<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 17 z 17 PierwszyPierwszy ... 7 15 16 17
Pokaż wyniki od 161 do 162 z 162
  1. #161
    Misiaczek Awatar Justi
    Dołączył
    May 2012
    Płeć
    Posty
    553

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez FanNeta123 Zobacz posta
    Ogólnie to chyba ten sprawdzian się przydaje tylko przy zapisach do gimnazjum z innego okręgu... Ja miałem 39 pkt. i nic mi to nie dało, liczył się najwyższy wynik na teście zorganizowanym przez gimnazjum, ale kolega z innego okręgu potrzebował dużo pkt, żeby być pierwszym na liście "rezerwowej", bo najpierw brali tych z okręgu.
    Jeśli chodzisz do szkoły państwowej, to pewnie tak jest, ale np przy szkołach społecznych (lub/i) prywatnych to rekrutacja kończy się jeszcze zanim będą wyniki testów... I wtedy nawet na listę rezerwowych biorą osoby z poprostu niższym wyninikiem na testach kwalifikacyjnych... Tu też brane pod uwagę może być świadectwo z klasy piątej, czy oceny z pierwszego półrocza klasy szóstej.

  2. #162
    Zainspirowany FNiN Awatar Toster
    Dołączył
    Jun 2014
    Płeć
    Wiek
    21
    Posty
    62

    Domyślnie Odp: sprawdzian 6-klas

    Cytat Zamieszczone przez FanNeta123 Zobacz posta
    Ogólnie to chyba ten sprawdzian się przydaje tylko przy zapisach do gimnazjum z innego okręgu... Ja miałem 39 pkt. i nic mi to nie dało, liczył się najwyższy wynik na teście zorganizowanym przez gimnazjum, ale kolega z innego okręgu potrzebował dużo pkt, żeby być pierwszym na liście "rezerwowej", bo najpierw brali tych z okręgu.
    Otóż to. Mi potrzebne punkty, bo jestem spoza rejonu mojego wymarzonego gimnazjum, a duża część punktów do uzyskania to właśnie te z testów szóstoklasisty.
    – A tak właściwie, co oznacza treść tego egzorcyzmu?
    – Idź stąd i wychędoż się sam.
    ~ "Ostatnie Życzenie", Andrzej Sapkowski

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 17 z 17 PierwszyPierwszy ... 7 15 16 17

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę