 32 PierwszyPierwszy ... 22 30 31 32
Poka wyniki od 311 do 318 z 318
    Zaciekawiony FNiN
    Doczy
    Nov 2014
    Pe

Domylnie Odp: Jak zaczlicie...

A ja uczszczajc jeszcze do podstawwki w ramach autorskiego pomysu mojej pani wychowawczyni dostaem jako lektur do przeczytania "Gang niewidzialnych ludzi" - a wtedy by to chyba jeszcze jedyny wydany tom. Wcigno zupenie jak Potter.

Zaciekawiony FNiN Awatar Ves Keirat
    Doczy
    May 2013
    Pe

Podkradem siostrze trzy lata temu w wakacje Puapk Niemiertelnoci. Ksika mnie wcigna i kolejne tomy zaczem wypoycza z biblioteki.
    Ostatnio edytowane przez Mortenka ; 14-11-14 o 21:54

Zaciekawiony FNiN
    Doczy
    Aug 2014
    Pe

Ojejku, tak przegldam posty i jedni mwi: "Kiedy ta 4 cz?... " a inni: "Mi ile lat temu kto da czwart cz" xD

Mi na urodziny kilka lat temu koleanka daa 0, chocia w ogle tej serii nie czytaa, i nie przeczytaa do tej pory xD Na pocztku odstawiam ksik na pk, bo wydawaa mi si gruba i miaa mae literki :p (przypominam, e miaam wtedy 8 lat - teraz jedn cz FNiN czytam w dwie godziny :p ). Signam po ni, jak nie miaam co czyta... a potem chciaam si dowiedzie, co byo wczeniej Taa, nie ma to jak zaczyna od przedostatniej czci :p
    Ostatnio edytowane przez Drago ; 15-11-14 o 16:46

Zaciekawiony FNiN Awatar Aniluap
    Doczy
    Jun 2014
    Pe

Pamitam jak w podstawwce (to by chyba pocztek szstej klasy) byam w bibliotece i na wierzchu leay niedawno oddane ksiki. I na samej grze leao PS. Bardzo zainteresowaa i spodobaa (oraz nadal podoba) mi si jej okadka. Bibliotekarka wyjania mi, e to 3 cz serii, a pierwsza to GNL. Wypoyczyam i tak si wcignam, e czytaam do pna w nocy. Potem wypoyczyam kolejne i kolejne czci... A reszty mona si ju domyli

Zaciekawiony FNiN
    Doczy
    Nov 2014
    Pe

Mnie kupia j mama ponad 2 lata temu. Mwili o niej kiedy w telewizji... i miaam pierwsze dwie czci. Z pocztku mni nie zaciekawiy, ale potem... trzeba byo kupi kolejne. Obecnie pochaniam 13. cz .

Zaciekawiony FNiN Awatar Lucy
    Doczy
    Nov 2014
    Pe

Kiedy wypatrzyam GNL w szkolnej bibliotece, ale jej nie wypoyczyam. Jednak jaki czas pniej, gdy byam u mojego kuzyna, zobaczyam, e ma on wszystkie dotychczasowe czci (ostatni bya chyba druga cz 0) i stwierdziam, e skoro on czyta, to ja te musz.
    Ostatnio edytowane przez Drago ; 14-12-14 o 13:55

Zaciekawiony FNiN Awatar popa
    Doczy
    Jan 2015
    Pe

Pamitam z wczesnego dziecistwa jak mwio si o tej ksice, wiele osb namawiao mnie, e musz j przeczyta, ale nie chciao mi si . Jaki czas temu nudzio mi si w szkole, wic poszam do biblioteki. Spytaam Pani, czy nie ma jakiego fajnego czytadeka dla mnie. Zna mnie, wic wiedziaa co mi si spodoba. Trafia w dziesitk!!! Tak si zacza moja przygoda z Felixem, Netem i Nik.
    Ostatnio edytowane przez Drago ; 12-02-15 o 21:06

Zaciekawiony FNiN Awatar bezkrztat
    Doczy
    Aug 2016
    Pe

dostaem na urodziny zaczem czyta "troch" pniej jak te "troch" mino i zaczem czyta to po pewnym czasie nie mogem si oderwa

+ Odpowiedz w tym wtku
Strona 32 z 32 PierwszyPierwszy ... 22 30 31 32

Informacje o wtku

Uytkownicy przegldajcy ten wtek

Aktualnie 1 uytkownik(w) przeglda ten wtek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 goci)

Uprawnienia umieszczania postw

• Nie moesz zakada nowych tematw
  • Nie moesz pisa wiadomoci
  • Nie moesz dodawa zacznikw
  • Nie moesz edytowa swoich postw
Odwied nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2021. Wszelkie prawa zastrzeone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plikw cookies. Jeli nie chcesz,
by pliki cookies byy zapisywane na Twoim dysku
zmie ustawienia swojej przegldarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoj wasn Familiad